Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Air max taniozchin

06 gru 2014 - 06:32:38

Cytat
keyy
Jesteście aż tak naiwne, że kupicie oryginały za 150 złotych? Sama nazwa strony już mówi o tym, że to podróby, które dostaniecie, albo i nie.. Nie lepiej dołożyć i kupić oryginały?

Aaaa - właśnie - nie nazwałabym butów z taniozchin podróbami. Raczej repliką albo imitacją. Podróba kojarzy mi się z czymś megatanim, rozlatującym się po pierwszym założeniu, no i owszem - również z takimi butami miałam do czynienia. Kupiłam je chyba w jakimś "centrum chińskim". Natomiast Nike z taniozchin są dobrej jakości, "śmigam" w nich już jakiś czas i jestem zadowolona.

Teraz ten sklep działa pod nazwą i pod adresem ***. Telefony fajne można kupić - ponoć chińskie zamienniki co prawda, ale praktycznie identyczne, no i - co najistotniejsze chyba - ważne, że sprawne. Moja znajoma kupiła tam iPhone'a i jest zadowolona. Mówi, że wyświetlacz "śmiga" jak należy i generalnie wszystko OK. A paczka przyszła DHL-em. Któraś z Was też kupowała tam telefon może?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 07:03 przez Nagietek2.

Air max taniozchin

15 cze 2015 - 02:28:34

Niektórym się chyba coś pomyliło. Na stronie wyraźnie napisana jest ilość dni na dostawę, poza tym te buty sprowadzane są z drugiego końca świata, więc logiczne jest, że nie dotrą w 3 dni... W każdym razie [Moderacja - link] to bardzo ciekawa opcja na buty w dobrej cenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 09:40 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kowbojki