Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Ginekolog Rzeszów

41 minut temu

Budowa domu

55 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja kupuje ciuchy dla dzieci tylko w pepco, czego można sie spodziewać bo bluce za 10 zł? małe dziecko szybko wyrasta. jak dla mnie sa super nie spotkałam się jeszcze z wadliwymi ciuchami, ani nie miała takiej sytuacji jak pisze Czokoszok
rajstopki dziecięce jedynie się mechacą. ja piore wszystko w 40 st i jeszcze daje odplamiacz i kolory mi trzymaja
dla dziewczynek mają cudne ubranka

nowa gazetka pepco
https://www.opiniodajnia.pl/category/gazetka-promocyjna/pepco/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-28 11:45 przez Madlena25.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Ja kupiłam kilka razy w Pepco bieliznę i bardzo ją lubię. Przede wszystkim jednak kupuję tam gadżety. Teraz widzialam w gazetce super piżamki chyba polarowe, może któraś upolowała i się pochwali???

Ja trafiłam ostatnio na fajną aplikację "Moja Gazetka". Nie wiem czy słyszeliście o niej, ale można pobrać ją na smartfona i przeglądać aktualne gazetki promocyjne, a także znaleźć kupony rabatowe do wielu sklepów. Ja ostatnio właśnie znalazłam tam fajne promocje do Pepco. Sprawdźcie sobie tę aplikację jeśli chcecie być na bieżąco z ofertami. :)

aaaa ja kupiłam te cudowne słoiczki z rurką za 1,99 sztuka!!

Moje ostatnie nabytki z pepco



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dwie butelki z korkiem.

ja nic tam nie kupuję tandeta i chińszczyzna

Niekoniecznie, można spotkać całkiem fajne rzeczy. Ubranka dla dzieciaków są fajne. Poza tym powiedz mi co teraz nie z Chin?

Dokładnie, wszystko jest teraz z chińszczyzną i nie ma tak naprawdę różnicy czy kupujesz coś w Hm czy w Pepco, bo jakościowo wygląda to tak samo. Ja kupuję tam pierdółki do domu i skarpetki :P

Dlatego trzeba miec oczy szeroko otwarte :)

Niesamowite że tyle fajności da się znaleźć w tym Pepco, u mnie w mieście nigdy nic nie widzę.

Teraz w zasadzie wszystko jest z Chin. Jeśli jakość jest dobra lub adekwatna do ceny , to nie widzę w tym problemu.

Fajne mają świeczki i niedawno też kupiłam lustro z ramą z białymi listewkami.

Ja sobie kupiłam bardzo ładny i praktyczny kosz: https://pepco.pl/produkty/gazetka/?no_cache=1, te co na zdjęciu - biały ze wzorem roślinnym :) Fajnie się prezentuje i mnie w łazience ;)

W Pepco jest pelno fajnych rzeczy, moja ulubona zdobyczą jest komplet talerzy i kubków w kwadracie i czarnym kolorze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

grupa zakupocholiczek pepco