Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pozazdrościć takich zdobyczy! mnie udało się jedynie upolować sukienkę z New looka, czarna w białe grochy :)

Z dzisiejszych łowów przyniosłam narzutkę i piękną sukienkę w stylu retro (niestety nie mam zdjęć). Kupiłam też wełniano-kaszmirowy płaszcz firmy Oasis o kolorze cappuccino (? jestem sierotą w określaniu barw), zapłaciłam za niego 60 zł. Wydawało mi się, że to sporo dopóki nie zobaczyłam jego ceny w internetach- ok 700 zł. :O Zdjęcia są robione byle jak, na szybko, nawet nie poprawiłam kołnierza. Na żywo wygląda po stokroć lepiej, jest znacznie węższy w talii. Dla porównania dorzucam zdjęcie sklepowe- właśnie tak wygląda w realu. Co prawda nie do końca mój kolor, ale krój mi wszystko wynagradza. Cudowny. :D



Wybacz, ale to co masz na głowie i szyi wcale Ci nie pasuje. Sam płaszcz kojarzy mi się z panią w wieku 30lat. Na szpileczkach z pięknym makijażem i lokami na głowie. A czapa i szal ze starszą panią wychodzącą z nabożeństwa :/

Cytat
buuterfly
Wybacz, ale to co masz na głowie i szyi wcale Ci nie pasuje. Sam płaszcz kojarzy mi się z panią w wieku 30lat. Na szpileczkach z pięknym makijażem i lokami na głowie. A czapa i szal ze starszą panią wychodzącą z nabożeństwa :/

To zależy od stylu, ja uwielbiam "staroświeckie" ubrania. Chętnie założyłabym też większość ciuchów, które nosiła za młodu moja babcia, futrzane dodatki też są moim zdaniem okej. (; Ja z kolei nie lubię większości nowoczesnych ciuchów w sieciówkach, bo wszystkie są takie same i mało co mi się podoba (choć nie mówię, że nic tam nie kupuję, bo bym skłamała).
Ale spoko, na szczęście każdy ma inny gust, inaczej byłoby nudno.

Nie no ciuchy vintage spoko, ale wtedy kiedy są dopasowane do Twojego wieku. A tu wyglądasz tak smutno, że mam ochotę zapytać czy wszystko ok :D

Cytat
buuterfly
Nie no ciuchy vintage spoko, ale wtedy kiedy są dopasowane do Twojego wieku. A tu wyglądasz tak smutno, że mam ochotę zapytać czy wszystko ok :D

Na co dzień nie wybieram aż tak poważnych ciuchów, ale z dwojga złego wolę ten płaszcz niż większość klonów z sieciówek, gdzie wszystkie sztuki wyglądają tak samo. Mimo, że być może mnie postarza. :D

Cytat
buuterfly
Nie no ciuchy vintage spoko, ale wtedy kiedy są dopasowane do Twojego wieku. A tu wyglądasz tak smutno, że mam ochotę zapytać czy wszystko ok :D

bez przesady.
to tylko jedno zdjęcie.
poza tym przynajmniej się wyróżnia. i wcale nie wygląda staro

Cytat
Poema
Cytat
buuterfly
Nie no ciuchy vintage spoko, ale wtedy kiedy są dopasowane do Twojego wieku. A tu wyglądasz tak smutno, że mam ochotę zapytać czy wszystko ok :D

bez przesady.
to tylko jedno zdjęcie.
poza tym przynajmniej się wyróżnia. i wcale nie wygląda staro

Dziękuję, ja również nie uważam, by mnie to postarzało, ale są gusta i guściki. Każdy lubi co innego. ;)

Kolejne
zakupy z kilku wypadów do LU średnio wydane ok 30/50 zł za ciuszki





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-21 11:04 przez magdagoinska.

W zeszłotygodniowym wypadzie do SH w moim miasteczku upolowałam w sumie dwie rzeczy, koszulę od Abercrombie & Fitch w rozmiarze L - w stanie idealnym - koszt 17 zł - wisiała na wycenie niestety. Było warto !


Drugą rzeczą była bluzo - kurtka UGG Australia - w rozmiarze M - stan iedalny - cena 20 zł - również była z wyceny, ale czasem skuszę się na coś droższego choć generalnie częściej uda się coś "wykopać" na wagę co bardziej cieszy :)

Pochwalcie się zdobyczami z SH cz. 15

14 paź 2014 - 11:11:24

]Kilka ulubionych ubrań z SH
Sukienka Top Shop
Jeansy Atmosphere, Top Shop, H&M
Swetry, klasyczny czarny, szary golf, oversize w paski, kolejny w paski, gruby beżowy.
[attachment 966256 CAM02172.jpg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-14 14:00 przez avversja.

Pochwalcie się zdobyczami z SH cz. 15

17 paź 2014 - 17:05:27

ostatnio się wymieniłam na piękną sukienke od jednej dziewczyny na szafie

Pochwalcie się zdobyczami z SH cz. 15

27 paź 2014 - 13:40:03

odswiezam watek, bo cos sie zadziwiajaco ccho zrobilo! czyzby zadna nic ciekawego nie wyhaczyla?! :> wstawiam swoje, w galerii, po kliknieciu od razu sie wyswietla ;) zdobycze z kilkunastu wypadow, dodam, ze jestem sh-maniaczka i co srode chodze na lowy :P niektore rzeczy drozsze, niektore smiesznie tanie - mgielki waza tyle, co nic ;)
chwalcie sie dziewczyny!

link do galerii ciuchow z sh, postimage.org

opis:
1 - buty z gumkami, new look
2 - mix spodni; legginsy czarne i czerwone, jeansy bordowe, jasne niebieskie h&m, niebieskie abercrombie & fitch, oliwkowe bojowki hollister, jasnoszare chinosy
3 - sweter welniany no name zapinany na guziki z kolnierzem w norweskie wzory
4 - sweter szary zara welniany z warkoczami wywijany kolnierz
5 - bialy azurwy sweterek topshop
6 - bluzka dorothy perkins, z tylu zapinana na cala dlugosc malymi guziczkami
7 - czerowna bluzka z falbanka, swietny material, jednolity krwisty kolor
8 - mgielka, uwielbiam takie wzory, atmosphere
9 - gruba koszula zara kids w krate
10 - sweterko-tunika zara z welna
11 - mgielka george
12 - mgielka zebra george
13 - mgielka atmosphere
14 - marynarka pull and bear i top pudrowy z falbankami h&m
15 - sukienka z cienkiej bawelny atmosphere

oczywiscie to skromny ulamek mojej kolekcji, tyle udalo mi sie zebrac ciuchow w akademiku :) zjade do domu pochwale sie reszta, a co! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-27 13:41 przez heiehei.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Ten brązowy płaszcz na samej górze - boski:)

ja upolowałam wczoraj pudrowy seterek :) dłuższy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Yves Rocher promocja - czy było warto?