Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze ulubione marki ciuchowe

04 sie 2014 - 11:12:04

Mamy sezon wyprzedażowy i we wszystkich właściwie sieciówkach możemy upolować fajne ciuchy w niskich cenach :) Jestem ciekawa w jakich sklepach najbardziej lubicie kupować? Jakie marki ciuchów są dla Was najlepsze? Gdzie są ubrania względnie dobrej jakości, a których lepiej unikać?

Ja kiedyś bardzo lubiłam robić zakupy w Reserved, ubrania miały dobre ceny i były całkiem niezłej jakości. Jednak od jakiś dwóch/trzech lat mam wrażenie, ze z jakością coraz gorzej :/ Na wyprzedażach te ciuchy jeszcze w sklepie są porozciągane, brzydkie i zmechacone, a co dopiero po pierwszym praniu.

Ostatnio całkiem zadowolona jestem z ciuchów marki UNISONO - na wyprzedażach można znaleźć ciekawe rzeczy w dobrych cenach.

Ciekawa jestem, jakie są Wasze typy :)

Wasze ulubione marki ciuchowe

04 sie 2014 - 12:04:06

Ja w okresie wyprzedażowym lubię wszystkie inditexowe marki - zara, stradivarius, bershka itd. Wtedy można fajne ciuszki kupić w dobrej cenie, natomiast ceny w tych sklepach poza okresem wyprzedażowym to dla mnie jakiś kosmos... zdecydowanie zbyt wysoko się cenią.

Unisono jest ok pod względem oryginalnych fasonów i fajnych, dobrej jakości tkanin, ale za to szycie mają tragicznie:/ nie wiem dlaczego, ale ich rzeczy mimo że wykonane z dobrego materiału, to rozchodzą się niestety w szwach.

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 14:25:56

W reserved rzeczywiście rzeczy są bardzo słabej jakości :/

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 14:27:08

Ja kupuję głównie w Bershce na wyprzedażach i w H&m też są fajne rzeczy w niskich cenach

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 14:28:16

Świetne rzeczy są w mango! W regularnych cenach są drogie, ale często na wyprzedażach jest wszystko za pół ceny

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 19:33:25

Witam ja zawsze kupuje w internecie szukam jakiś perełek :) ostatnio dorwałam orginalną sukienkę na lato z firmy Dolce&Gabbana ja uwielbiam takie marki :) znalazłam sklep internetowy widać że są od niedawna ale maja fajne ceny :)
[moderacja - link]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-27 10:48 przez moderator.

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 20:02:40

Chyba nigdy nie przekonam się do kupowania w sieciówkach;) Mam sprawdzone butiki gdzie ciuszki przez cały rok są w takich cenach jak w sieciówkach na wyprzedażach;)

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 20:05:40

ja uwielbiam mohito i gina tricot

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 20:08:01

Niech pomyślę, na wyprzedażach lubie kupować w Mohito i od tego roku bieliznę w Intimissimi (jako, że normalnie jest drogo, wole kupić kilka kompletów na wyprzedaży). A tak po za wyprzedazą lubie H&M, akurat zawsze znajde coś lepszej jakości i służy mi kilka lat:) Szczególnie torebki!
Czasem coś fajnego w Zarze znajde w lepszej jakości i nizszej cenie. Generalnie nie ograniczam sie jakoś, może dlatego ze bardzo dbam o ubrania i piorę wiekszość ręcznie tak szybko się nie zużywają.

Cytat
skarbek2012
Chyba nigdy nie przekonam się do kupowania w sieciówkach;) Mam sprawdzone butiki gdzie ciuszki przez cały rok są w takich cenach jak w sieciówkach na wyprzedażach;)

a taki też mam, tzw. oliwie:D ten sklepik akurat jest tani i czasem coś fajnego znajde, ale ostatnio jak chodze po innych butikach to ciuchy są drozsze niz w sieciówkach O.o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-05 20:09 przez truskawka_ang.

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 20:17:38

Cytat
Lilka55
Ja w okresie wyprzedażowym lubię wszystkie inditexowe marki - zara, stradivarius, bershka itd. Wtedy można fajne ciuszki kupić w dobrej cenie, natomiast ceny w tych sklepach poza okresem wyprzedażowym to dla mnie jakiś kosmos... zdecydowanie zbyt wysoko się cenią.

Zgadzam się+ lubię kupować ich ciuchy w SH, do 10 zł za sztukę :P

Wasze ulubione marki ciuchowe

05 sie 2014 - 21:00:41

Ja lubię Bershkę, Stradivarius, New Yorker, Cropp, House, Tally Weijl i Terranovę :)

Wasze ulubione marki ciuchowe

26 maj 2015 - 17:14:48

Jak czegoś szukam zaglądam na www.ulubionesklepy.pl zebrali tak bardzo dużo fajnych polskich sklepów internetowych. Podzielone są na kategorie i łatwo sobie wybrać czego się szuka. Co dla mnie było najlepsze to ze to nie są sklepy z pierwszej strony Google i wielu wcześniej nie znałam. Pozdrawiam

Wasze ulubione marki ciuchowe

01 lip 2015 - 14:26:40

ja bardzo lubię Cotton Club.

Ostatnio otworzyli sklep internetowy www.sklep.cottonclub.pl

Czekam na najnowszą kolekcję jesień-zima :D

Wasze ulubione marki ciuchowe

28 wrz 2015 - 19:46:39

Hmm - z markowych ciuchów to moim ulubionym sklepem jest Lee - zawsze moge kupić tam fajne i dobre jakościowo dżinsy;) nie jest tanio ale ostatnio kupuję w takiej naszej sieciówce Nico i są w dużo lepszej cenie. A tak to jednak wolę mniej markowe rzeczy;)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Wasze ulubione marki ciuchowe

29 wrz 2015 - 19:53:41

Nie będę bardzo oryginalna, lubię takie marki jak H&M, Zara, Bershka, czasem robię też zakupy z Primarka, jak mam możliwość. Jeśli zaś chodzi o sukienki, to bardzo podobają mi się te ze sklepu internetowego POZA i tam zazwyczaj właśnie robię zakupy, zwłaszcza, gdy potrzebuję sukienki na jakąś specjalną okazję. Oni mają tam bardzo fajne wzory, duży wybór, sukieneczka przychodzi pięknie zapakowana w karton firmowy i najczęściej dostawa jest już następnego dnia. Naprawdę świetna marka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WYPRZEDAŻE 2014