Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Chwalę się sklep znalazłam dzięki facebookowi. Bardzo duży asortyment i naprawdę przystępne ceny. Całą ofertę możecie znaleźć tutaj: [moderacja - link/reklama]
Portfel bardzo ładnie przyszedł zapakowany i jestem z niego zadowolona dodatkowo załapałam się jeszcze na kupon rabatowy z okazji walentynek :). Co uważacie o nim H or N ?



(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 07:05 przez moderator.

taki widziałam w cerfurze wczoraj za 45 zł

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

DLA MNIE NOT

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Ale taki sam czy podobny? Masz może zdjęcie? To ma znaczenie, ja w marketach widziałam tylko tanie lipy ewentualnie przed świętami wrzucą coś lepszego z outletu Witchenna etc. Ten akurat mi się bardzo dobrze sprawdza nadal :) I Jestem z niego zadowolona. Myślę jeszcze o tym na prezent. Podobny ale trochę tańszy. [moderacja - link/reklama] Co o tym myślicie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-22 07:06 przez moderator.

not kolor oraz fason ?? nie przemawia do mnie wogóle nic a nic ...nie robi szału

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

trudno :( smuteczek!

Taki raczej normalny :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

ehhh już się nie będę chwaliła :) Strasznie się nim zajarałam, pochwaliłam w necie i mi tylko skrzydła podcieliście :( Mi się nadal podoba :) jak macie inne pomysły to pokażcie swoje :) Ja ten portfel brałam z SuperGalanteria.pl ale może macie propozycje z innych sklepów np. na prezent?

a mnie się podoba - wygląda na dobry jakościowo:) chodzi mi o rodzaj skóry

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Dziękuje! Tak właśnie jest. Skóra jest ładna bez skaz (nienawidzę jak producenci piszą, że skaza skóry potwierdza, że jest to skóra i to cecha materiału) przecież zawsze można wybrać skórę do produkcji, żeby nie było skaz a te ze skazami dać do carfura jak to wcześniej napisała koleżanka :)

no to życzę miłego noszenia - sama mam portfel z dobrej skóry i noszę go już długo i jakoś trudno mi znaleźć coś równie fajnego jak miałam:)
a portfel ma się podobać Tobie i nikomu innemu:)

nie martw się , grunt że tobie się podoba:D

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Dzięki za dobre słowo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bluzki-dzisiejsze zakupy h/n?