Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, jestem tu nowa - potem się przedstawię, teraz zależy mi na szybkiej podpowiedzi :)
Kupiłam cudną neonową sukienkę - co proponujecie do niej z biżuterii? Naszyjnik, czy tylko kolczyki?
Jeśli naszyjnik - to jaki kolor?
Mam swój stary, który planowałam psiknąć sprayem i nie wiem czy na limonkowy, róż, czarny czy na złoto?
Buty biorę i róż i zielone na przebranie. Czarne w razie czego też mam.
Poradźcie coś :)



Jeżeli nie chcesz sobie zniszczyć ubrania, to nie maluj naszyjnika sprayem. W ogóle przy tak strojnej sukience albo zrezygnowałabym z ozdób na szyję, albo założyła tylko cienki łańcuszek z jakąś skromną zawieszką.

Jak wyżej, sukienka bardzo strojna. Jeśli zdecydujesz się na biżuterię, to koniecznie musi być skromna. Ja bym w ogóle nie zakładała naszyjnika, tylko kolczyki, długie jakieś, czy ewentualnie bransoletkę.

W sumie też myslałam tylko o kolczykach... czarne, czy złote? a może jednak neon?

Na zdjęciu jest naszyjnik czy to jest element sukienki?

Popieram poprzedniczki, sukienka bardzo strojna. Biżuteria jeśli już to bardzo delikatna. Pokaż jeszcze buty, ja tam różu na tej sukience nie widzę, bardziej pomarańcz i czerwień. To się nie pogryzie ???ściana

tak, to jest ten naszyjnik, który bym trochę skróciła i przejechała sprayem. Nie boję się o ciuch, bo on by sukienki nie dotykał a widziałam juz na stronach handmade, że dziewczyny sprayują :)
buty:

i drugie, na przebranie, bo całej nocy pewnie nie wytrzymam w różowych:

czerwieni nie ma, jest taki mocny róż biskupi, i neonowy łososiowy, dużo ciemniejszy w rzeczywistości niż na fotce, coś bardziej jak ten: zdjęcie z bazardekoracji.pl
a może jednak buty czarne? może będzie bardziej elegancko?

nitka na sukience między kolorami jest złota





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-02 11:44 przez claustrofobia.

W sumie teraz wygląda to przyzwoicie, ale naszyjnik mi się nie podoba. Załóż delikatny łańcuszek i będzie ok

No może rzeczywiście z tym masywnym naszyjnikiem byłoby juz przesadzone...
idę szukać jakiejś złotej błyszczącej łezki ;)
Dzięki wielkie!

Nie wiem czy dobrze widzę , te buty na drugim zdjęciu są gumowe ? jeżeli tak to trochę słabo to wyglądać będzie do tej sukienki

A na górę coś wymyśliłaś? Może jakąś fajną katanę jeansową, albo rozpinaną bluzę z http://unhuman.pl/ ? Tzn zależy na jaką okazję, bo jak elegancko to lepiej żakiet wiadomo, ale jak na co dzień, to coś na luzie i koniecznie trampki ^^

Cytat
cztery-kawki
Nie wiem czy dobrze widzę , te buty na drugim zdjęciu są gumowe ? jeżeli tak to trochę słabo to wyglądać będzie do tej sukienki

tak, są gumowe i tez mi nie bardzo pasują...

ale to tak w razie wu, później na przebranie, albo jakby tamte rózowe za bardzo mnie obtarły - bo nowe niestety a wiadomo jak to z nowymi. Zawsze jeszcze mam czarne juz sprawdzone i chyba pójdę jednak we wszystkie czarne dodatki: czarna torebka i czarne kolczyki, tak chyba będzie efektowniej i bardziej z klasą niż te neony o których myślałam wcześniej..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsze secondhandy - Kielce