Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nike free run

07 maj 2014 - 22:04:23

Hej, podobają mi się te buty ale widzę że nigdzie w sklepach już ich nie ma, więc zostaje allegro. Boję się jednak o to że będą to podróbki. Macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z tym modelem? ;)



Nike free run

20 maj 2014 - 14:42:50

A patrzyłaś na zalando? Oni kiedyś mieli z tego co kojarzę.

Nike free run

20 maj 2014 - 14:48:37

sama chciałam kupić na all ale tam pełno podróbek jedyne od czego ja umiem je odróżnić to to ze na podeszwie musi byc nike na białym tle a nie ma czerwonym ,

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Nike free run

13 paź 2014 - 14:23:32

Zgadzam się w 100 % z supergirl86. Obuwie sprzedawane na taniozchin, produkowane jest z takich samych materiałów jak oryginały. Wyglądem jak dla mnie też niczym się nie różnią. Kupowałam już od nich buty i mogę to potwierdzić. Śmigam już w nich dość długo i jak na razie nadal są w bardzo dobrym stanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-13 14:24 przez margo903.

Nike free run

13 paź 2014 - 14:27:56

mam w domu podróby kupione na wakacjach ale czarne z różowym znaczkiem
są mega wygodne za odpowiednią cenę na wakacjach kupiłam je za 20Euro. barodz dobrze sie w nich chodzi

Nike free run

13 paź 2014 - 15:01:53

Przede wszystkim jak będziesz u kogoś kupować na all to patrz na komentarze innych.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 6/5

Nike free run

26 sty 2015 - 10:09:34

No niby buty są produkowane z takich samych materiałów co oryginały ale właśnie...
Nie są to oryginały :(
Sama nie wiem czy bym takie sobie kupiła. Znacznie bardziej wolę jednak buciki dobrych i oryginalnych marek.
Zerknij sobie tutaj:
http://www.eobuwie.com.pl/nike.html
W sklepie jest bardzo duży wybór butów Nike z wyprzedaży. Widziałam,ze był tam model, który Cię zainteresował. Ewentualnie kupisz sobie podobny ale różniący się kolorami. Osobiście trochę nie podchodzi mi ta zieleń. Wolałabym coś bardziej neutralnego.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Nike free run

07 lut 2015 - 10:13:37

Ja wczoraj zamówiłam buty u nich i oczekuje przesyłki trochę opinii czytałam na internecie wydaje się być wszystko ok

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szpilki Ballin