Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

TK MAXX opinie o sklepie

13.10 o 14:29

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Aktywne użytkowniczki

Witam Was drogie szafowiczki :)
Ostatnio zauważyłam na szafie kilka wątków dotyczących tanich ciuchów z allegro. Jak wiadomo bywa różnie, raz można trafić na perełkę za małe pieniądze a raz na szmatki.
Dlaczego miałam nadzieję, że ciuchy za tak małe pieniądze mogą być ładne? Myślałam, że może sprzedający sprowadza je bezpośrednio z chin i sprzedaje po cenach hurtowych.
Ja pokażę Wam moje "łupy"
Ceny były bardzo niskie, wręcz śmieszne, dodatkowo istnieje możliwość zwrotu więc postanowiłam zaryzykować i zamówić kilka rzeczy :)
Oczywiście nie spodziewałam się rzeczy świetnej jakości, ale miałam nadzieję, że chociaż będą wyglądać tak jak na zdjęciu, żeby fason się zgadzał, bo rzeczą oczywistą było dla mnie, że materiał będzie słabej jakości.
Ale to co otrzymałam przeszło moje najśmielsze wyobrażenia :)
Większość rzeczy które doszły nawet nie przypominają tego co zamówiłam.
Zdjęcia na aukcji przedstawiają zupełnie inne ubrania, nie wiem skąd są te zdjęcia, kto je robił i jakie ciuchy prezentują, bo na pewno nie te sprzedawane na aukcji :)
Na szczęście nie muszę się denerwować ponieważ rzeczy mogę odesłać, i tak z 6 zamówionych sztuk 4 muszę odesłać.

1. Zostawiam sobie bluzeczkę miełkę miętową i pudrową, wyglądają mniej więcej jak na zdjęciu, z tym że w biuście miały mieć 45cm x 2, a jedna ma 47,5 x 2, a druga 50x2 (ale mama mi je zwęzi).

2. Słynna neonowa sukienka - bombki to ona nawet nie przypomina
3. Miętowa sukienka - rzekomo z pianki, tak naprawdę z cienkiego elastycznego materiału
3. Bluzki z dekoltem na plecach - na zdjęciu materiał cienki i lejący się, w rzeczywistości bawełna jak w podkoszulce dziadka

Niestety nie mam możliwości zrobienia zdjęć na osobie, bo paczka przyszła do domu rodzinnego, a ja przebywam teraz w Gdańsku.

Tak więc dziewczyny jak będziecie chciały zamówić coś za małe pieniądze to zastanówcie się 2 razy :))
Mój błąd, już więcej nie zrobię takiej głupoty :)



Masakra , wszystko szyte na "wzór" chociaż i tak mało podobne.
Trzeba prosić o realne zdjęcia, ale nigdy "nie mają możliwości zrobienia zdjęcia " w czasach gdzie nawet 5cioletnie dzieci mają smartfon z aparatem.
Ja kiedyś kupiłam narzutkę i sukienkę. Wołały o pomstę do nieba. Za kilka dni sprzedawca już nie istniał.

dzięki za ten wątek :* właśnie zamierzałam kupić tą neonową.

Dzięki! Też zastanawiałam się nad tymi kieckami.

Co za żenada sprzedawać ciuchy, które nawet nie przypominają tych ze zdjęć.

No cóż, dlatego nie kupuję tak tanich ciuchów. Szkoda mi nawet tych paru groszy, wolę pójść do sh i kupić dużo lepsze gatunkowo ubrania. Nie wspominając o tym, że musisz odsyłać na swój koszt, jeszcze sie prosić o zwrot pieniędzy.. Na All zazwyczaj kupuję ciuchy ze starszych kolekcji w mocnych kolorach, na licytacjach, bo wiem, że konkurencja jest mała. Wylicytowałam ostatnio bluzkę z baskinką od Mango, za 15 złotych, czerwoną, jest świetna:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-22 14:57 przez keyy.

Straszne te ciuchy, brzydkie podróby o.o

Jaka różnica... Bardzo dobry wątek, jeśli wiecej z Was się tak rozczarowało jeśli mozecie również wrzucie zdjęcie, ku wspólnej przestrodze! ;)

Kojarzę Sprzedającego, który ma te rzeczy wystawione. :)
I patrząc na ilość i treść otrzymanych przez niego negatywnych komentarzy widać, że niestety często wygląd rzeczy ze zdjęć bardzo różni się od tych, które wysyła. ;)

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo dobrej jakości są ubrania szyte w Polsce, z metką:PRODUKT POLSKI

róznica ogromna... super, ze powstal taki watek, badzo przydatny, zwlaszcza jesli wiecej osob sie wypowie i pokaze rowniez swoje nieudane zakupy

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Ja raz kupiłam sobie na All narzutkę która miała być z dresu, jak przyszła, była cieniutka jak papier,z takiego sztywnego,szorstkiego materiału. Nie zamawiajcie ciuchów sprowadzanych z Chin (wielu sprzedawców zamawia je na Aliexpress), bo to bubel. Znajoma zamówiła koszulę we wzory i sprały się w 30 stopniach....

Również dziękuję za wątek, bo neon owa wpadla mi w oko, a tu niestety zonk.

Niestety u większosci sprzedających rzeczy maja takie zdjęcia aby uchwycić tylko to co najładniejsze. Ładnie ułożone, dodatki itp. Co sprawia, ze odwracamy wzrok od tego co powinniśmy zobaczyć. A My wystawiajac na szafie swoje rzeczy, robiąc zdjecia amatorskie zawsze pokazujemy realne zdjęcia. Czasami rzecz na zdjeciu wygląda kiepsko ale jak w moim przypadku bywa osoby wystawiają mi potem pozytyw piszac, ze ciuszek wygląda lepiej niz na zdjeciu :D

Cieszę się, że wątek jest przydatny :)

Fajnie by było, gdyby inne dziewczyny też pokazywały to co zamówiły i co dostały, abyśmy na bieżąco widziały, czego przypadkiem nie zmawiać :D

te sukienki w ogóle nie przypominaja te z neta masakra

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

takie to dziś perełki upolowałam ,..