Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:20:19

Dziewczyny jak często kupujecie sobie jakiś ciuszek, buty,torebkę itp. Zastanawiam się czy ze mną wszystko w porządku czy wpadłam już w zakupomanię bo normalnie co tydzień mam nieodpartą ochotę sobie cośkupić i tak robię pomimo debetu na koncie potem po wypłacie on się wyrównuje ale nigdy nie starcza mi wypłaty do końca miesiąca bo ciągle coś mi się podoba. Dziś kupiłam torebkę i schowałam przed mężem żeby nie widział, co też chyba świadczy że ze mną coś nie tego.W zeszłym tygodniu były buty, spódnica i bluzka. Wytrzymuję tydzień i znów mnie ciągnie.

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:24:52

Tez tak mam ciagle cos kupuje ehh.. to chyba choroba ..

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:25:43

jak masz już debet to chyba świadczy ,że coś nie jest w porządku :) a założe się ,że w więkoszści tego co kupisz nie nosisz tylko leży w szafie albo założysz raz i rzucisz do szafy :)

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:27:08

2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :D

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:28:16

Cytat
princeska22
jak masz już debet to chyba świadczy ,że coś nie jest w porządku :) a założe się ,że w więkoszści tego co kupisz nie nosisz tylko leży w szafie albo założysz raz i rzucisz do szafy :)
W zasadzie masz rację mam pełną szafę ciuchów, często przypadkowych. Zdaję sobie z tego sprawę ale ta ochota na coś nowego jest nie do opanowania.
Cytat
RoSaBoutiQuE
2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :O! ciesze się że jednak nie jestem sama.D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 17:29 przez Betina73.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:29:07

Jeśli nie umiesz sobie odmówić, to coś jest nie tak. Sama miałam z tym kiedyś problem, ale na dzień dzisiejszy jestem w stanie powiedzieć sobie NIE i przejść przez galerię bez kupienia niczego :D

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:29:30

Cytat
RoSaBoutiQuE
2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :D
ciekawe czy odkładasz coś na emeryture :D
Najlepiej zrób tak,że kupisz sobie jakiś cich jak sprzedasz jakiś w którym już nie chodzisz i leży w szafie.Przynajmniej nie bedziesz tracić tyle kasy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 17:32 przez princeska22.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:29:49

czego oczy nie widza, tego sercu nie zal :) jesli Ci to przeszkadza to staraj sie nie chodic po sklepach to wtedy nie bedzie Cie tak ciagnelo :) albo nawet jak Ci sie cos spodoba to nie kupuj od razu tylko np. idz do domu i sie zastanow czy Ci to potrzebne czy nie i wroc np. na drugi dien po to :)

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:31:32

kiedys kupowalam raz na miesiac, teraz kupuje raz na 2 miesiace... chyba, ze mam chandrę to jade na mini shopping.
walcze z zakupoholizmem... mam swoj sposob na to - oznaczylam granice kwotowa za pojedyncza sztuke ciucha, poza ktora nie kupuje - dziala, wystarczy wziac do ręki metke i od razu wiem, czy warto przymierzac :P

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:31:32

Cytat
princeska22
Cytat
RoSaBoutiQuE
2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :D
ciekawe czy odkładasz coś na emeryture :D
Nie bardzo rozumiem pytania bo na emeryturę pobiera mi zakład pracy do ZUS a dodatkowych oszczędności z tego tutułu nie robię.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:31:37

JAk pracowałam obok sklepu chińskiego to kupowałam nawet codziennie:D To samo w SH czy tutaj na szafie. TYle że ja na ciuszki wydaję bardzo mało, bo np. w chińskim to kupowałam np. bluzkę za 20zl czy spodnie za 30zł, w SH to już w ogóle grosze, także mimo iż miesięcznie kupuje na prawdę dużo rzeczy to mieszcze się spokojnie w 300zł:) Dla mnie bez sensu jest wydawanie kupy kasy na ciuchy. Rozumiem kupić lepsze buty ale ciuchy wszystkie i tak są z chin więc po co przepłacać

Cytat
aaagus
czego oczy nie widza, tego sercu nie zal :) jesli Ci to przeszkadza to staraj sie nie chodic po sklepach to wtedy nie bedzie Cie tak ciagnelo :) albo nawet jak Ci sie cos spodoba to nie kupuj od razu tylko np. idz do domu i sie zastanow czy Ci to potrzebne czy nie i wroc np. na drugi dien po to :)
Ja mam tak, że chodzę sobie po galerii, oglądam i smieje się z tych cen. Obczajam co jest modne, a potem szukam podobnych rzeczy w SH, na szafie czy all za ułamek tej kwoty. Dzięki temu mam pełno modnych ubrań a portfel nadal pełny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 17:33 przez skarbek2012.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:32:28

Ostatnio kupuję rzadko,choć bardzo mnie ciągnie do mojego ulubionego sh,jak koło niego przechodzę,ale znalazłam sposób by tam nie wchodzić-prawie pusty portfel.A do galerii mnie nie ciągnie,bo po pierwsze:jakoś ostatnio w sklepach niebędących sh nic mi sie nie podoba,a po drugie:czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.No i moja szafa ostro by zaprotstowała,gdybym coś jeszcze do niej włożyć chciała.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:34:11

1 na 3 miesiące zaglądam na giełde:)

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:35:07

Cytat
aaagus
czego oczy nie widza, tego sercu nie zal :) jesli Ci to przeszkadza to staraj sie nie chodic po sklepach to wtedy nie bedzie Cie tak ciagnelo :) albo nawet jak Ci sie cos spodoba to nie kupuj od razu tylko np. idz do domu i sie zastanow czy Ci to potrzebne czy nie i wroc np. na drugi dien po to :)
Faktycznie jedyny sposób na mnie to nie wchodzenie do sklepu, bo jak już mi się coś spodoba to nie ma zmiłuj. po torebkę wróciłam po trzech dniach a myślałam o nie całe trzy dni.
Wiecie że wszystko się zaczęło przez sh.Te niskie ceny powodowały że nie miałam wyrzutów sumienia a kupowałam bo tanio chociaż nie zawsze potrzebnie. Myślałam przecież to tylko 10,20,30złprzeciez w galeri zapłacę 10razy więcej i to myślenie mnie zgubiło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 17:38 przez Betina73.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:35:14

Cytat
Betina73
Cytat
princeska22
Cytat
RoSaBoutiQuE
2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :D
ciekawe czy odkładasz coś na emeryture :D
Nie bardzo rozumiem pytania bo na emeryturę pobiera mi zakład pracy do ZUS a dodatkowych oszczędności z tego tutułu nie robię.
i to jest twój bład bo z tej emeryturki z zus na starość nie wyżyjesz :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o butach z eko skóry ??