Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 22:39:51

jest tu lublin ?;p jakie sa dobre sh w lbn? bo chetnie bym sie wybrala ale niewiem gdzie? moze jest jakas chetna ?:)

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 22:42:19

Ja chętnie wybiorę się na shopping po lubelskich sh:) znam kilka naprawdę fajnych:)

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 22:45:16

ooo fajnie :) jestes z lbn?;p

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 22:46:35

ja tez jestem chetna:-) polecam ciuszek na jutrzenki nazywa sie szafa gośki, jest parae fajnych sh tylko trzeba czasu, no i oczywiscie z rana zeby cos fajnego dorwac

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 22:48:30

mozemy sie zgadac i pojsc jestem chetna !;p

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 23:08:56

ja mieszkam w Lublinie! i stanowczo zbyt dużo czasu spędzam w SH :)
polecam dwa na Wieniawskiej - z dwóch stron biedronki. Jest jeden taki wielki i też fajny, nie pamietam ulicy, ale to jest jedna z pierwszych przecznic po lewej, idąc od centrum, od Drogi Męczenników Majdanka.
a ostatnio znalazłam taki mały sklepik na Zamojskiej, też dużo ładnych ubrań. I jest dość tanio. Tam jest oczywiście kilka SH, ale nie umiem opisać o który mi chodzi :P

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 23:11:51

Cytat
margott
ja mieszkam w Lublinie! i stanowczo zbyt dużo czasu spędzam w SH :)
polecam dwa na Wieniawskiej - z dwóch stron biedronki. Jest jeden taki wielki i też fajny, nie pamietam ulicy, ale to jest jedna z pierwszych przecznic po lewej, idąc od centrum, od Drogi Męczenników Majdanka.
a ostatnio znalazłam taki mały sklepik na Zamojskiej, też dużo ładnych ubrań. I jest dość tanio. Tam jest oczywiście kilka SH, ale nie umiem opisać o który mi chodzi :P


Ten, o którym piszesz jest na Wrońskiej i też go bardzo lubię. :) W czwartki jest zawsze nowa dostawa i duuuużo ludzi. :)

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 23:15:17

ja znam na nadbystrzyckiej, ale jakis szczegolnie swietny chyba raczej nie jest;p

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

26 maj 2013 - 23:17:46

xD. ktoras ma czas i ochote sie ze mna przejsc tu i tam ?

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

27 maj 2013 - 15:26:53

W Lublinie to na wieniawskiej przy biedronce ale przeba na nowy towar i są super rzeczy z Zary ,River Island itp.Na krasnickich na samym koncu przy pętli autobusowej i tez na nowy towar ,mega wielki SH.Na wolskiej w biedrze tylko na 2 pietrze.Na Ul Jasnej to kolo wieniawskiej na parkingu tam ze 3 SH są i tez fajne ciuchy ;))) nie znam juz takich fajnych ;))

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

27 maj 2013 - 15:31:33

Wolska, Wrońska i na Zamojskiej polecam:) A i na Męczenników Majdanka jest niedaleko Lidla jeden fajny.

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

27 maj 2013 - 22:35:37

taaki fajny był na Zana, ale go przenieśli, może któraś wie gdzie? :D

SH lublin! jestescie dziewczyny ?

27 cze 2013 - 09:21:06

dziewczyny orientujecie sie gdzie przeniesli ten ciuchland, ktory byl na krakowskim w dawnym kangurze na górze?;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cubus zwrot przecenionej bluzki