Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Air max taniozchin

14 paź 2014 - 12:01:18

Ja jak czytam te wszystkie narzekania na długą wysyłkę to się dziwię... Na stronie jest wyraźnie napisane ile się czeka.
Poza tym nie jest to sklep jakieś 100 km od nas tylko w Chinach.
Jak już ktoś wcześnie napisał. Chcecie mieć szybko to idźcie do sklepu i płaćcie za buty 300 zł.
Mnie na przykład nie stać na tyle tak więc wolę zamówić sobie coś porządnego i o wiele taniej.
Złożyłam już zamowienia dwa razy. Wszystko ok. Myślę,ze przed świętami ponownie zrobię sobie taki dodatkowy prezent :)

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 5/5

Air max taniozchin

14 paź 2014 - 22:11:36

Dokładnie! Dokładnie! Mnie też nie stać na buty za 300 złotych a mimo to chciałabym chodzić w fajnych, modnych butach. Nie mam nic przeciwko zakupom w tym sklepie zwłaszcza, że mają mega atrakcyjne ceny. Czas oczekiwania na przesyłkę jest dla mnie jak najbardziej zrozumiały, to w końcu Chiny prawda? Poza tym jak dla mnie buty i inne rzeczy z tego sklepu niczym się nie różnią od tych w sklepach (poza ceną), są tak samo dobrej jakości jak te dużo droższe.

Air max taniozchin

14 paź 2014 - 22:33:59

ja mam u siebie nike air max w rozmiarze 36 i były na promo za ok 400 zł - normalnie kosztują 460 zł, zwłaszcza, że mam model 'mało popularny'. wychodzę z założenia, że albo sobie odpuszczam coś, albo kupuję oryginał, a nie wieśniacką podróbkę, która mi się rozwali szybciej niż zdążę się zajarać butami.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Air max taniozchin

14 paź 2014 - 23:07:41

Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, w Chinach jest obecnie ok 85% produkcji światowych marek. Pewności nigdy nie mamy czy są to oryginały czy nie. Ja buty zamówiłam i są bardzo dobrej jakości. Noszę je już jakiś czas i jak na razie się nie rozleciały.:)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Air max taniozchin

15 paź 2014 - 19:41:25

Co do tych celników, jakoś jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło, żebym płaciła jakąś karę. Tak, jak ktoś tu wspomniał - na paczkach najczęściej jest napis GIFT czyli PREZENT, który sugeruje, że go nie kupiłaś. Zresztą tak jak mówię: zamawiam dużo z Chin, w różnych sklepach, tzw. repliki, czy jak to tam się mówi na rzekome "podróbki" (bo mi jakoś bardziej pasuje to określenie). Podróba to - według mnie - tandetna para butów za 50 zł. A jeśli płacę 150 - 200 zł, to jednak mam prawo już czegoś wymagać, no i akurat w przypadku taniozchin.pl jeszcze się ani razu nie zawiodłam. Mam doświadczenie w zamawianiu rzeczy z Chin i wiem, które sklepy są OK, a które powinnam omijać szerokim łukiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-15 19:42 przez Nagietek2.

Air max taniozchin

16 paź 2014 - 08:31:35

@lubiemandarynki Z tego co wiem, zaszły u nich zmiany, teraz przesyłka jest wliczona w cenę, i nie ma opłaty za przesyłkę co nawet pisze na stronie. Jeśli chodzi o czas przesyłki, został też zmieniony dostawca, cytat z ich strony "towar wysyłany jest z opcją lotniczą co gwarantuje stosunkowe szybkie i przewidywalne dostarczenie produktu - w praktyce nie zdarza się żeby trwało to więcej niż 2 tygodnie". Czasami warto poszukać informacji po innych forach i stronach niż czekać na gotowe.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Air max taniozchin

22 paź 2014 - 18:05:17

ja zamówiłam sobie buty z http://taniozchin.pl/ i czywiście że na przesyłkę trzeba trochę poczekać w końcu paczki lecą bezpośrednio z chin, jak za taką cenę to trzeba trochę poczekać, ale za to co dostaje się w zamian, a jak już ktoś wcześniej napisał większość znanych marek produkowanych jest w Chinach więc jakość jest już troszkę lepsza (większa konkurencja) uprzedzali mnie, że na przesyłkę trzeba trochę czekać i czekałam tyle ile powiedzieli, bez opóznień.

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Air max taniozchin

22 paź 2014 - 18:40:00

rzeczy wysyłane z Chin to są podróby, wykonane wizualnie identycznie jak oryginały, zapakowane w "oryginalne" pudełka itp. ale są to podróby nie warte grosza

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Air max taniozchin

22 paź 2014 - 20:21:57

Coś jednak są warte, koszt wytworzenia i materiałów zawsze jest coś wart. Kupuję chińskie produkty od zawsze praktycznie, po co mam przepłacać skoro buty często mi się nudzą i chcę następne, zbankrutowałabym kupując w sklepach tu na miejscu. Podróby czy nie, ja lubię rzeczy z Chin. Teraz <moderacja - spam> ma sklep i o wiele łatwiej się zamawia, nie trzeba robić dwóch przelewów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-23 08:58 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Air max taniozchin

25 lis 2014 - 11:57:06

Zamawiałam 2 razy i wszystko było ok. Wiadomo, że szło o wiele dłużej niż z Polski, ale cena w sumie i tak była bardzo atrakcyjna. Jakość też jak na tą cenę ok, więc ja jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Air max taniozchin

25 lis 2014 - 22:31:58

Ja zamawiałam u nich dwa razy, wprawdzie już jakiś czas temu, ale nie miałam żadnych problemów. Wiadomo, że jeśli ktoś oczekuje, że za 100zł kupi oryginalne Airmaxy, to może się przeliczyć, wiadomo skąd później pretensje, ale właściwie, moje (mam dwie pary od nich) niczym nie różnią się na pierwszy rzut oka od oryginalnych. Jeśli chodzi o jakość, chodzę ok pół roku, też jest ok. Minusem jest to, że trzeba czekać na przesyłkę, u mnie to było ponad trzy tygodnie, ale w końcu towar dotarł i ja jestem bardzo zadowolona.

Air max taniozchin

26 lis 2014 - 18:02:12

Hej dziewczyny :) Miałam możliwość zapoznać się z tą stroną i jestem mile zaskoczona. Rzeczywiście trzeba trochę poczekać, bądź co bądź, ale jak mówi sama nazwa płynie to z Chin :D Co do jakości nie jest zła, jak za taką cenę to się opłaca. Ostatnio czekałam w Poznaniu na pociąg i wstąpiłam do galerii. Co prawda znalazłam jedną bluzkę w rozsądnej cenie i w dodatku też z Azji, jak większość produktów na świecie. A więc jak nie zależy wam dziewczyny zbytnio na czasie to się opłaca :*

Air max taniozchin

26 lis 2014 - 18:28:00

Widzę, że wiele osób napaliło się na stronę taniozchin - ja także się była pod ogromnym wrażeniem, zwłaszcza, że przy wejściu w jakąkolwiek stronę wielki czerwony napis głosi, że koszty przesyłki to 0zł. Wszystkie was zapraszam do rejestracji i regulaminu - tam dopiero zapoznacie się z faktami, że 0zł za przesyłkę obejmuje przesyłkę rzeczy OD PRODUCENTA DO IMPORTERA W CHINACH. Potem przesyłka jest płatna, a więc obowiązuje Was przesyłka międzynarodowa + przesyłka po Polsce. Koszty? Za trampki NAJTAŃSZA przesyłka to koszt średnio 110zł. Do tego MUSICIE DOLICZYĆ koszty manipulacyjne takie, jak prowizja dla sklepu (pośrednika) czyli dla właścicieli strony taniozchin. Jest to, o ile mnie pamięć nie myli, 10% od całej kwoty, czyli kosztu przedmiotu ORAZ kosztu wysyłki. W sumie? Wychodzi wam jakieś 150zł za trampki. Czy się opłaca? Moim zdaniem NIE - za 150zł mogę kupić nowe trampki w sklepie, które będę mogła oddać do reklamacji.

Air max taniozchin

28 lis 2014 - 18:28:22

a ja kupuję tam często gęsto, bo ceny są dobre, sprzedawca ok, paczka zawsze dociera, a w innych sklepach jest to samo, tylko drozsze

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 7/5

Air max taniozchin

01 gru 2014 - 16:27:23

Mi chyba najbardziej odpowiada to ze za połowe ceny mogę kupic sobie takie same produkty. A za reszte albo coś dodatkowego albo kasa idzie do kieszeni. Teraz na taniozchin widziałam świetne buty i już przymierzam sie do zakupu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

macie??