Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Air max taniozchin

30 sie 2014 - 20:00:42

Chyba nie łapiecie o co chodzi. Tak, nike czy puma również produkowane w Chinach. Ale to co wy zamawiacie z tych stron, to jawne podróby. Źle o was świadczy że kupujecie podróby, bo jakby wam nie zależało tak jak mówicie to byście kupiły jakieś no name z bazarku adidaski za 50 zł, a nie bawiły się w zamawianie w taki sposób. Proste, skoro nie stać cię na oryginał to nie kupuj podróbek !

Mam nadzieję, że celnicy będą wyłapywać wasze przesyłki. Chyba jesteś cie świadome, że "wyłapanie" takiej paczki może się skończyć sądem i wysoką grzywną?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-30 20:02 przez ciacho861.

niezweryfikowana
Posty: 141
Ostrzeżenia: 1/5

Air max taniozchin

08 paź 2014 - 11:04:31

Ale skąd wiesz, że są to podróby?
Właśnie w polskich sklepach ceny są przesadzone moim zdaniem. Za coś co jest warte o wiele mniej płaci się fortunę. Mi osobiście szkoda byłoby wydać ponad 300 zł za buty, które nie są tyle warte.
Zamawiałam już kilka razy z tej strony. Wszystkie buty dobrej jakości, praktycznie nie różnią się niczym od tych dostępnych w normalnych sklepach a zdecydowanie lepszej jakości od tańszych bucików w PL.
Wprawdzie nie kupowałam tam airmaxów ale zamówiłam sobie białe conversy, w których przebiegałam praktycznie całe lato.
No trzeba trochę poczekać czasami na przesyłkę ale można zrozumieć - w końcu leci z daleka.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

Air max taniozchin

08 paź 2014 - 11:24:56

no właśnie ja sie zastanawiałam czy nie kupic u nich air maxów, nie śpieszy mi się cena jest ok więc chyba spóbuję :) dużo osób na facebooku wrzuca zdjęcia rzeczy które kupiło i wyglądają bardzo fajnie

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Air max taniozchin

08 paź 2014 - 16:02:46

Również nie rozumiem skąd tyle niepochlebnych opinii. Kupiłam już parę rzeczy ze stronki http://www.taniozchin.pl i jak do tej pory się jeszcze nie zawiodłam. Wielu narzeka, że na przesyłkę trzeba długo czekać. Oczywiście, że trzeba ale przecież paczka wysyłana jest bezpośrednio z Chin więc coś za coś. Ci, którzy chcą mieć na 'teraz' wybierają sklepy stacjonarne i płacą dużo wyższą cenę. Ci którzy są bardziej cierpliwi mogą zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Air max taniozchin

08 paź 2014 - 16:13:02

ja zamawiałam i jestem zadowolona wyszło mi niecałe 140zł :)

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Air max taniozchin

09 paź 2014 - 11:31:16

No bo niektóre osoby w ogóle nie ogarniają przemysłu odzieżowego, a później narzekają!
Przecież wiadomo, że rzeczy za 10 zł będą miały inną jakość niż te za 200 zł- cudów nie ma.
Wszystkie największe koncerny odzieżowe na świecie zamawiają towar w Chinach, tylko wiedzą jak i jaki powinien posiadać skład aby był dobry gatunkowo.
Wysyłają tam swoich specjalistów, którzy to sprawdzają i zamawiają.
A co do taniozchin.pl ja nie mam większych zastrzeżeń. Trzeba tylko rozumieć ten rynek i odpowiednio z niego korzystać :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-09 11:32 przez misiaxczek.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Air max taniozchin

09 paź 2014 - 21:08:57

Jeśli o mnie chodzi to także zamawiałem raz buty z taniozchin i obyło się bez jakichkolwiek problemów. Nie rozumiem dlaczego ludzie są do tego tak uprzedzeni. Produkty jak za taką cenę odznaczają się naprawdę dobrą jakością. Nie wiem czy są to oryginały czy nie, ja różnicy żadnej nie widzę i tym się zazwyczaj głównie kieruje podczas zakupu. Większość nie jest zadowolona z tego, że na przesyłkę trzeba dłużej poczekać. Może i to prawda, ale przecież wysyłana jest z daleka więc logiczne jest to, że nie dojdzie w kilka dni...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-09 21:11 przez adik356.

Air max taniozchin

09 paź 2014 - 21:36:02

wolala bym sobie sama z aliexpress zamowic.
I mam nadzieje, że wiesz że jak celnicy wylosują akurat Twoją paczke do przeglądu i zobaczą że to podróby to zapłacisz kare, nawet 2 tysiaki?
Tak więc tez trzeba lubic adrenalinke, bo dopoki paczka do Ciebie nie dojdzie to ciagle jest stres i ryzyko ze jednak ją sprawdzą.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Air max taniozchin

11 paź 2014 - 01:16:01

Zgadzam się z misiaxczek. A jeśli chodzi o Air Max'y, które ja zamówiłam - może i nie są oryginalne, może są - ja tego nie wiem, nie jestem specjalistą. Dla mnie jest istotne to, że zamówiłam je dużo taniej, a dostałam buty, które praktycznie nie różnią się od oryginałów. Zapłaciłam razem 150 zł. Co innego, gdybym zamawiała buty za 30-50 zł, no to może bym się bała, że mi się po dwóch dniach rozlecą. Ale za 150 zł - przyznacie same - to już jakaś jakość musi być, bo to wcale nie jest tak tanio, chodzi tylko o to, że dużo taniej niż od producenta.

Załączam zdjęcie moich butów.



Air max taniozchin

11 paź 2014 - 14:29:36

Dla mnie znaczenie ma jakość materiałów, szwów na butach, a nie miejsce produkcji. Wiele większych marek produkuje również w Chinach, ze względu, że bardziej się to opłaca. Ja już kupowałam kilka sprowadzanych z Chin i nie było problemów. Trzeba tylko poczekać kilka tygodni na przesyłkę.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Air max taniozchin

12 paź 2014 - 11:54:57

Ja też zamawiałam :) tylko, że ja tutaj: www.sklepzchin.pl. PRzesyłka jest gratis i buty są na prawdę dobrej jakości. No i sklep jakiś taki porządny - ja czekałam 13 dni od dnia wysłania pieniędzy więc uważam, ze niezbyt długo. Czasami dłużej z Polski idą....

Air max taniozchin

13 paź 2014 - 11:30:13

Tylko nie płaczcie później jak po tygodniu Wam się rozlecą i w ramach gwarancji o ile taka jest same na swój koszt będzie odsyłać do Chin. Nie lepiej trochę dołożyć kupić w normalnym sklepie ? Dostajecie paragon i jak coś się dzieje to zawsze można zanieść do reklamacji. Sprowadzając nawet dla siebie podrobiony produkt , który posiada logo firmy musicie się liczyć z konsekwencjami karnymi jeżeli urząd celny zatrzyma paczkę.

Cytat
Keyton
Cytat
BlueOrchid

I mam nadzieje, że wiesz że jak celnicy wylosują akurat Twoją paczke do przeglądu i

Nie dostaniesz żadnej kary, a skąd miałaś wiedzieć, że w paczce jest podróbka? Ty zamawiałaś oryginalne, albo nawet nie. Bo np. w taniozchin na paczkach piszą Gift czyli prezent. Więc możesz się wykpić, że w ogóle nie wiesz co to za paczka jest i Ty niczego nie zamawiałaś. Po prostu stracisz kasę za zamówienie to wszystko.

Takie tłumaczenie << a skąd miałaś wiedzieć , że w paczce jest podróbka >> nie przejdzie , bo celnik Ci odpowie krótko ,że cena oraz źródło pochodzenia powinny dać coś do myślenia. Dobra rada przed sprowadzeniem podrób radzę poczytać trochę forum prawne itp.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-13 11:40 przez vintage_1.

Air max taniozchin

13 paź 2014 - 12:40:21

Bez przesady. To w sklepach przesadzają wyceniając rzeczy według tego jak wyglądają, a nie według tego ile kosztowały materiały i praca przy nich. Ja nie będę zostawiała tyle pieniędzy w sklepie mogąc mieć to samo za połowę (a czasem i więcej) mniej. Na przesyłkę trzeba poczekać, ale to chyba nic dziwnego skoro leci to aż z Chin. Ja zamawiam na taniozchin i nie widzę w tym nic złego

Air max taniozchin

13 paź 2014 - 12:43:00

Chyba ciężko mówić o podróbach z Chin...jak w Chinach jest 85% produkcji światowych marek ;D Chociaż nie wiem czy airmaxów nie robią teraz przypadkiem w Bangladeszu

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Air max taniozchin

13 paź 2014 - 14:26:00

He he dokładnie!!!
Bo tam produkcja jest najtańsza, i nawet polskie sieciówki chcą na tym fakcie zarobić 300% więcej. Nawet na wyprzedażach zapłacicie 2 x więcej, niż te rzeczy są warte.
Dlatego nie przejmujcie się etyką tylko zamawiajcie jak wam się podobają- bo warto.
A nikt was nie będzie ścigał za rzeczy dla użytku własnego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Yves Rocher promocja - czy było warto?