Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jest teraz coś ciekawego?

tan aniolek wyglada jak przywieszka na drzwi do wc,jeszcze nocnika brakuje...sorki ale takie moje zdanie

przez te rolety z pepco wszystko widac.Widze co wieczor sasiada i sasiadke jak na golasa po domu lataja ha ha

Ja kupiłam miętowe baletki za 9,99

ja wszędzie szukam takich pudełek ozdobnych, żeby móc tam wrzucić wszystkie swoje szpargały i postawić na szafę :)

A czy pepco jest w krakowie? Jak tak to, w którym miejscu?

Bluzeczka z kołnierzykiem chyba za 25zł:) Żałuję że nie wzięłam jeszcze miętowej:)



ktos kupuje w pepco ciuszki dla niemowlakó? jak z jakością? warto brać?

Cytat
girlin3d
ktos kupuje w pepco ciuszki dla niemowlakó? jak z jakością? warto brać?

Ja kupowąłam bo maluchy tak szybko rosna że szkoda mi było kupowac body za 25 zł skoro tam były za 9,99, a czasem nawet za 5,99 ;) Na jakość nie narzekałam.

Cytat
girlin3d
ktos kupuje w pepco ciuszki dla niemowlakó? jak z jakością? warto brać?


ja kupuje dla 5latki i 3 latka - wiadomo ze brudza i co chwile trzeba prac - wszystko ok z ciuchami

Takie oto cudo ;) Myślałam, że to tandeciarstwo, bo za 15zł, ale nie śmierdzi topionym tworzywem podczas gotowania, emalia nie odpryskuje, nic się nie przypala i czadersko wygląda ;)



Cytat
mc85
Cytat
girlin3d
ktos kupuje w pepco ciuszki dla niemowlakó? jak z jakością? warto brać?


ja kupuje dla 5latki i 3 latka - wiadomo ze brudza i co chwile trzeba prac - wszystko ok z ciuchami

dzieki dziewczyny za odpowiedz. chce zaczac kompletowac wyprawke dla malucha a ktos mnie straszyl ze po praniu robi sie byle co, ale mają takie ładne ciuszki ze chyba zaryzykuję;)

Ja dzisiaj kupiłam dwie pary rurek z zamkami z tyłu na nogawce, dwie pary spodenek z wysokim stanem, dwie spódniczki asymetryczne i dwie pary majtek w neonowym kolorze :) Widziałam też, że są asymetryczne spódniczki ze zwiewnego materiału po 35 złotych :)

Ja mam z Pepco całą kuchnię urządzoną
(przybory kuchenne, talerz, kubki itp,itp),
mam też z Pepco dużo sukienek i baleriny, torebki, apaszki.
Mój synek dostaje stamtąd dresiki, body, skarpetki, zabawki...
Tylko mój mąż kręci nosem na ten sklep :) hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-24 18:28 przez IzKaAd.

Cytat
ojja3
Ja dzisiaj kupiłam dwie pary rurek z zamkami z tyłu na nogawce, dwie pary spodenek z wysokim stanem, dwie spódniczki asymetryczne i dwie pary majtek w neonowym kolorze :) Widziałam też, że są asymetryczne spódniczki ze zwiewnego materiału po 35 złotych :)

możesz wstawić zdj spodenek? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SH Poznań