Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Internet vs real - moje foty

21 mar 2015 - 20:13:55

Ostatnio pełno się takich wątków pojawia - więc postanowiłam dorzucić coś od siebie.
Dość często zamawiam coś z azjatyckich stron z ciuchami - bywałam mniej lub bardziej zadowolona, nigdy się do końca nie zniechęciłam (czasami wręcz przeciwnie), ceny kuszą, niespotykane kroje też. Może mam po prostu na tyle dystansu, a może kieruję sie kilkoma zasadami:
1. Zdjęcie zawsze będzie poddane obróbce i retuszowi i trzeba brać na to poprawkę.
2. Gdy kupujesz coś za 35 zł, a w cenę tę wchodzi przedmiot oraz jego wysyłka z drugiego końca świata, to nie oczekuj niewiadomo jakich cudów.
3. Azjatki są od nas mniejsze No po prostu są, mają inną, drobniejszą budowę, tego się nie przeskoczy. Noszę XS i mówię o sobie, że mam wymiary "dużej Chinki". Zazwyczaj zamawiam chiński rozmiar M lub L, sporadycznie S, jeżeli rozmiarówka jest nieco "zeuropeizowana".
Zdjęcia pokazuję: aukcyjne + moje. Nie komentuję ich, pozostawiam do oceny Wam i zachęcam do dzielenia się swoimi zdobyczami



niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Internet vs real - moje foty

21 mar 2015 - 20:37:26

Super ale to 1 zdjecie to sukienka za 400 zl a nie 30... to japan?

Internet vs real - moje foty

21 mar 2015 - 20:41:52

1. Zdjęcia po prawej jest na mnie. Jest to sukienka od Chińczyków, ale kosztowała mnie jakieś 45 usd z wysyłką

Internet vs real - moje foty

21 mar 2015 - 20:42:15

Nie kupuj na azjatyckich stronach. Strasznie te ciuchy wieją tandetą :p

Internet vs real - moje foty

21 mar 2015 - 20:47:22

Tak jak połowa ciuchów z naszych sieciówek

Internet vs real - moje foty

21 mar 2015 - 20:49:58

odważna jesteś jeżeli chodzi o kroje/ styl ubrań. Ile kosztowała sukienka ze zdj nr 5 ? Ta biało czerwona?
pozdrawiam

Internet vs real - moje foty

21 mar 2015 - 21:02:41

jakieś 170 zł z wysyłką

Internet vs real - moje foty

21 mar 2015 - 22:22:58

1 sukienka spoko w sumie jak na foto
2. masakra
3. też masakra i dół troche krzywy
4. spódnica w realu sporo odbiega w sumie praktycznie dwie inne rzeczy
5. biało czerwona sukienka chyba najlepsza i najbardziej podobna do tej z oferty
6. Róże słabo widać aczkolwiek widać ze się różni na zdjęciu katalogowym tkanina ładna matowa na realu wygląda jakby była to satyna świecąca zrobiona jakby na wzór tej ze zdjęcia.

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Internet vs real - moje foty

23 mar 2015 - 10:22:44

ale te rzeczy są paskudne

Internet vs real - moje foty

23 mar 2015 - 22:01:05

Pokaż swoje ;-)

Internet vs real - moje foty

23 mar 2015 - 22:13:56

ja dlatego nie kupuję że szyją na swoje Chinki po czym wysyłają to na rynek zachodni, bo budowę mam typowej Europejki i zwyczajnie te sukienki są na mnie za krótkie, wszystko jak na 13-14 latki w rozmairze odpowiadającym "naszym" standardom.....

Internet vs real - moje foty

24 mar 2015 - 19:05:41

No ja nosząc europejskie XS najczęściej muszę kupować ich M, ostatnio idealna była na mnie bluzka w ich rozmiarze L

Internet vs real - moje foty

24 mar 2015 - 19:08:57

wydaje mi się że jest tyle fajnych sklepów w Polsce ze nie trzeba koniecznie zamawiać tych "szmat" z chin. Bez urazy dziewczyny ale wieje to ostrą tandetą

Internet vs real - moje foty

24 mar 2015 - 19:37:14

Kiedy Wy zrozumiejecie, że te fajowe ciuchy z większości sklepów w Polsce też są z Chin tylko 2-3 razy droższe? Poza tym dla mnie większość jest "na jedno kopyto" i znalezienie bardziej oryginalnego w kroju ciucha graniczy z cudem.

Internet vs real - moje foty

24 mar 2015 - 19:49:06

pierwsza sukienka bardzo mi się podoba - reszta niestety

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stroje kąpielowe 2015 - pochwalcie się swoimi!