Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

30 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdobycze- pchli targ

10 sie 2014 - 12:13:15

Hej,

przed chwilką wróciłam z giełdy z używanymi rzeczami i tak sobie pomyślałam, że chyba nie widziałam jeszcze wątku na szafie ze zdobyczami z takich miejsc.

Odwiedzacie takie miejsca? Coś fajnego udało Wam się tam upolować?

Ja dzisiaj upolowałam dwa urocze serduszka wiklinowe po 2zł za sztukę, świecznik i super miseczkę do sosów.

Wrzucajcie zdjęcia swoich łowów ;)




Zdobycze- pchli targ

10 sie 2014 - 12:49:04

U mnie nie ma czegoś takiego, ale naprzeciwko domu mojej mamy jest szkoła w której organizują tzw. car boot, czyli właśnie coś na zasadzie pchlego targu. Kupiła tam połowę wyposażenia swojego mieszkania, ale chyba najlepszym łupem była jeszcze oryginalnie zapakowana poduszka Tempur. Kupiła ją za około 10f, czyli jakieś 55zł - w sklepie kosztują ponad 500zł. Najlepsze rzeczy zawsze znajduje po świętach;]

Zdobycze- pchli targ

10 sie 2014 - 13:29:32

Zuosnica- wow, fajna zdobycz :) Fakt, po świętach najlepsze rzeczy bo ludzie się pozbywają niechcianych prezentów :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zdobycze- pchli targ

12 sie 2015 - 12:08:49

Moja foczka love taka pożyteczna, ładna i potrafi otworzyć kapsel. Wygrzebana gdzieś w ciarupach.


Zdobycze- pchli targ

04 lut 2018 - 22:11:20

uwielbiam pchle targi :D
ostatnio kupiłam



Zdobycze- pchli targ

05 lut 2018 - 12:45:45

z pchlich targów nic nie mam bo drogo zwłaszcza te co są na mazurach zdecydowanie wolę sh i ja tam buszuję. Ale muszę w koncu wybrać sie na Koło bo szukam kilku rzeczy i tam pewnie dostanę .
@polaris kotki super, obraz z wiatrakiem bardzo fajny taki pogodny i ładna ramę ma

Zdobycze- pchli targ

05 lut 2018 - 20:52:08

u nas niestety też nie kojarzę ale byłam kilka razy na dworcu świebodzkim we Wrocławiu- tam też jest taki kawałek placu gdzie sprzedają ludzie ,,bibeloty'' jednak zazwyczaj wcale nie są takie tanie aczkolwiek można znaleźc coś super oryginalnego w dobrej cenie.

Zdobycze- pchli targ

05 lut 2018 - 22:03:11

Cytat
szafunia22
u nas niestety też nie kojarzę ale byłam kilka razy na dworcu świebodzkim we Wrocławiu- tam też jest taki kawałek placu gdzie sprzedają ludzie ,,bibeloty'' jednak zazwyczaj wcale nie są takie tanie aczkolwiek można znaleźc coś super oryginalnego w dobrej cenie.
Oprócz Świebodzkiego jest jeszcze kilka miejsc, choćby targ pod Iglicą (raz w miesiącu). :)

Zdobycze- pchli targ

05 lut 2018 - 23:22:19

@mamalwa nie jestem niestety z wrocławia, miałam krótki epizod z Wrocławiem podczas studiów więc nie znam okolicy tak dobrze. Teraz znowu będę w weekendy więc może pwoeisz coś więcej o tym pchlim targu pod iglicą?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Świeczniki z nutką grozy?