Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wszystkich na forum)
Jestem po raz pierwszy w waszym kraju jestem z Ukrainy. Prszyjechalam z mezem i mieszkam (jak juz zrozumialam) na odludziu. Pomorskie, miejscowosc Skrszezewo Zukowskie.
Jestem tu od tygodnia a nie widzialam zadnego secondheandu na wage.......... lub nie na wage( Z samochodu widzialam jakis outlet w Zukowie. To tragedja.

Odziez w waszychsklepach internetowych jest srednio 4 razy drozsza niz w naszych.(te same brendy i artykuly).
Kosmetyki sa tansze, powiedzmy zestaw Loreal proffesionel lipidium jest o 10 pln tanszy niz u nas. Ale kosmetyki mass market sa drozsze)) cudo/

Obuwie tez jest drogie.

Ogolnie to macie fajne markety, jedzenie jest pyszne, podoba mi sie bardzo, pieknie u was,tylko tesknie za domem za rodzin i moja kotka.
Moze ktos mieszka w okolicy i cos mi doradzi? nie mam tu prszyjaciolek, a maz ciagle w pracy.

Wiem ze z moja gramatyka nie jest najlepiej ale jestem samoukiem.

Jak na samouka to super sobie radzisz :) Nie pomogę co do secondhandów w okolicy, bo nie jestem stamtąd, ale co do cen to powiem że faktycznie są wyższe niż wszędzie indziej, więc raczej nie znajdziesz takich cen co u siebie ;) Może spróbuj zamawiać z któegoś z krajów cywilizowanych, jak Niemcy, Anglia, tam są niższe ceny.

A to bardzo ciekawe co piszesz, bo ja pracuję w Warszawie w Hotelu i gościmy ukraińskich studentów. Twierdzą, że u nasz jest wszystko super i o wiele tańsze niż u Was. To tak w temacie ubrań i kosmetyków. Wszyscy są bardzo zadowoleni :)

Dziekuje, staram sie;)

Tak... to zle bo lubie zakupy. Musze jakos zorganizowac sobie to wszystko. Rozmawialam z naszymi sklepami i... nie ma problemu, moge placic za ciuchy prszelewem z Polski a rzeczy odbierze moja mama, jak zbierze sie duza paka to trszeba bedzie ja jakos dostarczyc do mnie. ale jak bedzie to paka 30kg?? Chyba ze bede zaraz kupowala na wiosne i lato i odbiore sama/

Cytat
bambolinka6566
A to bardzo ciekawe co piszesz, bo ja pracuję w Warszawie w Hotelu i gościmy ukraińskich studentów. Twierdzą, że u nasz jest wszystko super i o wiele tańsze niż u Was. To tak w temacie ubrań i kosmetyków. Wszyscy są bardzo zadowoleni :)
Bo w Warszawie faktycznie tanich lumpków jest w bród ;)

Bo ja kupuje wylacznie w sklepach internetowych, w takie zwykle sklepy nosa nie pokazuje, po pierwsze tam sa kosmiczne ceny. A w internecie jestem czlakiem pary klobow zakupowych i kupuje wszystko tanio. Marki Zara H&M Pink woomen lenyfer Dazzle shoes, carlo pazzolini itp co tydzien mam paczke. Moj maz sie dziwi jak ja to wyszukuje za takie ceny. Ale kosmetyki u was sa jak juz powiedzialam troszeczke tansze.(ja o prof)/ No i nie omijam second heandow. Ostatnio upolowana to spodniczka ceglowa United colors of benneton za 30 hrn(okolo 8zl) z metka. aw internecie to futro naturalne za 560hrn(okolo 130zl) z -90% discount. Woda perfumowana Lalique amethyst za 250hrn a w sklepah kosztuje do 1000hrn/ Ale na wyprszedaze wstaje rano o 6:00 z kawa i polspiaca zagladam do ulubionego sklepu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zimowy ciepły sweter, pokaż swój