Obecnie rozmawiamy o:

Biznes

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 13:12

Dieta pudełkowa czy warto?

dzisiaj o 10:58

usługi stomatologiczne

dzisiaj o 9:25

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a na zdjęciach wyglądają tak ładnie ;)

Jest różnica, ale nie powiedziałabym ze te z Twoich zdjęć są brzydkie-bo nie są :) Ale jakość niestety pozostawia wiele do życzenia...

Ja też mialam chrapkę na tą neonowa sukienke. Dobrze, że jej nie kupiłam. Czasami zakupy na allegro są wygodne i można znalesc coś naprawdę fajnego, ale jednak nie ma to jak zobaczyć daną rzecz i przymierzyć.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
york24
te sukienki w ogóle nie przypominaja te z neta masakra

Cytat
kasia_mazur89
dzięki za ten wątek :* właśnie zamierzałam kupić tą neonową.


ja zamówiła tą neonową i jest jak na zdjeciu realnym autorki i ja jestem mega zadowolona, zrobilam nią furore na weselu :P a dalam 32 zl z przesylka :P

Cytat
szeherezada19
ja mam te neonowe sukienki do sprzedania tak wyglądają na żywozły/quote]


gdzie tu widzicie neon?hmm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-24 12:53 przez Zgubilam_10_Groszy.

a ja się wypowiem na temat moich zakupów..

tak marzyłam o dobrej spódniczce z kontrafałdami i co?

Zacznę od tego, że materiał miał być "bawełną z dodatkiem poliestru" a tu jest kurcze... taki najtańszy materiał trochę wpadający w ceratę, że tak powiem.

Dodatkowo spódnica miała mieć 45 cm długości a ma 42, no kurcze, czy tylko dla mnie w przypadku mini to jest znacząca różnica?

no i np. nie ma kontrafałdy z przodu, w ogóle nie jest tą ze zdjęcia, ma porobione tylko jakby zakładki i ogólnie brrr, odsyłam ją do reklamacji.

Zdjęcia nie oddają tej brzydoty. Nie jestem wybredna, naprawdę, ale tej spódniczki nawet bym nie założyła. Układa się na boki jak skrzydła od samolotu co jeszcze bardziej ja skraca..

To może zdjęcia:



Jak dla mnie to zwykłą szmata w pomarańczowym kolorze. Czy przypadkiem nie kupiłaś u użytkownika z Kobylnicy?

Chciałam kupić te sukienki! Ale oszustwo!

Ajj faktycznie można sie nadziać na tych aukcjach:/ Wyglądają na sprane i wypłowiałe rzeczy;) Ja kupuje na All, ale w moich sprawdzonych sklepach. Najpierw robie małe zamówienie "na próbę" i jak wszystko jest ok, to wpisuje na moja liste "zaufane";) Na poczatku wrzesnia zamówilam na aukcji sukienkę w ostrym żółtym kolrze. Szukałam takiej co do szpilek bedzie dobrze wygladac, ale tez do ulubionych trampek - sporotwo-elegancka;) Kolor i krój jest idealny!Jak zreszta na zdjeciu widac. No i za fajne pieniądze;) Więc nie ma co się zrażać do Allegro-sa jeszcze uczciwi sprzedający;)



Czy wątek jeszcze dycha?

Ktoś zamawiał u sprzedawcy z Kobylnicy? Próbowałam nawiązać kontakt mailowy, prosiłam o zdjęcia, to dostawałam odpowiedzi, że nie mają innych zdjęć, że rzeczy są szyte na podobieństwo. Kiedy zapytałam o możliwość zrobienia zdjęcia, to już nie otrzymałam żadnego maila.

Ktoś coś u nich zamawiał?

Czy wątek jeszcze dycha?

Ktoś zamawiał u sprzedawcy z Kobylnicy? Próbowałam nawiązać kontakt mailowy, prosiłam o zdjęcia, to dostawałam odpowiedzi, że nie mają innych zdjęć, że rzeczy są szyte na podobieństwo. Kiedy zapytałam o możliwość zrobienia zdjęcia, to już nie otrzymałam żadnego maila.

Ktoś coś u nich zamawiał?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-09 16:32 przez AlladynM.

I dlatego ja nigdy nie kupuję u sprzedawcy, który ma sporo negatywów, chyba że ma ich kilka, ale też samych sprzedanych np. kilka tysięcy. Stosuję taką politykę i jeszcze nigdy nikt mnie na Allegro nie oszukał, co nie znaczy, że mnie to nigdy nie spotka ;)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

A ja chętnie kupuje właśnie tanie ubrania i jeszcze się nie zawiodłam, bo mam sprawdzonego sprzedawce, który robi zdjęcia na aukcje na tych samych rzeczach, które wysyła właśnie i póki co jestem zadowolona to oni: [moderacja - reklama] , ale właśnie na fb, jest stronka cos typu niezgodne z opisem i widzę, że niektórzy oszukują bardzo i wysyłają całkiem inne rzeczy niż na aukcji dlatego boję się zamawiać od ''nowych'' sprzedawców.... I TRZEBA SPRAWDZAC KOMENTARZE SPRZEDAWCY! Konieczie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-10 13:42 przez moderator.

Na allegro jest spory wybór, ale ja nie mam jakoś przekonania do tego serwisu. Bardzo chętnie robię natomiast zakupy w Ubranecie dla mojego dziecka. Wybór ciuszków mają spory, a ceny bardzo niskie.

masakra! kolejne sklepy w stylu japan style :)dziadostwo na całego

jak z małego dziecka sweterek .SZOK!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-08 16:18 przez beata0904.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dół od stroju kąpielowego ktoś ma?