Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Używana suknia ślubna?

15 maj 2014 - 10:19:33

Znalazłam taką sukienkę ślubną, bardzo mi się podoba. Jest używana i dzięki temu mogłabym na niej zaoszczędzić ale pytanie czy myślicie, że warto kupować używaną sukienkę? Obawiam się, czy nie będzie miała jakiś wad. Co o niej w ogóle myślicie?

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

Używana suknia ślubna?

15 maj 2014 - 10:26:58

Jak ci się podoba to kupuj, chociaż mi się wydaje że to reklama twojej sukni,którą chcesz sprzedać

Używana suknia ślubna?

15 maj 2014 - 10:34:47

My to możemy sobie myśleć o tej sukience ale najważniejsze jest to, żebyś Ty się w niej czuła najpiękniejszą panną młodą :)

Używana suknia ślubna?

15 maj 2014 - 10:37:04

a co to za uzycie? 1 wieczor, dla mnie to bezsens..
Jak widzę: "Wydam 3-5 tys na nowa suknie" to się zastanawiam czy ludzie nie mają co z pieniędzmi robic... :)

Używana suknia ślubna?

15 maj 2014 - 10:57:18

Zgadzam się w pełni- czasem warto zaoszczędzić na sukni. Już pisałam w innym wątku, że prowadzę i salon i komis sukien ślubnych i na prawdę warto czasem kupić używaną suknię- niektóre suknie są w stanie idealnym, lepszym nawet niż z niejednego salonu nowa suknia z wieszaka, a cena 50% w tym markowe suknie, które kosztują po 4-7 tys za połowę ceny. Panie do mnie przychodzą i mówią co zrobić teraz z taką suknią.
W razie czego zapraszam do salonu Puella we Wrocławiu:)

Używana suknia ślubna?

15 maj 2014 - 11:02:36

jasne ze warto, szkoda wydawac kase za sukienke na raz tak naprawde. ja rozumiem ze to bardzo wazny dzien, ale skoro mozna zaoszczedzic to dlaczego tego nie zrobic? najwazniejsze zeby obejrzec ja osobiscie, wtedy zadne wady Ci nie umkna :)

Używana suknia ślubna?

23 maj 2014 - 15:50:47

Ta suknia nie podoba mi sie. A zdanie mam takie, ze jeśli chcesz kupić używaą suknię to najpierw oczywiście jedz ja obejrzeć i przymierzyć:)

Używana suknia ślubna?

23 maj 2014 - 15:52:32

dobrze było by obejrzeć na żywo przed zakupem jeśli istnieje taka możliwość ,moim zdaniem nie ma nic w tym złego skoro ci się podoba możesz połowę zaoszczędzić to czemu nie:)

Używana suknia ślubna?

23 maj 2014 - 15:53:41

Suknia mi się nie podoba i na wieszaku wygląda jakby była na strasznie niską osobę. Za 1500 widziałam znacznie ładniejsze, proponuję żebyś obniżyła cenę przed zrobieniem następnej reklamy na szafie.

Używana suknia ślubna?

23 maj 2014 - 15:56:33

mysle ze za taka sene mozesz kupic nowa

Używana suknia ślubna?

23 maj 2014 - 16:03:20

Ja mialam suknie za600 zl.mama mi uszyla na miare taka sama jaka w salonie sukien slubnych mierzylam.zaplacilam tylko za material.jak na jeden wieczor nie warto placic tysiecy za suknie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dłuższa Marynarka