Obecnie rozmawiamy o:

Monitoring domu

gorący temat

maszyny przemysłowe

52 minut temu

Dom - remont i budowa

53 minut temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

calominal opinie

30.01 o 21:06

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Aktywne użytkowniczki

A ja uważam że fajne zakupki - jak za tą cenę to rewelka :) Dziewczynom to by się podobało jakby było za darmo i z metkami z najnowszych kolekcji itd. :)
Ps. Jak sie tak nikomu nie podoba to ciekawe kto za takie rzeczy na allegro płaci mnóstwo kasy :P

wlasnie ja tez bym tego za 67,00 nie kupiła

A mi się podobają :)

Jak dla mnie ok, oprócz przedostatniej bluzki. Cena super, za każdą rzecz wychodzi nieco ponad 10 zł. Ale oczywiście panny chciałyby gwiazdkę z nieba, a ciuchy najlepiej za darmo :)

Czerwona marynarka fajna :)

Podoba mi się wszystko prócz dwóch ostatnich rzeczy. Tak czy siak, udane zakupy :)

moim zdaniem sie oplacalo, marynarki przeciez sa drogie ;p jak dla mnie czerwona cudna, ta druga tez bym wziela, i sukienke tez ;p

jak dla mnie drogo. ja na wage w miescie mam 19zl/kg... wiec duzo zaplacilas. a ciuszki są srednie, najgorsza ta marynara zielona...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-28 20:36 przez kla20.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
agniesiiia1
marynarki i sukienka ok, reszta not

Pierwsza marynarka jest OK. Reszta mi się nie podoba :)

Czerwona marynarka ok, sukienka ujdzie reszta not.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

No to ja równięż się pochwalę co sobie ostatnio ładnego kupiłam. Od dawna w zasadzie polowałam na jakiś porządny zegarek dobrej firmy. Padło na Certinę ( chociaż brałam jeszcze pod uwagę Tissoty i Doxy). Wybrałam ten:


Pięknie wygląda na ręce.Moja rada-nie kupujcie w sklepach stacjonarnych .Te w sieci maja znacznie lepsze ceny :)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Marynarka fajna, reszta słaba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spodniczka floral kwiaty złoty zip