Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5


Pepco działa jak narkotyk ;p

Moja ulubiona rzecz, niedawno nabyta to lampion za 19.99zł


Jak szklanki to również i tylko w Pepco - tu moje ulubione do kolorowych drinków;)

Cytat
naodwyku
ja mam czarne i za tą cenę nie żałuję, takie cichobiegi zawsze się wykorzysta :)

w tamtym roku je kupiłam i przechodziłam w nich prawie całe lato, jeszcze je mam :) mam nadzieję że jutro jeszcze będą bo wybieram się po nie i po ręczniki :)

też mam te szklanki :) genialne są :)

Kopertówka 29,90 i biały kwadratowy świecznik z wyciętymi sercami (na pewno większość z Was widziała) za 9,90



niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Ze sklepu Pepco udało mi się nabyć obszerny, czarny talerz z kwiecistym wzorem, który jak na razie spisuje się na medal jeśli chodzi o wytrzymałość oraz kartonowe pudełko na książki, z którego niestety jestem mniej zadowolona, ponieważ szybko zaczęło się rozlatywać pod wpływem ciężaru.

a jest teraz cos ciekawego? :)

dołączam się do pytania:)

Są fajne topy w panterkę z new look :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-12 21:58 przez Kamilka-X.

ja kupiłam ostatnio miętową sukienkę w groszki i strój kąpielowy :)

Cytat
alcia237
ja kupiłam ostatnio miętową sukienkę w groszki i strój kąpielowy :)
Jak zobaczylam te sukienki w sklepie, to sie w nich zakochalam, a ze nie mialam czasu, zeby mierzyc, kupilam i przymierzylam w domu. Niestety, kiecka okazala sie klapa. Juz pomijajac to, ze wzielam za duzy rozmiar, to byla rozpruta, a do tego jak rozstawilam troche nogi i ustalam pod swiatlo, bylo mi widac dziure miedzy nimi, taka byla cieniutka. Oddalam, choc moze gdyby nie te przeswity, to bym wymienila. Ale to nie jest kolor mietowy, raczej juz turkusowy; )
Za to kupilam sobie fajbe, granatowe spodnie dlugosci 7/8 (tzn. na mnie to taka dlugosc: D) za niecale 30 zl. Ich minusem jest to, ze wszystkie klaczki do nich lgna. Ale i tak sa fajne: d

ja dziś kupiłam śliczne sandałki za 29 zł :)

Ja miętową bluzeczkę z koronką na rękawkach i plecach 20 zł (były jeszcze białe i pudrowy róż) oraz sukienkę, góra czarna a dół w panterkę, szeroka guma w pasie, 30 zł.

Bardzo lubię Pepco :) Ostatnie moje zakupy to spodenki w panterkę w takim pomarańczowym kolorze za 15zł zakupione z myślą o lecie :) Zwykłe czarne legginsy za 15zł, bluzka beżowa z panterkowym przodem i dłuższym tyłem za 25zł, naszyjnik składający się z trzech łańcuchów za 10zł oraz balerinki ;P Często też kupuje coś dla mojego faceta i jak na razie jest zadowolony :)

Interesuje mnie strój kąpielowy. Już przeglądałam staniki mają za 25zł takie usztywniane. Kupował ktoś może i podzieliłby się opinią ?:)

Cytat
Monis19937
Cytat
alcia237
ja kupiłam ostatnio miętową sukienkę w groszki i strój kąpielowy :)
Jak zobaczylam te sukienki w sklepie, to sie w nich zakochalam, a ze nie mialam czasu, zeby mierzyc, kupilam i przymierzylam w domu. Niestety, kiecka okazala sie klapa. Juz pomijajac to, ze wzielam za duzy rozmiar, to byla rozpruta, a do tego jak rozstawilam troche nogi i ustalam pod swiatlo, bylo mi widac dziure miedzy nimi, taka byla cieniutka. Oddalam, choc moze gdyby nie te przeswity, to bym wymienila. Ale to nie jest kolor mietowy, raczej juz turkusowy; )
Za to kupilam sobie fajbe, granatowe spodnie dlugosci 7/8 (tzn. na mnie to taka dlugosc: D) za niecale 30 zl. Ich minusem jest to, ze wszystkie klaczki do nich lgna. Ale i tak sa fajne: d

ja też nie przymierzałam jej w sklepie, ale sprzedawczyni była na tyle uprzejma, że poinformowała mnie, żeby brać mniejszy rozmiar:)
tak, zgadzam się - sukienka jest cieniutka, ale mi to nie przeszkadza... wzięłam ją z myślą o upalnych dniach i ewentualnie będę w niej śmigać na plażę:)

Cytat
Teckgirl
Bardzo lubię Pepco :) Ostatnie moje zakupy to spodenki w panterkę w takim pomarańczowym kolorze za 15zł zakupione z myślą o lecie :) Zwykłe czarne legginsy za 15zł, bluzka beżowa z panterkowym przodem i dłuższym tyłem za 25zł, naszyjnik składający się z trzech łańcuchów za 10zł oraz balerinki ;P Często też kupuje coś dla mojego faceta i jak na razie jest zadowolony :)

Interesuje mnie strój kąpielowy. Już przeglądałam staniki mają za 25zł takie usztywniane. Kupował ktoś może i podzieliłby się opinią ?:)

Przymierzałam, fajne są ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje dzisiejsze zdobycze H/N