Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czółenka na prezent

05 lut 2015 - 00:42:26

Hej,

dziewczyny mam pytanie zbliżają się walentynki z zasady z narzeczoną wybieramy się do kina i na kawę postanowiłem jej sprawić prezent. Widziałem że ostatnio często ogląda czółenka w Kazarze jednak nie jestem pewny czy to faktycznie te

co sądzicie czy będą się jej podobać?

Czółenka na prezent

05 lut 2015 - 01:05:31

Nie wiem, nie moj gust. Ale podobno partnerowi nie daje sie butow w prezencie :)

Czółenka na prezent

05 lut 2015 - 07:10:37

Ja nie chciałabym dostać butów w prezencie.Chyba że razem byśmy je wybierali -wtedy chłopak mógłby się dołożyć.Druga sprawa-obuwia nie dajemy nikomu w prezencie- taki przesąd , ze szybko od Ciebie ucieknie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czółenka na prezent

05 lut 2015 - 09:04:01

A kij z przesądami, ale buty straszne jak dla mnie. Nie wiem czy będą się jej podobać, ale jak ma podobny gust do mojego to zaręczam, że nie będą.

Czółenka na prezent

05 lut 2015 - 09:25:23

Oj...nie rób tego:)
Może prysnąć cały urok waszego dnia.
Zakup butów to bardzo indywidualna sprawa,tak jak zakup bielizny...

Jeśli pytasz o fason bucików-ja jestem na nie.
No i wspomnę,że stare porzekadło mówi "że nie kupuję się butów dziewczynie przed ślubem,bo od Ciebie odejdzie.."
Ale to tylko stare pierdoły;)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Czółenka na prezent

05 lut 2015 - 09:38:24

Ja o tym przesądzie nie słyszałam i mam mnóstwo butów, które kupuje mi facet.
Buty wybieram ja ale zbyt wiele mi się podoba więc potrzebuję jeszcze zatwierdzenia :D

Te, które są wstawione są nie w moim guście.

Czółenka na prezent

13 paź 2015 - 15:08:53

ja polecam czółenka na http://www.high-heels.pl

Czółenka na prezent

13 paź 2015 - 15:30:17

przepraszam, ale według mnie to nie są czółenka

Czółenka na prezent

18 paź 2015 - 19:20:47

No własnie... też mi się wydaje, że to nie czółenka. Poza tym ja bym nie chciała dostać od kogoś butów w prezencie szczególnie takich... Każdy ma inny gust i kupowanie ubrań, butów itd jest trochę ryzykowne. Moze kup coś do mieszkania? Wydaje mi sie, że z takim prezentem łatwiej trafić. Możesz kupić chociażby jakiś wygodny podnóżek np taki jak tu http://ida-swieta.art-madam.pl/ Mi bardzo podoba się wzór na nim i połączenie kolorów. Pasuje niemalże do każdego wnętrza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pokaz szpile