Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

jak często kupujecie ciuchy?

18 gru 2015 - 00:33:54

Ja często kupuje, jak każda kobieta, ale ostatnio przez internet wyłapuje rózne okazje. Ostatnio kupiłam fajne bluzy moim chłopkom w 5-10-15 i dostane zwrot gotówki za posrednictwem cashbag. Kolezanka mnie poinstruowała:-)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

jak często kupujecie ciuchy?

21 kwi 2016 - 12:22:19

Ja bardzo często kupuję buty :) Zamawiam na e-stylowi. Sprawna realizacja zamówienia. Buty solidne i dobrze się w nich chodzi. Cena tez przystępna... a i darmowa dostawa ;)

jak często kupujecie ciuchy?

21 kwi 2016 - 23:53:29

ja ostatnio więcej kupowałam, dorwałam super ubrania na flyordie.pl i jestem zachwycona zakupami - szybko, dobry kontakt no a ubrania są idealne! przynajmniej nie musiałam łazić po miescie i szukać:)

jak często kupujecie ciuchy?

17 maj 2016 - 17:53:36

Zazwyczaj kupuję jak cos potrzebuję, raz na 2/3 miesiące robię jakies zakupy, czesto stawiam na ubrania z sieci, bo te ubrania z galerii handlowych nosza wszyscy,a w sieci mozna zawsze coś taniej upolować i jest większy wybór :D Teraz np kupowałam <moderacja> link na lato, takie szersze, jasne i przewiewne, zeby było mi w nich wygodnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-17 21:12 przez moderator.

jak często kupujecie ciuchy?

17 maj 2016 - 18:50:09

Ja żeby nie mieć zapchanej szafy - i całkiem pustego konta ;) daję sobie tzw. pozwolenia na zakupy: jak sprzedam buty, to mam pozwolenie na inne buty, sprzedam kurtkę - mam pozwolenie na inną kurtkę itd. Oczywiście tak idealnie co do sztuki się tej zasady nie da trzymać, ale mniej więcej.

jak często kupujecie ciuchy?

17 maj 2016 - 20:20:43

Ja caly czas cos kupuje, przynajmniej 3 razy w tyg. Nalog!!! :)

jak często kupujecie ciuchy?

10 cze 2016 - 17:48:55

Częstoooo :D Ale głównie tanio - w lumpeksie, więc można ;)

jak często kupujecie ciuchy?

10 cze 2016 - 18:21:55

A ja nie często :) Zwykle raz na 6 miesięcy czyli na zimna i ciepła porę roku jakoś tak wyglada u mnie.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 3/5

jak często kupujecie ciuchy?

25 lip 2016 - 13:08:16

Ja mam zwyczaj wielkich zakupów raz w miesiącu- tak dokładnie po wypłacie. Buszuje po sklepach w poszukiwaniu fajnych torebek lub koszulek z nadrukami. Muszą być nadruki :)

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

jak często kupujecie ciuchy?

23 sie 2016 - 22:01:22

Ja robię zakupy na przed sezonem. Teraz na przykład kupuje odzież i buty damskie jesienne.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

15 lis 2016 - 13:56:38

No nieźle, jak ukrywasz swój mroczny sekret przed najbliższymi to coś już znaczy. Ja mam taką manię na punkcie kupowania koszulek i torebek, których mi nigdy nie jest mało. Na szczęście przed nikim nie muszę się ukrywać, więc jestem bezpieczna :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 13:57 przez karnyjezyk.

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

12 gru 2016 - 12:12:19

Uwielbiam kupować sukienki:) Nie tylko na jakieś okazje jak wesela albo imprezy rodzinne, ale lubię dobrze wyglądać też jak idę na imprezę. Jestem dość szczupła więc często zamawiam w Internecie bez mierzenia, bo zazwyczaj jak wybiorę eskę to pasuje :) Ostatnio kupiłam takie cudo na Sylwestra: https://ladymoda.pl/sukienki/74-sukienka-lady-spain.html :)

Uwielbiam kupować sukienki:) Nie tylko na jakieś okazje jak wesela albo imprezy rodzinne, ale lubię dobrze wyglądać też jak idę na imprezę. Jestem dość szczupła więc często zamawiam w Internecie bez mierzenia, bo zazwyczaj jak wybiorę eskę to pasuje :) Ostatnio kupiłam takie cudo na Sylwestra: https://ladymoda.pl/sukienki/74-sukienka-lady-spain.html :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-12 12:12 przez kamilakimadlo.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 12/5

jak często kupujecie ciuchy?

17 gru 2016 - 18:27:13

Hej. U mnie znajdziecie mnostwo inspiracji modowych. Inspiruje sie tez moda prostu z Zurichu, gdyz tu mieszkam :) Ponizej kilka fotek na zachete oraz link. Zachecam tez do kometowania na blogu :)www.violaroth.com


zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

16 lut 2017 - 20:37:07

ja co miesiąć kupuje, bo lubie miec cos nowego i świeżego w swojej szafie, narzeczony nie ma nic przeciwko - wiec korzystam, zamawiam na internecie przewaznie.

jak często kupujecie ciuchy?

24 kwi 2017 - 17:35:57

Raz na 2-4 miesiące :) Zazwyczaj jak jestem w galerii to kupię sobie jakąś bluzkę czy koszulę i to tyle. Większe zakupy robię prze internet ponieważ mam sprawdzone strony a ceny też są dużo tańsze niż w sklepach stacjonarnych czy galeriach :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co polecacie kupić na aliexpress? :)