Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak często kupujecie ciuchy?

16 lut 2015 - 12:49:32

To zależy czasem kilka dni nie ide do miasta ,a czasem ide 3 dni pod rząd i za każdym razem gdzies tam wlezę przeważnie do sh i cos wypatrze .

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 3/5

jak często kupujecie ciuchy?

05 maj 2015 - 21:17:28

Ja staram się kupować nie częściej niż raz w miesiącu ale to nie jest łatwe:) Szczególnie teraz kiedy sklep sam mi podpowiada co kupić:P Masakra, serio:) Zarejestrowałam się kiedyś na http://www.yosh.pl/ żeby dostać zniżki do zalando i Answear i kupiłam pare rzeczy i teraz sklep mi podpowiada co powinnam wybrac i co pasuje do mojego stylu ^^ :D jak tu nie kupowac? Dzis przyszła mi paczuszka z marynarka, a juz zdazylam zamowic kolejna...

jak często kupujecie ciuchy?

05 maj 2015 - 21:37:37

Jak tylko mam kasę! Kupuję zazwyczaj online, także zawsze coś mam w "ulubionych". chcę to!
Zwykle raz na tydzień, dwa; czasem ostro zaszaleję, ale ileż można kupić za dorobione podczas studiowania pieniądze? ;)

jak często kupujecie ciuchy?

05 maj 2015 - 22:09:40

My kobietki tak mamy ,że lubimy sobie kupować ciuszki;)
Każda ma szafę wypchaną po brzegi a gdy rano chce się ubrać okazuję się ,że tak naprawde nie ma w co;)))


Znaczy ,że wszystko z nami wporządku, lepiej dbać o siebie i się trochę podstroić niż chodzić tylko w jednych jeansach;))))

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

jak często kupujecie ciuchy?

03 cze 2015 - 06:25:30

Ja również lubię kupować chociaż nie powiedziałabym,że robię to tak często.... Wolę kupić sobie coś raz na jakiś czas ale aby było to coś porządnego. Moją ostatnią zdobyczą są poniższe spodnie z wysokim stanem ( kupowałam w autoryzowanym sklepie levis )


Bardzo wygodne, nie muszę chyba zresztą pisać,że z dobrego materiału bo każda z nas wie jakie jeansy ma Levis. Wbrew pozorom nie były takie drogie ponieważ zapłaciłam za nie niecałe 250 zł. Świetnie na mnie wyglądają oraz bardzo wydłużają nogi.

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

03 cze 2015 - 07:10:08

sh serce i ciezko jest wydac wiecej niz 200 zl na miesiac xD ostatnio zrobilamogromne zakupy w dniu dostawy i zaplacilam 47 zl :O raz w tygodniu goszcze tam i wydaje cezko zarobione pieniadzev:D a co!!

jak często kupujecie ciuchy?

03 cze 2015 - 08:43:37

Kiedyś jak zarabialam mało kupowałam bardzo często. Z reguły na kartę kredytowa. Teraz nie kupuje prawie wcale. Oszczedzam, ale na nic konkretnego po prostu. Do galerii nie chodzie po co mi pokusy. I tak kupuje cos raz na 3/4 miesiące i to w niskich cenach.

jak często kupujecie ciuchy?

03 cze 2015 - 09:20:47

dwie rzeczy w ciągu tygodnia kupujecie np. to ile macie na miesiąc??? skąd tą kase brać???

jak często kupujecie ciuchy?

03 cze 2015 - 20:38:36

boże, ja to non stop coś kupuję, wydaję na to wszystkie pieniądze :D Ale na szczęście ostatnio udało mi się to ograniczyć.

jak często kupujecie ciuchy?

29 wrz 2015 - 19:55:24

jeju ja też! a na dodatek ostatnio odkryłam Nico - sklep multibrandingowy i no nie mogłam się oprzeć!! były łowy super marek!

jak często kupujecie ciuchy?

29 wrz 2015 - 20:27:20

Niestety za często. Czasem się zawezmę i nigdzie nie zaglądam przez miesiąc, a potem bach- na raz kupuję dużo rzeczy. Z tym, że nigdy się nie zadłużam. Nie mam kasy, to nie kupuję.
Najgorsze jest to, że np. coś sobie upatrzę i nie dobieram tego do rzeczy, które mam, tylko dokupuję do tej rzeczy coś co będzie pasować. Próbuję z tym walczyć, ale z marnym rezultatem. I tak leżą mi w szafie rzeczy, których np. przez rok nie założyłam. Masakra.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

jak często kupujecie ciuchy?

13 paź 2015 - 15:07:05

Też powiem, że często a potem bida do pierwszego ;) Ale tak poważnie to kupuję dużo a zwłaszcza przez internet bo ciągle pokazuje się coś fajnego to jak tu nie kupować :) Ostatnio znowu znalazłam cudeńko z przepasaną kokardeczką ehh <moderacja> link



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-17 21:21 przez moderator.

jak często kupujecie ciuchy?

28 lis 2015 - 21:06:44

Kilka razy w miesiącu.

jak często kupujecie ciuchy?

28 lis 2015 - 21:10:46

jak widzę coś fajnego :D

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

jak często kupujecie ciuchy?

08 gru 2015 - 12:10:26

Ja teraz mam taki czas, że mocno interesuję się muzyką hihop i w związku z tym moja szafa teraz też troszkę się zmieniła. Szukałam w sieci takiego sklepu, który oferuje tego rodzaju ubrania i trafiłam na <moderacja> link mają ofertę, jak dla mnie w sam raz. Co do ilości – kilka ciuchów ma miesiąc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-17 21:21 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka sylwestrowa a wesele