Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

SPONSORING

21.06 o 11:53

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Aktywne użytkowniczki

Dostałam na maila kupon rabatowy do internetowego sklepu Yves Rocher na 100 zł, jeżeli złożę zamówienie za minimum 199 zł. Zaszalałam i zamówiłam sobie puder sypki za 64 zł oraz "Intensywną wodę toaletową Comme un evidence intense" 50 ml



Dostałam darmową dostawę kurierem oraz gratis w postaci 100 ml wody toaletowej "UN MATIN AU JARDIN RÓŻA"

Cena za wszystko wyniosła mnie 123 zł (po rabacie)

Nigdy wcześniej nie używałam kosmetyków Yves Rocher (owszem, marka jest mi znana, ale nie używałam), jestem ciekawa czy było warto i jakiej jakości będzie puder oraz perfumy.
Macie swoje opinie?

Ja mam duzo kremow i balsamow od nich.dla mnie
Super.pieknie pachna.chcialam jakies perfumy zamowic ale musze najpierw powachac.a teraz nie mam czasu jezdzic po katowicach do ich sklepu.

Puder mam, używam i sobie chwale. Mam też kilka zapachow, z których również jestem zadowolona. Na pytanie czy warto, powiem że tak. Ja kupuje u nich tylko stacjonarnie i tylko z rabatami jakie przysylaja co miesiąc. Ceny regularne są dla mnie raczej wysokie, a z kuponem mam jeszcze zawsze jakieś gratisy. No i są pieczatki, które też dają rabaty :)

Mam ten puder. Perfumy miałam już dwa razy, jakiś czas temu mi się skończyły. Nie wszystko lubię z YR, ale niektóre rzeczy mają super i puder właśnie jest super.

Cytat
starababa
Mam ten puder. Perfumy miałam już dwa razy, jakiś czas temu mi się skończyły. Nie wszystko lubię z YR, ale niektóre rzeczy mają super i puder właśnie jest super.

Dziękuję za wypowiedzi, najbardziej się obawiałam tego pudru, bo nie miał zbyt dużo opinii. Mam nadzieję, że będę również z niego zadowolona, do tej pory stosowałam pudry sypkie L'oreal

Ja założyłam sobie karte i dostałam w prezencie tusz, ostatnio tez błyszczyk. Dopiero co zaczęłam używac tych kosmetyków, ale pare rzeczy jest fajnych:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje nowe sztyblety