Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
anetka462
Niestety u większosci sprzedających rzeczy maja takie zdjęcia aby uchwycić tylko to co najładniejsze. Ładnie ułożone, dodatki itp. Co sprawia, ze odwracamy wzrok od tego co powinniśmy zobaczyć. A My wystawiajac na szafie swoje rzeczy, robiąc zdjecia amatorskie zawsze pokazujemy realne zdjęcia. Czasami rzecz na zdjeciu wygląda kiepsko ale jak w moim przypadku bywa osoby wystawiają mi potem pozytyw piszac, ze ciuszek wygląda lepiej niz na zdjeciu :D



Dokładnie tak. :)
Kupując tutaj nieraz okazuje się, że w rzeczywistości jakaś rzecz wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciu. :) Ale to akurat miłe zaskoczenie. :D

Czy można tutaj wstawiać inne rzeczy poza ciuchami, które zamówiłyśmy na allegro i okazały się... delikatnie mówiąc - średnie?

Ja ostatnio zamówiłam sobie tę pastę cukrową. Niestety bardzo słabo depiluje i pomimo składu uczula oraz uszkadza skórę. Nie mam jakiejś szczególnie wrażliwej, więc zdziwiłam się, że tak na mnie podziałała.



ta z odkrytymi plecami mimo wszystko fajna :)

a te bluzki bawełniane z tyłem kopertowym jaki rozmiar i po ile kupiłaś? Ja mogę odkupić :)

Ja mam tą neonową sukienkę. Przyznam, że kompletnie nie wyglądała jak ta ze zdjęcia, ale zaryzykowałam, dałam ją do krawcowej, przerobiła mi ją świetnie i jestem bardzo zadowolona. Za sukienkę dałam 60zł, krawcowa wzięła 30zł i teraz mam naprawdę świetną sukienkę na sierpniowe wesele :) szkoda, że nie wszystkie rzeczy da się ''naprawić''.

masakra... az sie boje co ja dostane bo zamowilam sukienke i narzutke :/

Cytat
AlladynM
uczula oraz uszkadza skórę. Nie mam jakiejś szczególnie wrażliwej, więc zdziwiłam się, że tak na mnie podziałała.

to w sumie zalezy od skory, nie trzeba miec wrazliwej zeby cos nas uczulilo. To co uczulilo ciebie dla kogos moze byc dobrym kosmetykiem wiec ten argument jest akurat nietrafny.

kto zamawia rzeczy u osób z negatywami????

Jeśli ktoś ma negatywy to jest 50 % szansy, że przyjdzie Ci to chcesz. :)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
feed
Kurczę... Zamówiłam tą neonową sukienkę i miałam dzisiaj robić przelew online. Teraz nie wiem czy płacić czy nie. Jak myślicie jeśli napiszę do Allegro, że sprzedający sprzedaje ubrania różniące się od zdjęć to nie dostanę ostrzeżenia za niewywiązanie się z transakcji?
tyle wątków i ty w każdym wrzuciłaś/wrzuciłeś tą beznadziejną reklamę. Chociaż treść można by było zmienić. Boże..

Jak dla mnie, to bluzeczki są identyczne - tylko pogięte i w innym świetle. Wiadomo,że po wyjęciu z koperty, czy w czym tam to przyszło będzie trzeba to wyprasować. Sukienki - krój się zgadza, ale materiał jest zupełne inny, mniej sztywny. Wiadomo, że na modelce nawet szmata wygląda niebiańsko, bo zdjęcia profesjonalne przez dobrego fotografa i dobrym aparatem robione, dlatego ja nigdy nie kieruję się zdjęciami. Wiadomo, że zawsze będzie inaczej wyglądało coś na mnie, niż na pięknej modelce. I teraz kwestia opisu aukcji? Czy był tam opis materiału, coś co by wskazywało, że możesz spodziewać się czegoś choć minimalnie innego? Bo aukcja to foto+opis. Czasami coś wystawiam na allegro, ale jak robię foto, to niektóre rzeczy na zdjęciu wychodzą mi super i bez np. plamki,którą widać normalnie i wtedy to w treść wpisuję. A czasami piękna sukienka wygląda jak najgorszy chłam.

zdjecia na modelkach sa "ukradzione" z innych stron, a rzeczy sa tylko szyte na podobienstwo, wiec nie sa identyczne, a tyle przypominaja lekko te ze zdjec

masakra, tez zastanawiałam sie nad kupnem tej neonowej, tak przekłamanych zdjec jeszcze nie widziałam;/

dlatego ja jeśli już kupuję na all to raczej wybieram oferty osób prywatnych, gdzie widać że zdjęcie to rel foto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

takie to dziś perełki upolowałam ,..