Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

A ja na allegro zamówiłam sobie torbę materiałową z nadrukiem. Rozlazła się po pierwszych zakupach, taka była tandetna. Co prawda podobała mi się i podjęłam ryzyko i zamówiłam u producenta AllBag ale tylko jedną sztukę, bo bałam się wpadki. Naprawdę nie ma porównania i teraz zamówie jeszcze ze 3 sztuki. Szkoda kasy na tym allegro.

Dlatego też ja już od dawna nie łaszę się na tanie ciuchy z allegro czy z wyjątkowo tanich sklepików w necie. W stacjonarnym sklepie od razu widzisz co i jak. A w internecie to mam swoje sklepowe perełki, gdzie wiem, że jak coś kupię to będzie takie jakie powinno być. I to tyczy się zarówno ciuchów, jak i kosmetyków. Np. buty z DeeZee lub oryginalnebuty.pl - ani razu się nie zawiodłam; bielizna, piżamy i ciuchy - Megami.eu, Makadamia. I wiem, że jak tam wezmę coś to nie będę w szoku jak paczka przyjdzie ;)

ten "neon" daje po oczach w rzeczywistości, widać na kilometr :-D
reszta też nie lepsza :-)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Ja od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że allegro staje się wielkim, chińskim lumpeksem :/ Z drugiej strony powstają jak ryby po deszczu portale typu sknerus [moderacja - link] na których można rzeczywiście za grosze wylicytować fajną rzecz. Oczywiście do tego trzeba mieć farta :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 09:34 przez moderator.

ja nie wierze w takie portale jak sknerus, za 10 groszy itp dla mnie to oszustwo i robienie z ludzi idiotow ... kolezanka sie w to jakis czas bawila i jakims dziwnym trafem nic jej sie nie udalo wylicytowac, a podobno kasy w to mnostwo wlozyla. No taka jest prawda. Jak wlasciciele portalu ustawia dobrze automaty, to zwykly user nie ma szans nic wygrac. Szkoda zachodu moim zdaniem na takie portale. Strata kasy i czasu

Właściwie jedyne bezpieczne sposoby na tanie ciuchy to zakupy stacjonarne albo hurtownie odzieżowe, które prowadzą sprzedaż przez internet. W niektórych, tak jak tutaj http://www.hurtowniamegabrand.pl minimalne kwoty zamówienia nie są zbyt wysokie, więc nawet indywidualny nabywca może składać zamówienia. Oczywiście wszystkie towary powinny bić opisane, z podanymi rozmiarówkami, rodzajem materiału i dokładnymi zdjęciami, ale to dotyczy wszystkich zakupów przez internet.

Nie jest prawdą, że jak coś jest w niskiej cenie to będzie w rzeczywistości tandetne czy inne niż na zdjęciu. Kupujcie ubrania sprawdzonych, znanych marek, a nie te no name z pierwszych stron...

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Ja zdecydowanie odradzam kupowanie ubrań na allegro. Jak już zmawiam to stąd http://www.yourstyle.pl/
.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 12/5

Hej. U mnie znajdziecie mnostwo inspiracji modowych. Inspiruje sie tez moda prostu z Zurichu, gdyz tu mieszkam :) Ponizej kilka fotek na zachete oraz link. Zachecam tez do kometowania na blogu :)www.violaroth.com


zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

ja zamawiam tylko od sprawdzonych sprzedawców. cenie sobie sobie dobre ceny i fajna jakosc, a po galeriach nie chodze bo coraz mniej czasu na to, za duzo obowiazkow domowym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdobycze wczorajsze