Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

6 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

29 sty 2016 - 10:54:29

Dlatego przestałam kupować w takich sh gdzie rzeczy są na wagę lub mocno powyżej wartości wycenione.Teraz chadzam do tych,gdzie to w jeden dzień jest -50%,a w drugi wszystko po złotówce.Mam kilka takich sklepów w mieście,więc za naprawdę malutkie pieniądze ubieram dziecko(ostatnio kilka par spodenek i kilka koszulek-wszystko po 1zł lub 0,50gr),ciuszki naprawdę ładne i niezniszczone,ostatnio kupiłam jej bardzo fajne i ładne prześcieradła flanelowe po 1,50 za sztukę.Aczkolwiek nie radzę iść do takiego sh jak jest dzień gdzie wszystko jest po złotówce.Byłam raz i normalnie sodoma i gomora się tam działy;wyszłam szybciej niż weszłam,ale też pewnie dlatego,że bałam sie o swój brzuszek ciążowy:)

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

29 sty 2016 - 11:25:17

Haha @dootii, sodoma i gomora to mało powiedziane! Raz gdy poszłam do jednego z SH, na własne oczy widziałam jak BABY biły się o buty, które jeszcze nie zdążyły wylądować w koszu. Tzn. przyszedł gość z obsługi, chciał dodać nową partię butów do pojemnika, więc podniósł ten wór do góry i nie zdążył nawet przechylić by buty się wysypały, bo te kobiety walczyły o nie jak lwice! Po prostu się na niego rzuciły chcę to! Patologia :D

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

29 sty 2016 - 11:37:34

Ja w dzień dostawy, to omijam lumpeks szerokim łukiem.
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Pojawiła się nadzieja, że da się gdzieś naprawdę znaleźć rzeczy w niskich cenach. Będę szukać, może gdzieś w zakamarkach są jakieś mało popularne i tanie SH:)
I oczywiście myślałam o tym, że można rzeczy z lumpka przerobić, ale ma to sens jak kupi się coś taniutko, np. dorwę dziwną sukienkę za 5 zł i zrobię z niej fajną spódniczkę-to tak, ale kupować coś za 30 zł, żeby jeszcze to przerobić, to trochę lipa.

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

29 sty 2016 - 11:49:58

Kiedyś widziałam jak dwie babki biły się o majtki:)Zwykłe,białe,bawełniane gatki,a nie tam jakieś sliczne koronkowe czy coś:).To dopiero żenada:)

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

29 sty 2016 - 12:25:49

W Jastrzębiu-Zdroju jest przegenialny lumpeks w galerii MOYA, naprzeciwko gwarka serce tylko wycenia, ale na początku każdego z rzędów są tabelki z wyszczególnionymi cenami za poszczególne ciuchy w różnych dniach. Wiadomo, za odzież wierzchnią więcej (za butelkowo zieloną kurtkę ok 50zł), ale np spodnie ok 7zł. Ostatnie łupy :)(płaszcz czerwony w rzeczywistości jest pomarańczowy, guziki się aż tak nie odznaczają i leży prosto tylko śpieszyłam się do zdjęcia ;p)



Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

29 sty 2016 - 14:28:50

Cytat
starababa
Ja w dzień dostawy, to omijam lumpeks szerokim łukiem.
Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Pojawiła się nadzieja, że da się gdzieś naprawdę znaleźć rzeczy w niskich cenach. Będę szukać, może gdzieś w zakamarkach są jakieś mało popularne i tanie SH:)
I oczywiście myślałam o tym, że można rzeczy z lumpka przerobić, ale ma to sens jak kupi się coś taniutko, np. dorwę dziwną sukienkę za 5 zł i zrobię z niej fajną spódniczkę-to tak, ale kupować coś za 30 zł, żeby jeszcze to przerobić, to trochę lipa.
kupowanie za 30 zł nawet za 20 i przerabianie to nie wchodzi w rachube trzeba kupowac do jakiegos limitu najlepiej 5-6 ziko i wtedy przerabiac

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

29 sty 2016 - 22:22:06

Cytat
19BaMbOoChA90
W Jastrzębiu-Zdroju jest przegenialny lumpeks w galerii MOYA, naprzeciwko gwarka serce tylko wycenia, ale na początku każdego z rzędów są tabelki z wyszczególnionymi cenami za poszczególne ciuchy w różnych dniach. Wiadomo, za odzież wierzchnią więcej (za butelkowo zieloną kurtkę ok 50zł), ale np spodnie ok 7zł. Ostatnie łupy :)(płaszcz czerwony w rzeczywistości jest pomarańczowy, guziki się aż tak nie odznaczają i leży prosto tylko śpieszyłam się do zdjęcia ;p)
Jestes z Jastrzębia?:) Ja się tam wychowałam mój rodzinny dom .Mama moja tam mieszka w Zdroju.Mówiła mi tez że na cieszyńskiej jest jakiś duzy sh tez fajny .

Co do cen to musiałybyście u mnie zobaczyć np. w robanie koło dworca .Ceny drożej jak w sklepie często .Masakra po prostu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-29 22:25 przez filipekkrol.

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

29 sty 2016 - 23:29:37

Ja mam w swojej rodzinnej miejscowości kilka ulubionych sh, idzie kupić fajne rzeczy za grosze a niektóre to wręcz prawdziwe perełki. Nie kupuję w sh zwykłych ciuchów bo to się mało opłaca- raczej kupuję to co eleganckie, wysokiej jakości i za małe pieniądze :)

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

14 lut 2016 - 13:58:27

na ferie byłam u rodziców i troche buszowałam ale się rozczarowałam raz ze ceny w dzień dostawy 58 zł gdzie ciuchy nie były rewelacyjne to jeszcze ceny jednakowe czy na tekstylia czy na buty i ciuchy. Co prawda z każdym dniem taniało ale i tak nic nie znalazłam ciekawego, chyba sie zrobiłam mega wybredna ;). W Warszawie na szczęscie w moich ulubionych sh ceny są zróznicowane

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

03 mar 2016 - 07:14:06

Oczywiście, że przeginają pałę! U nas w okolicy Bielska prym wiodą dwie "sieciówki" sh (mają już kilka sklepów) i na nowym towarze płaszcze po 100zł w górę. Szaleństwo. A najlepsze jest to, że ludzi tłumy... Potem po tygodniu jest przecena -25%, dalej -50% i na końcu -75% i wtdy też babki się zabijają o wszystko;) Ja ostatnio testuje u nas outlet z podobnymi markami co w sh. Ostatnio wyczaiłam, że mają -70% na rzeczy zimowe, także płaszcz za 18zł:)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Niskie ceny w SH- prawda czy mit?

14 mar 2016 - 07:46:46

Dużo zależy od danego sklepu. U nas jest kilka sh z wycenionym towarem i rzeczywiście coraz częściej ceny są jak z kosmosu - od 20 zł wzwyż. Choć są też i okazje, np. ostatnio kupiłam świetną kurteczkę jeansową za 11zł czy kurtkę zimową, narciarską za 30zł. Dużo bardziej lubię za to sklepy z odzieżą na wagę, zwłaszcza w sezonie letnim, bo te ciuszki są lekkie. I tutaj już kupuję bluzki po 1-3zł czy sukienki za 5-6zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdobycze wczorajsze