Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

1 minutę temu

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

14 lis 2017 - 17:00:13

a powiedz mi czy długo się tam czeka na przesyłke? maja bardzo fajne ubrania i z checia bym tam cos zamowila

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

14 lis 2017 - 17:17:00

Ja mam hopla na punkcie bielizny i to drogiej bielizny kocham intimissimi i calzedonia tańczy

jak często kupujecie ciuchy?

19 lis 2017 - 13:57:08

Raz na dwa tygodnie mi się zdarzy.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 5/5

jak często kupujecie ciuchy?

15 gru 2017 - 15:02:58

Wszystko zależy od humoru. Ale przeważnie co miesiąc staram się odświeżyć swoją szafę ;P

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

jak często kupujecie ciuchy?

02 sty 2019 - 09:06:58

Co miesiac praktycznie sobie coś kupuję.Nie kupuję dużo ale jeśli coś akurat mi się w szafie niszczy to zamawiam sobie daną rzecz ponownie....

Lubię kupować w sklepach internetowych. Jest o wiele taniej, poza tym jest to dla mnie o wiele wygodniejsze bo moge sobie przejrzeć bardzo wiele różnych firm ubraniowych....

Polecam sklep <moderacja>. Solidnie i niedrogo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-03 20:14 przez moderator.

jak często kupujecie ciuchy?

02 kwi 2019 - 16:41:33

Właściwie co miesiac coś kupuję, ale nie są to duże zakupy. Raz spodnie, raz buty, raz torebkę. Nie wydaję całej wypłaty na shoppingu żeby później płakać przez resztę miesiąca, że na nic już mnie nie stać. Ale jednak miło sobie co jakiś czas zrobić przyjemność nowym ciuszkiem :)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 6/5

jak często kupujecie ciuchy?

13 maj 2019 - 11:58:01

Praktycznie co roku kupuję sobie buty. Nie pisze tutaj o zimowych, bo droższe zimowe kupuję sobie co kilka lat (stawiam tutaj na skórę). Jednak w przypadku butów letnich, lubię sobie sprawić coś z nowej kolekcji każdego roku Latem preferuję buty wykonane z materiału. Buty takie są wygodniejsze i bardziej przewiewne niż skóra. Sa też mało wytrzymałe, ale ich cena to rekompensuje bo można sobie kupić wiele par butów materiałówych w cenie jednej pary butów z prawdziwej skóry.
Bardzo wygodne latem są buty tego typu:


niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

jak często kupujecie ciuchy?

05 mar 2020 - 12:55:25

Zdecydowanie za często :) kiedy widzę promocję, albo trafię na sklep internetowy z outletami znanych marek to zawsze coś kupię. Ostatnio w sklepie, w którym kupowałam buty zaczęli dodawąć końcówski serii, znanych marek. Tak kupiłam ten boski sweterek:

a to przecież Stephan Boya.

jak często kupujecie ciuchy?

05 mar 2020 - 13:46:51

Jak parę zł wpadnie to wtedy.

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 2/5

jak często kupujecie ciuchy?

06 kwi 2020 - 21:41:15

Zdecydowanie kupuję za często! Ostatnio miałam kupić tylko sneakersy:

, ale się okazało, że dodali nowe marki, końcówki kolekcji..no rozumiecie outlet i oczywiście ja widzę promocję to trzeba brać i jeszcze w koszyku wylądowała taka kamizelka:


No cóż..tyle się w domu siedzi, że ja ten czas pożytkowałam na buszowanie po internetowych sklepach, a jak jeszcze mają wyprzedaż i znane marki można dorwać za 300 złotych, to długo mnie nie trzeba przekonywać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-06 21:42 przez RudaAnn123.

jak często kupujecie ciuchy?

18 cze 2020 - 09:16:03

Może nie jakoś bardzo często ale chętnie zaglądam na Yups. Staram się ostatnio ubierać elegancko i modnie.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

jak często kupujecie ciuchy?

05 paź 2020 - 10:08:11

Mi ubrania i buty służą wiele lat. Często jest to podyktowane niestety wyższą ceną zakupu. Ale nigdy mi nie szkoda, bo wiem ze kupuje mało i na lata.
Zwracam uwagę na materiały, jakość wykonania oraz na odpowiednia pielęgnacje rzeczy.
Nigdy nie mieszam kolorów w praniu! Używam dobrych płynów i raczej niskie temperatury. Lepsze rzeczy piore w specjalnych woreczkach.
Co ciekawe wielkie znaczenie ma suszenie prania - rozwieszone byle jak wyglądają potem jak tanie szmaty. Dobrze rozwieszone, często na wieszakach pieknie schną i wymagają delikatnego przeprasowania albo wcale.

Zwykle kupuję w sklepach internetowych. Dobrze jest na pewno przed zakupem sprawdzić sobie kody rabatowe w danym sklepie aby móc kupić sobie coś o wiele taniej. Na stronie sa aktualne kupony rabatowe do sklepów https://coupondojo.com/pl



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-04 11:39 przez marcy23.

jak często kupujecie ciuchy?

05 paź 2020 - 20:54:18

ja troszkę nie na temat, powiedzcie mi dziewczyny czy jest tutaj jakiś limit w wystawianiu przedmiotów?

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

jak często kupujecie ciuchy?

29 gru 2020 - 11:52:53

Cytat
sylwia_ptys
ja troszkę nie na temat, powiedzcie mi dziewczyny czy jest tutaj jakiś limit w wystawianiu przedmiotów?

Hej. NIe ma aktualnie limitu na portalu w wystawianiu przedmiotów. Możesz wystawiac ile chcesz. Aczkolwiek sama nie wiem jakie pojemne muszą miec szafy niektore dziewczyny, które wystawiaja tak wiele przedmiotów :D

Co do tematu tego jak czesto kupuje ubrania oraz buty... Nie tak czesto ale jeśli decyduje się na kupno to jest to coś porządnego, z dobrej jakosci tkanin oraz porzadnej skóry.

A kupuję najczęsciej w sklepach online, jest to dla mnie wygodniejsze. https://suzana.pl/category/buty-damskie-czolenka-na-slupku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-31 09:17 przez gwiazderka.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

29 gru 2020 - 12:37:01

Ostatnio bardzo często. W tamtym miesiącu, gdy szukałam pomysłów na prezent znalazłam fajna stronę z koszulkami - https://topkoszulki.pl/smieszne-i-zabawne. I oprócz tych na prezenty, zamówiłam tez kilka sobie. Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania. Nawet po praniu nic się z nimi nie dzieje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zimowe Rabaty- co? gdzie? kiedy?