Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 21:14:44

z all. Pewnie wiecie o co chodzi, schodzą jak ciepłe bułeczki ;p dziś do mnie przyszedł, na żywo też wygląda ok, ale za duża jest bransoleta, wiecie jak się ją zmniejsza? :(

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 21:18:02

mój facet sam mi zmniejszył bransoletę. ale jak to zrobił to nie wiem - nie interesuję się.

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 21:19:34

idz do jubilera zmniejsza ci:)
ale okropne te zegarki jak dla mnie nie wiem co widzisz w nim kultowego kolor pseudo złota:)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-13 21:21 przez edekzkrainykredek2.

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 21:20:32

Cytat
edekzkrainykredek2
idz do jubilera zmniejsza ci:)
Kurczę, myśłałam, że nie będę już musiała w niego inwestować ;D ile takie coś kosztuje mniej wiecej?

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 21:25:23

Zegarmistrz koło 10zł...

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 22:59:16

też przyszedł mi dwa dni temu i mam ten sam problem :(

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:14:35

Przecież bransolete się zmniejsza :P wystarczy udać się do zegarmistrza ! Wiekszość zegarków tak ma !

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:17:56

Cytat
xperia123
Cytat
edekzkrainykredek2
idz do jubilera zmniejsza ci:)
Kurczę, myśłałam, że nie będę już musiała w niego inwestować ;D ile takie coś kosztuje mniej wiecej?

zapłaciłaś za niego 30 zł, więc 10 pewnie Cię nie zbawi :)

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:34:13

zawsze zegarki są większe bo nie każdy ma szczupły nadgarstek.
Ja raz zmniejszałam u zegarmistrza, zapłaciłam 12 zł a raz zmniejszał mi mój brat. U zył do tego igłu z cyrkla i młotka. Muszę sama wypróbować:)

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:37:21

Cytat
bessi
zapłaciłaś za niego 30 zł, więc 10 pewnie Cię nie zbawi :)
30?:O Mój kosztował 15:D
Też miałam ten problem. Nigdy wcześniej nie miałam zegarka na bransolecie i nie wiedziałam nawet, że trzeba to zmniejszać tak "inwazyjnie"xD Na szczęście tata mojego faceta jest zegarmistrzem, więc zmniejszył mi bez problemu;)
Cytat
edekzkrainykredek2
ale okropne te zegarki jak dla mnie nie wiem co widzisz w nim kultowego kolor pseudo złota:)?
No mi się podobają, uważam, że są bardzo podobne do zegarków Kors'a - moja kuzynka ma oryginalny, dała za niego kupę forsy, a wygląda gorzej, bo tandetnie przez brylanciki dookoła tarczy.
Tak BTW (ale nie pomyśl, że się czepiam, bo nie zgadzam się z Twoją opinią - już od dawna mnie to denerwuje w Twoich wypowiedziach), proszę Cię, używaj znaków interpunkcyjnych, bo czasami aż trudno zrozumieć sens tego, co piszesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-13 23:40 przez Monis19937.

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:41:03

te zegarki są tanie i fajne, nie to co badziewie z RI np, zegarek z River Island za 150 zł po 2 tygodniach nie nadawał się do noszenia bo cała złota farbka zeszła, zegarek z Asos za 300 zł- farbka zeszła po 2 miesiącach, zegarek Geneva- jak narazie nic sie nie dzieje, myślę ze już lepiej kupować częściej taki zegarek za 30 zł chociaż kasy nie szkoda niż co taki sam czas zegarek po 300 zł:P noo chyba że jakis zegarek za kilka tysięcy to raczej się nie zniszczy ale to juz jak dla mnie kosmiczna cena:D a zmniejszam zawsze za 5 zł u zegarmistrza:) a swoja drogą.. nie wiecie czy taki zegarek można jakoś odnowić żeby nadawał się do noszenia, jakaś farbka specjalna czy coś? bardzo lubiłam ten z Asosa i szkoda mi wyrzucać:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-13 23:44 przez milka1203.

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:44:54

Cytat
Monis19937
Cytat
bessi
zapłaciłaś za niego 30 zł, więc 10 pewnie Cię nie zbawi :)
30?:O Mój kosztował 15:D
Też miałam ten problem. Nigdy wcześniej nie miałam zegarka na bransolecie i nie wiedziałam nawet, że trzeba to zmniejszać tak "inwazyjnie"xD Na szczęście tata mojego faceta jest zegarmistrzem, więc zmniejszył mi bez problemu;)
Cytat
edekzkrainykredek2
ale okropne te zegarki jak dla mnie nie wiem co widzisz w nim kultowego kolor pseudo złota:)?
No mi się podobają, uważam, że są bardzo podobne do zegarków Kors'a - moja kuzynka ma oryginalny, dała za niego kupę forsy, a wygląda gorzej, bo tandetnie przez brylanciki dookoła tarczy.
Tak BTW (ale nie pomyśl, że się czepiam, bo nie zgadzam się z Twoją opinią - już od dawna mnie to denerwuje w Twoich wypowiedziach), proszę Cię, używaj znaków interpunkcyjnych, bo czasami aż trudno zrozumieć sens tego, co piszesz.

Pomijając już to, że w przeciwieństwie do Twojej kuzynki, Twój nie ma brylancików i nie jest tandetny, to tandetna jest firma.
I gołym okiem zauważy to osoba, która się na tym zna. Wstyd by mi było nosić taki odpustowy zegarek. Kurde, to już lepiej odłożyć i kupić za 150 zł firmowy.

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:48:41

Ja też zamówiłam Geneva i zmniejszyłam bransoletkę sama - wpisz w net, ja korzystałam z Youtube:)

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:50:30

Cytat
Monis19937
Cytat
bessi
zapłaciłaś za niego 30 zł, więc 10 pewnie Cię nie zbawi :)
30?:O Mój kosztował 15:D
Też miałam ten problem. Nigdy wcześniej nie miałam zegarka na bransolecie i nie wiedziałam nawet, że trzeba to zmniejszać tak "inwazyjnie"xD Na szczęście tata mojego faceta jest zegarmistrzem, więc zmniejszył mi bez problemu;)
Cytat
edekzkrainykredek2
ale okropne te zegarki jak dla mnie nie wiem co widzisz w nim kultowego kolor pseudo złota:)?
No mi się podobają, uważam, że są bardzo podobne do zegarków Kors'a - moja kuzynka ma oryginalny, dała za niego kupę forsy, a wygląda gorzej, bo tandetnie przez brylanciki dookoła tarczy.
Tak BTW (ale nie pomyśl, że się czepiam, bo nie zgadzam się z Twoją opinią - już od dawna mnie to denerwuje w Twoich wypowiedziach), proszę Cię, używaj znaków interpunkcyjnych, bo czasami aż trudno zrozumieć sens tego, co piszesz.


porównanie GENEVY do KORSA :))))))))))))))
przecież kolor złoty z zegarków Geneva ściera się szybciej niż lakier do paznokci.. Korsa mam już trzeci rok i nie ma żadnych śladów użytkowania.

"Kultowe" zegarki Geneva

13 mar 2014 - 23:53:56

Sama sobie zmniejszylam...znajdziesz na necie filmiki jak się zmniejsza bransoletę. Ja nie rozumiem. Tak trudno poszukać?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zdobycze/łupy/ H/N?