Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

4 minuty temu

kosmetyki samochodowe

49 minut temu

dresy na ulice

59 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:20:19

Dziewczyny jak często kupujecie sobie jakiś ciuszek, buty,torebkę itp. Zastanawiam się czy ze mną wszystko w porządku czy wpadłam już w zakupomanię bo normalnie co tydzień mam nieodpartą ochotę sobie cośkupić i tak robię pomimo debetu na koncie potem po wypłacie on się wyrównuje ale nigdy nie starcza mi wypłaty do końca miesiąca bo ciągle coś mi się podoba. Dziś kupiłam torebkę i schowałam przed mężem żeby nie widział, co też chyba świadczy że ze mną coś nie tego.W zeszłym tygodniu były buty, spódnica i bluzka. Wytrzymuję tydzień i znów mnie ciągnie.

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:24:52

Tez tak mam ciagle cos kupuje ehh.. to chyba choroba ..

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:25:43

jak masz już debet to chyba świadczy ,że coś nie jest w porządku :) a założe się ,że w więkoszści tego co kupisz nie nosisz tylko leży w szafie albo założysz raz i rzucisz do szafy :)

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:27:08

2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :D

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:28:16

Cytat
princeska22
jak masz już debet to chyba świadczy ,że coś nie jest w porządku :) a założe się ,że w więkoszści tego co kupisz nie nosisz tylko leży w szafie albo założysz raz i rzucisz do szafy :)
W zasadzie masz rację mam pełną szafę ciuchów, często przypadkowych. Zdaję sobie z tego sprawę ale ta ochota na coś nowego jest nie do opanowania.
Cytat
RoSaBoutiQuE
2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :O! ciesze się że jednak nie jestem sama.D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 17:29 przez Betina73.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:29:07

Jeśli nie umiesz sobie odmówić, to coś jest nie tak. Sama miałam z tym kiedyś problem, ale na dzień dzisiejszy jestem w stanie powiedzieć sobie NIE i przejść przez galerię bez kupienia niczego :D

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:29:30

Cytat
RoSaBoutiQuE
2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :D
ciekawe czy odkładasz coś na emeryture :D
Najlepiej zrób tak,że kupisz sobie jakiś cich jak sprzedasz jakiś w którym już nie chodzisz i leży w szafie.Przynajmniej nie bedziesz tracić tyle kasy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 17:32 przez princeska22.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:29:49

czego oczy nie widza, tego sercu nie zal :) jesli Ci to przeszkadza to staraj sie nie chodic po sklepach to wtedy nie bedzie Cie tak ciagnelo :) albo nawet jak Ci sie cos spodoba to nie kupuj od razu tylko np. idz do domu i sie zastanow czy Ci to potrzebne czy nie i wroc np. na drugi dien po to :)

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:31:32

kiedys kupowalam raz na miesiac, teraz kupuje raz na 2 miesiace... chyba, ze mam chandrę to jade na mini shopping.
walcze z zakupoholizmem... mam swoj sposob na to - oznaczylam granice kwotowa za pojedyncza sztuke ciucha, poza ktora nie kupuje - dziala, wystarczy wziac do ręki metke i od razu wiem, czy warto przymierzac :P

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:31:32

Cytat
princeska22
Cytat
RoSaBoutiQuE
2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :D
ciekawe czy odkładasz coś na emeryture :D
Nie bardzo rozumiem pytania bo na emeryturę pobiera mi zakład pracy do ZUS a dodatkowych oszczędności z tego tutułu nie robię.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:31:37

JAk pracowałam obok sklepu chińskiego to kupowałam nawet codziennie:D To samo w SH czy tutaj na szafie. TYle że ja na ciuszki wydaję bardzo mało, bo np. w chińskim to kupowałam np. bluzkę za 20zl czy spodnie za 30zł, w SH to już w ogóle grosze, także mimo iż miesięcznie kupuje na prawdę dużo rzeczy to mieszcze się spokojnie w 300zł:) Dla mnie bez sensu jest wydawanie kupy kasy na ciuchy. Rozumiem kupić lepsze buty ale ciuchy wszystkie i tak są z chin więc po co przepłacać

Cytat
aaagus
czego oczy nie widza, tego sercu nie zal :) jesli Ci to przeszkadza to staraj sie nie chodic po sklepach to wtedy nie bedzie Cie tak ciagnelo :) albo nawet jak Ci sie cos spodoba to nie kupuj od razu tylko np. idz do domu i sie zastanow czy Ci to potrzebne czy nie i wroc np. na drugi dien po to :)
Ja mam tak, że chodzę sobie po galerii, oglądam i smieje się z tych cen. Obczajam co jest modne, a potem szukam podobnych rzeczy w SH, na szafie czy all za ułamek tej kwoty. Dzięki temu mam pełno modnych ubrań a portfel nadal pełny:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 17:33 przez skarbek2012.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:32:28

Ostatnio kupuję rzadko,choć bardzo mnie ciągnie do mojego ulubionego sh,jak koło niego przechodzę,ale znalazłam sposób by tam nie wchodzić-prawie pusty portfel.A do galerii mnie nie ciągnie,bo po pierwsze:jakoś ostatnio w sklepach niebędących sh nic mi sie nie podoba,a po drugie:czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.No i moja szafa ostro by zaprotstowała,gdybym coś jeszcze do niej włożyć chciała.

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:34:11

1 na 3 miesiące zaglądam na giełde:)

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:35:07

Cytat
aaagus
czego oczy nie widza, tego sercu nie zal :) jesli Ci to przeszkadza to staraj sie nie chodic po sklepach to wtedy nie bedzie Cie tak ciagnelo :) albo nawet jak Ci sie cos spodoba to nie kupuj od razu tylko np. idz do domu i sie zastanow czy Ci to potrzebne czy nie i wroc np. na drugi dien po to :)
Faktycznie jedyny sposób na mnie to nie wchodzenie do sklepu, bo jak już mi się coś spodoba to nie ma zmiłuj. po torebkę wróciłam po trzech dniach a myślałam o nie całe trzy dni.
Wiecie że wszystko się zaczęło przez sh.Te niskie ceny powodowały że nie miałam wyrzutów sumienia a kupowałam bo tanio chociaż nie zawsze potrzebnie. Myślałam przecież to tylko 10,20,30złprzeciez w galeri zapłacę 10razy więcej i to myślenie mnie zgubiło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-01 17:38 przez Betina73.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

jak często kupujecie ciuchy?

01 paź 2013 - 17:35:14

Cytat
Betina73
Cytat
princeska22
Cytat
RoSaBoutiQuE
2 razy w tygodniu :) a 'propos debetu ja mam 3,500 na minusie :D
ciekawe czy odkładasz coś na emeryture :D
Nie bardzo rozumiem pytania bo na emeryturę pobiera mi zakład pracy do ZUS a dodatkowych oszczędności z tego tutułu nie robię.
i to jest twój bład bo z tej emeryturki z zus na starość nie wyżyjesz :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co sądzicie o butach z eko skóry ??