Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

Aktywne użytkowniczki

Air max taniozchin

14 sty 2014 - 10:10:35

Witam
Czy któraś z Was kupowała coś na tej stronie? Jeśli tak to wypowiedzcie się na ten temat i wstawiajcie zdjęcia swoich zdobyczy z tej strony

Mnie interesuje zakup air maxów ,może ktoś posiada i wstawi fotkę?

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 14:29:44

Ja kupiłam air maxy tam, jeszcze do mnie nie doszły ale zrobili mi fotke z magazynu przed wysyłką do Polski :D
<moderacja-spam>

Razem mnie wyszło 150zł



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-12 12:00 przez moderator.

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 14:38:39

no ale chyba nazwa sklepu mówi sama za siebie, że są to podróby wysyłane z chin. tak?

edit: i równie dobrze zamówione rzeczy mogą nie dojść wcale?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-15 14:39 przez fruittella.

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 14:42:14

Sama jestem ciekawa tej strony, bałabym się chyba z niej zamówić.

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 14:42:51

Cytat
aannnn
Ja kupiłam air maxy tam, jeszcze do mnie nie doszły ale zrobili mi fotke z magazynu przed wysyłką do Polski :D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=261488474003783&set=a.232725053546792.1073741829.229914950494469&type=3&theater

Razem mnie wyszło 150zł

Przypuszczam, że do Ciebie nie przyjdą, bo już miałam taką sytuację + to są podróby niewarte nawet tych 150zł. :)

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 14:45:42

Jesteście aż tak naiwne, że kupicie oryginały za 150 złotych? Sama nazwa strony już mówi o tym, że to podróby, które dostaniecie, albo i nie.. Nie lepiej dołożyć i kupić oryginały?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-15 14:46 przez keyy.

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 14:52:07

Dziewczyny, ja prawdzie ni zamawiałąm z tej stronki butów, ale zamawiałam Timberlandy kiedyś z podobnej i owszem, doszły - straaaaszne podróby. Do tego musiałam zapłacić cło, więc nie pakujcie się co coś takiego, po policja później nic z tym nie zrobi - po prostu nie mogą.

zweryfikowana
Posty: 395
Ostrzeżenia: 2/5

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 15:43:06

Podbijam, bo również jestem ciekawa..

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 15:50:02

Eh, sama nazwa sklepu zniechęca do jakichkolwiek zakupów.

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 15:51:10

Brawo, bo wy wszystkie myślicie, że jak pójdziecie do oryginalnego sklepy nike, adidas czy reebok to dostaniecie NIE Z CHIN. Niestety, pogódźcie się z tym. Wszystko obecnie produkowane jest w azji przez tanią siłę roboczą. Buty jedne od drugich różnią się tym, że "oryginalne" przechodzą atesty jakościowe, a nie oryginalne ich nie przechodzą i są traktowane albo jak odrzuty albo jak buty drugiej kategorii sprzedawane duużo taniej. Rzeczywiście może się zdarzyć już meeeeega podróba, nie przeczę, ale można kupić i takie "oryginalne", ale gorsze jakościowo. Wiem, bo dowiadywałąm się, sama mam "oryginalne" ze sklepu i takie "chińskie" sprowadzane z jakiejś tam strony. Te drugie estetycznie wyglądają nieco gorzej, ale chodzi się tak samo dobrze. :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Air max taniozchin

15 sty 2014 - 18:37:19

Ja sama się bałam przed zakupem bo zawsze muszę być pewna w 100% i najpierw porozmawiałam z konsultantem na stronie a potem poczytałam na różnych stronach, i okazuje się że wszystko wygląda tak że, kiedyś nike produkowało buty w chinach, stąd na części starych oryginalnych air maxów jest napis MADE IN CHINA, była to duża fabryka obuwia w fujien ale ceny w chinach zaczęły rosnąć i Nike przeniosło się do Wietnamu, stąd na wszystkich nowych nike jest MADE IN VIETNAM. Jednak ta stara fabryka w której produkowano buty nike wie jak to się robi, tzn jak produkować te buty z jakich materiałów itp i dalej je produkuje, z tym że sprzedaje sobie je na lewo w Chinach, i przez takie stronki też na cały świat, rząd chiński nie robi z tym nic bo gdyby zamknął tą fabryke, gospodarka by straciła i wielu chińczyków straciło by prace, a to że zagraniczne koncerny na tym tracą ich nie interesuje, mnie zresztą też nie interesuje hihihi.

Air max taniozchin

16 sty 2014 - 20:41:26

hej dziewczyny, a ja mam inne pytanie, ale nie chcę zakładać nowego wątku, może któraś z Was się orientuje. Jak na stronie taniozchin.pl wyglada sprawa z przesyłką? Na przykład kupując bluzkę za 19 złotych, ile wyniesie przesyłka? Jestem bardzo ciekawa, z góry dzięki za odpowiedź.

Air max taniozchin

21 lut 2014 - 18:30:55

Ja kupowałam, buty niczym się nie różnią są produkowane w takich samych fabrykach jak te co są u nas w sklepach tyle że ktoś na tym zarabia. Jeśli wybierzesz opcje z tanią przesyłką, to idzie około 3 tyg. dobrze trzeba podać rozmiar najlepiej dopisać w cm. dł. stopy i poprosić o zdjęcie zamawianego produktu przed wysłaniem bo mnie inny kolor chcieli wysłać ale zwróciłam uwagę wysłałam zdjęcie tych prawidłowych i zwrócili tamte a dostałam co chciałam, warto zaznaczyć żeby przysłali bez pudełka to zmniejsza koszt wysyłki o wagę pudełka
Buty ważyły 1400 g. i koszt był 70 zł. z wysyłką SAL (to jest najtańsza opcja wysyłki bo płacisz za każde 100g. a nie za 1 kg. a potem za 0.5 kg ) czyli listem poleconym tylko około 3 tyg. czekasz, tam jest wszystko na stronie a jak zamówisz to podają wagę produktu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-21 18:41 przez sylwia_mikolajczyk.

Air max taniozchin

21 mar 2014 - 09:32:17

Lepiej znaleźć na all , bo z tego co zauważyłam dziewczyny na szafie bardzo droga chcą za air max'y . Używane w dobrym stanie mozna wylicytować do 60 zł . Wolałabym kupić używane niż podróby z chin , fuu

Air max taniozchin

12 sie 2014 - 15:21:47

Xtysiia a korzystałaś ze sklepu taniozchin.pl? Przecież na wszystkich produktach, nawet w firmowych sklepach (od butów po ubrania) masz: made in China, w porywach made in Thailand czy Vietnam. Więc w czym problem? Wolę mieć podobnej jakości nowe rzeczy w duuuużo niższej cenie, niż używane... W ogóle bez porównania. Ja kupowalam w tym sklepie już kilka razy i jestem zadowolona - adidasy nike mam już rok czasu i nic się z nimi nie dzieje. Jak dla mnie dobrze, że taki sklep w ogóle w Polsce jest dostępny i nie trzeba kombinować na zagranicznych portalach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja dzisiejsza zdobycz