Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pastele

22 lut 2016 - 12:00:02

dziś byłam na dostawie "skorup" w moim ulubionym sh powiem tak masakra tłok, ścisk ale było warto bo baby rzucały się głównie na jakies starocie, a ja w tym czasie na spokojnie zgarnęłam wszystkie pastelowe rzeczy i ciesze sie jak dziecko. Dawno nie miałam takiej radochy :D @malmie dzięki za trzymanie kciuków pomogły serce



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pastele

22 lut 2016 - 12:26:37

@agata74 :D czyli boczkiem, boczkiem, slalomem, slalomem i hyc na pastele ! No gratuluję udanych łowów. Ostatnie dwie rzeczy cuuudne :)

Pastele

22 lut 2016 - 12:35:12

@malmie no dokładnie tak było, nawet wpychałam sie by siegnąc daną rzecz bo stare baby nie dopuszczały . były tez fajne talerze w angielskie wzory biało granatowe ale poobtłukiwane wiec nie brałam, sporo rzeczy tam było ale duża częsc pouszkadzane, a ja jak mam kupowac to bez uszkodzeń :). A te dwie ostatnie pół- doniczki zawieszki wpadły mi pod sam koniec nikt nie był zainteresowany nimi i dobrze bo ja lubie takie rzeczy, szkoda tylko ze wiecej ich nie było no ale dobre i to :D Może kiedyś sie jeszcze podobne trafia

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pastele

22 lut 2016 - 13:14:52

@agata74 już sobie wyobrażam jak lawirowałaś pomiędzy sprzętami i ludźmi :D Warto było, bo fajne rzeczy zdobyłaś. Dobrze, że Ci nikt na plecy nie skoczył, hahaha

Pastele

22 lut 2016 - 17:35:14

super :)

Pastele

22 lut 2016 - 18:17:45

ja z kolei nie cierpię mieć w domu pstrokacizny, od już dawna wszystko kompletuję wedłu koloru pomarańczy.
może to głupie ale pokój mój jest urządzony w tym kolorze łącznie z meblami jasny orzech .
Nawet serwetki do wycierania buzi po deserach też w tym kolorze.
Lubię kolory pastelowe ale to trendy mody dziś pastele jutro szary albo wenge.

Pastele

22 lut 2016 - 18:25:27

Nie wiem, mi się nie podoba.

Pastele

22 lut 2016 - 20:43:36

Cytat
banach
ja z kolei nie cierpię mieć w domu pstrokacizny, od już dawna wszystko kompletuję wedłu koloru pomarańczy.
może to głupie ale pokój mój jest urządzony w tym kolorze łącznie z meblami jasny orzech .
Nawet serwetki do wycierania buzi po deserach też w tym kolorze.
Lubię kolory pastelowe ale to trendy mody dziś pastele jutro szary albo wenge.
A ja lubie zmieniac, co do trendów modowych w aranżacjach wnętrz to kompletnie mnie to nie interesuje i nie podążam za tym. Kupuję co mnie sie podoba i staram sie to potem połaczyc tak by pasowało z róznymi efektami ;) A tak mnie w tym roku wzięło że na wiosnę chce mieć pastele w kuchni, teraz mam len oraz folkowe motywy, oraz pojemniki terakotowe . :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 20:45 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pastele

22 lut 2016 - 21:48:47

Na takich "ciarupach" można całkiem fajne rzeczy wyhaczyć, a czasami człowieka urzeknie coś co do niczego nie pasuje :D Miałam tak z takim pudełeczkiem ...

Pastele

23 lut 2016 - 10:12:51

Szkoda, że u mnie nie ma takich sklepików :(

Pastele

23 lut 2016 - 10:40:02

Cytat
Onyksowa
Szkoda, że u mnie nie ma takich sklepików :(
@onyksowa Nie wiem z jakiej jesteś miejscowości ale w tych duzych miastach jest sporo takich sh gdzie sprzedają agd i rtv na wagę, tylko nie w każdym jest jakiś fajny asortyment. natomiast w małych miasteczkach niewieć czemu tego nie ma a szkoda bo myślę ze zainteresowanie było by duzo wieksze niz ciuchami :) Ja byłam akurat w dniu dostawy wiec mi sie fartneło, myślę za za jakiś czas znów się wybiorę to moze coś wyłowie fajnego , a jak mi sie znudzi dana rzecz to zawsze moge sprzedać :D [/quote]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-23 10:43 przez agata74.

Pastele

23 lut 2016 - 10:58:09

Nie mam zbytnio czasu na łażenie po SH, a w tych, w których nieraz bywam, niestety, nie ma takich rzeczy :(

Pastele

23 lut 2016 - 11:18:02

Cytat
Onyksowa
Nie mam zbytnio czasu na łażenie po SH, a w tych, w których nieraz bywam, niestety, nie ma takich rzeczy :(
@onyksowa zawsze mozna zrobic taki układ ze jak czegos szukasz to powiedz jak to znajde w przystepnej cenie to Ci to kupie i wyslę, w zamian Ty np. zrobisz mi świeczkę ( lubie wymiany barterowe) :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-23 11:18 przez agata74.

Pastele

17 sie 2016 - 14:14:40

Uważam, że są super! zresztą pastele to słodka moda. Sama mam rożową kurtke z zary i te sandały z wojasa:

Wiec pastele są modne we wszystkim teraz ;)

Pastele

17 sie 2016 - 14:25:26

a jakie ceny?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolejne Łupy