Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pastele

17 sie 2016 - 14:29:23

te pojemniki na cukier i herbatę są bardzo ładne.
Ja też lubię kolory pasteli ale tylko ubrania :D

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 5/5

Pastele

17 sie 2016 - 16:55:01

Jejku, jakie ładne! też takie chce! Ja podobnie jak ty ostatnio mam hopla na punkcie pasteli. Kiedyś ten kolor kojarzył mi się głównie z małymi dziećmi, ale teraz jakoś tak bardziej mi się podoba i uważam, że jest bardzo kobiecy. Latem te kolory zdominowały moją szafę. Niedługo idę na wesele i już zamówiłam sobie pastelową (a dokładnie) sukienkę koktajową. Jeszcze jakieś fajne dodatki (pewnie też pastelowe) i kreacja gotowa:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-20 11:44 przez moderator.

Pastele

18 sie 2016 - 11:49:02

Chciałabym kiedyś zobaczyć zdjęcie Twojego mieszkania, czy jest już tak pozastawiane tego typu rzeczami, jak u mojej Mamy. Ona też ma manię znoszenia do domu pierdół tego typu, ja tego kompletnie nie rozumiem, ale OK, szanuję Waszą pasję, w końcu każdy musi jakąś mieć.
Tylko że u mojej Mamy to już doszło do takiego etapu, że w domu rodziców już się przejśc nie da, i dlatego ciekawi mnie, na jakim etapie Ty jesteś, bo u niej to już jest wręcz chore. U nich to już strach coś wziąć z półki, za duże ryzyko że wtedy cała sterta innych rzeczy poleci...

Pastele

18 sie 2016 - 12:42:26

Cytat
DaChoice
Chciałabym kiedyś zobaczyć zdjęcie Twojego mieszkania, czy jest już tak pozastawiane tego typu rzeczami, jak u mojej Mamy. Ona też ma manię znoszenia do domu pierdół tego typu, ja tego kompletnie nie rozumiem, ale OK, szanuję Waszą pasję, w końcu każdy musi jakąś mieć.
Tylko że u mojej Mamy to już doszło do takiego etapu, że w domu rodziców już się przejśc nie da, i dlatego ciekawi mnie, na jakim etapie Ty jesteś, bo u niej to już jest wręcz chore. U nich to już strach coś wziąć z półki, za duże ryzyko że wtedy cała sterta innych rzeczy poleci...
Spokojna Twoja na lewo czesana ;P zdjecia mieszkania widac na moim blogu i dodam tylko że wszystkie te klamoty nie stoją na wierzchu. I na chwile obecna jeszcze nie cierpie na manie zbieractwa i wszystko jest pod kontrolą :D

Pastele

18 sie 2016 - 12:53:02

Cytat
agata74
Cytat
DaChoice
Chciałabym kiedyś zobaczyć zdjęcie Twojego mieszkania, czy jest już tak pozastawiane tego typu rzeczami, jak u mojej Mamy. Ona też ma manię znoszenia do domu pierdół tego typu, ja tego kompletnie nie rozumiem, ale OK, szanuję Waszą pasję, w końcu każdy musi jakąś mieć.
Tylko że u mojej Mamy to już doszło do takiego etapu, że w domu rodziców już się przejśc nie da, i dlatego ciekawi mnie, na jakim etapie Ty jesteś, bo u niej to już jest wręcz chore. U nich to już strach coś wziąć z półki, za duże ryzyko że wtedy cała sterta innych rzeczy poleci...
Spokojna Twoja na lewo czesana ;P zdjecia mieszkania widac na moim blogu i dodam tylko że wszystkie te klamoty nie stoją na wierzchu. I na chwile obecna jeszcze nie cierpie na manie zbieractwa i wszystko jest pod kontrolą :D

:D To mnie uspokoiłaś, zwłaszcza że nawet znasz nazwę tej choroby ;)

Pastele

18 sie 2016 - 13:53:21

Cytat
DaChoice
Cytat
agata74
Cytat
DaChoice
Chciałabym kiedyś zobaczyć zdjęcie Twojego mieszkania, czy jest już tak pozastawiane tego typu rzeczami, jak u mojej Mamy. Ona też ma manię znoszenia do domu pierdół tego typu, ja tego kompletnie nie rozumiem, ale OK, szanuję Waszą pasję, w końcu każdy musi jakąś mieć.
Tylko że u mojej Mamy to już doszło do takiego etapu, że w domu rodziców już się przejśc nie da, i dlatego ciekawi mnie, na jakim etapie Ty jesteś, bo u niej to już jest wręcz chore. U nich to już strach coś wziąć z półki, za duże ryzyko że wtedy cała sterta innych rzeczy poleci...
Spokojna Twoja na lewo czesana ;P zdjecia mieszkania widac na moim blogu i dodam tylko że wszystkie te klamoty nie stoją na wierzchu. I na chwile obecna jeszcze nie cierpie na manie zbieractwa i wszystko jest pod kontrolą :D

:D To mnie uspokoiłaś, zwłaszcza że nawet znasz nazwę tej choroby ;)
owszem wyszukiwanie takich pierdółek daje mi radość ale bez przesady;) poza tym mam przyjaciół którzy tak samo jak ja lubią takie rzeczy czy starocie dlatego nawet jak cos kupię to potem mogę oddac na prezent :D ja i tak mam mało tych durnostojek w porównaniu z innymi blogerkami które zajmują się dekoratorstwem wnętrz. I wiem że mieszkanie nie jest z gumy dlatego jak cos kupuję to jest to bardzo przemyślane :D

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Pastele

20 lut 2018 - 18:28:20

Ostatnio kupiłam sukienkę w moich ulubionych kolorach: szarym i różowym. Super wygodna i miła w noszeniu.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fanka VS