Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:32:37

Dziewczyny jestem w szoku, nigdy w życiu nie dostałam ubrań w takim stanie, takich ciuchów nawet nikt za 1 zł by nie kupił, zaraz postaram się wrzucic zdjęcia. Otóż wymieniłam sie na tablicy.pl z inną dziewczyną na ubrania. Ja miałam dać jej mój sweterek w stanie idealnym , i nowy zestaw biżuteri posrebrzanej. Ona mi spodnie jasne rurki i bluze besbolówke. Ze względu na to że ja mam allegro a ona nie ona miała wysłąc pierwsza i wysłac mi w poniedziałek potwierdzenie a ja miałam jej wysłac w środę bo miałam zajęcia na uczelni krócej. Nie udało mi sie wczoraj wysłać, napisałam jej o tym. Dzisiaj ubieram sie na poczte i przyszła mi paczka od niej. Jestem w szoku bluza jest okropnie zmechana okropnie, nie ma górnego guzika - i zatrzasku jest dziurka, ma rozerwana kieszeń nie w środku tylko na zewnątrz. Spodnie jasne maja z tyłu widoczna żółta dużą plamę i z brzodu brdune z czegoś czarnego. Co ja mam teraz zrobić kazałam się jej ze mną skontaktowac telefoniczniem a właściwie z jej mama bo wcześniej jej mama do mnie dzwoniła. NIE MOGE ZGRAC ZDJĘĆ Z TELEFONU ZARAZ POSTARAM SIĘ ZROBIĆ Z DRUGIEGO



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-14 10:42 przez eunia1.

zweryfikowana
Posty: 1.518
Ostrzeżenia: 1/5

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:35:03

odeslij to jej i napisz wiadomosc ze nie bedziesz kontynuowac transakcji z nia bo te ciuchy sa w stanie tylko na szmaty.

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:35:41

nie wysyłac swoich rzeczy jej ?

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:36:42

Odeślij jej i po sprawie.

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:37:22

Uroki takich portali..

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:39:01

Pogadaj z jej mamą:)

Nie wiem. Ja ostatnio na All zakupiłam 3pary spodni za 25zł. Dziewczyna pisała, że w stanie bdb. Jak dostałam to aż mnie odrzuciło... Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą, zero wstydu.

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:39:10

Nie ma problemu Ty jeszcze nic nie wysłałaś, teraz jej odeślij to i już.

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:39:28

dokładnie, odeślij jej i niech sobie szuka innej naiwnej masakra co teraz laski wysyłają...

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:39:40

odeslij jej

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:41:54

nigdy nie wymieniam się na tablicy! Moja siostra została 2 razy oszukana i do dnia dzisiejszego nie otrzymała przesyłki;/

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:42:05

Jeśli dobrze rozumie to nie wysłałaś jej swoich rzeczy, w takim wypadku odeślij jej rzeczy i powiedz że nie wymienisz się za takie szmaty ;)

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:44:24

hehe całe szczęście z kilku wymian, które przeprowadziłam, wszystkie były udane :). Niektóre to mają strasznego pecha, ja nie wiem :D.

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:44:30

WSTAWIŁAM ZDJ

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:44:31

Cytat
milenka23
Jeśli dobrze rozumie to nie wysłałaś jej swoich rzeczy, w takim wypadku odeślij jej rzeczy i powiedz że nie wymienisz się za takie szmaty ;)

No pewnie, niech jeszcze straci na wysyłce, a co tam.

Podaj jej numer konta, niech Ci przeleje co najmniej 10zł na odesłanie tych rzeczy listem poleconym.

co dostałam;/ masakra

14 mar 2013 - 10:49:40

Zgadzam sie z dziewczynami, zadzwon lub napisz ze rezygnujesz z transakcji poniewaz rzeczy ktore otrzymalas sa zniszczone.I niestety musisz odeslac juz na wlasny koszt. Przykra sprawa, ludzie sami tworza sytuacje po ktorych traci sie zaufanie .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SH H-N ? Jak przerobic?