Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bikini

29 kwi 2014 - 13:17:28

natura nie obdarzyła mnie hojnie biustem i w zw z tym mam problem.latałam wczoraj po galerii szukajac góry od stroju i nawet s za duze :( gdzie kupie fajne bikini z push upami tak zeby mi podniiosło cokolweik i wypchało cycki ? no i nie allegro abym przymierzyła (tak do 60zł) ?

bikini

29 kwi 2014 - 13:22:21

nie mam pojęcia...wiem, że moja koleżanka mając taki problem kupiła sobie zaje**ty strój kąpielowy na dziale dziecięcym, jak mi to powiedziała to nie wierzyłam...był oczywiście bez "puszapa", ale tak na niej pięknie leżał, że nie było widać jak małe ma piersi

bikini

29 kwi 2014 - 13:46:19

musza byc push

bikini

29 kwi 2014 - 13:50:03

wiesz co te push up to nie są takie fajne gorzej jak ktoś cie wrzuci do wody i wkładki wypłyną koleżanka tak miała mam również mały biust ale nigdy nie kupują z wkładkami potem się facet rozczaruje:)w markowych sklepach są xs:)

bikini

29 kwi 2014 - 13:59:51

mimo że nie przepadam za marką New Yorker, to w tym sezonie mają naprawdę fajną ofertę strojów, w tym mnóstwo właśnie z push upem i to takim konkretnym. Cena do 60 zł ;)

bikini

29 kwi 2014 - 14:03:15

ale to cena samej góry chyba a gdzie dół:)

bikini

29 kwi 2014 - 14:12:22

Potwierdzam, New Yorker ma całą masę push upów, co akurat mnie nie cieszy, bo przy tej wielkości wypełnienia na biust zostają może ze 3 cm :P. Z tego co widziałam nie mają wkładanych gąbek tylko już wszyte, więc może zajrzyj tam :)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

bikini

29 kwi 2014 - 14:16:51

Cytat
edekzkrainykredek2
wiesz co te push up to nie są takie fajne gorzej jak ktoś cie wrzuci do wody i wkładki wypłyną koleżanka tak miała mam również mały biust ale nigdy nie kupują z wkładkami potem się facet rozczaruje:)w markowych sklepach są xs:)
hmm serio, wszystko sprowadza się do faceta? pozdro. jak chcesz z wkładkami, żeby dla siebie wyglądać dobrze, to kup sobie taki.
ja w croppie widziałam takowe i można kupić właśnie oddzielnie górę i dół.

bikini

29 kwi 2014 - 14:20:35

no jeśli facet rozbiera kobietę to raczej o niego sie sprowadza,ja kupuję w croopie nie dopasuje tam nic bo są dość duże jak potrzebuje mniejsze niż a? na cropp nie ma szans

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

bikini

29 kwi 2014 - 14:22:49

Cytat
edekzkrainykredek2
no jeśli facet rozbiera kobietę to raczej o niego sie sprowadza,ja kupuję w croopie nie dopasuje tam nic bo są dość duże jak potrzebuje mniejsze niż a? na cropp nie ma szans
kompletnie nie zrozumiałam pierwszej części twojej wypowiedzi.

bikini

29 kwi 2014 - 14:28:20

zapytałaś że od razu sprowadza się do facetów a nie dla lepszego samopoczucia? tak zrozumiałam:)wiec odpowiedziałam co jeśli pozna faceta w bikini z fajnym pushupem po jakimś czasie pójdą ze sobą do łóżka rozbierze ją a tam nic? tyczyło się też do głupich żarów kiedy faceci na basenie wrzucają dziewczyny... jak wspominałam o wkładkach w basenie ,koleżanka wkładała do stanika 5 par wkładek cycki miała fajne w koszulce i staniku bo nic nie miała jak była naga

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

bikini

29 kwi 2014 - 14:33:31

no i co z tego? czy kobieta ma na każdym kroku zadowalać faceta? być idealna? jak sobie chce nosić pushup to niech nosi, a facetom nic do tego! a jak pójdzie ze swoim do łóżka to on ją powinien uważać za najpiękniejszą kobietą pod słońcem, nie ważne jaki ma rozmiar tyłka czy biustu.

bikini

29 kwi 2014 - 14:34:36

wyraziłam swoją opinię czemu mnie atakujesz tez mam cycki w rozmiarze A i jestem zadowolona wiec nie wiem co w tym niezrozumiałego

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

bikini

29 kwi 2014 - 14:37:17

no bo wkurza mnie to, że niektóre durne baby robią wszystko żeby się przypodobać facetom. a to nie o to chodzi, czyż nie? chyba rozmiar biustu nie ma znaczenia w związku?
i to wiesz, zabrzmiało jakby miał ją rozebrać i wyjść, bo ma małe piersi. bez przesady. jak chce się dobrze czuć w ładnie dobranym stroju to niech tak będzie.
w ogóle dla mnie biust nie ma znaczenia, nie rozmiem dlaczego koło tego tak wiele szumu i ze strony kobiet i mężczyzn.

bikini

29 kwi 2014 - 14:42:17

durna nie jestem i jak pisałam dla mnie push up odpada wyjaśniłam że nie robię takich rzeczy dla siebie anie dla faceta ,dla ciebie nie ma znaczenia to po co się wcinasz?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zegarek z mohito