Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

10 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja kupuje ciuchy dla dzieci tylko w pepco, czego można sie spodziewać bo bluce za 10 zł? małe dziecko szybko wyrasta. jak dla mnie sa super nie spotkałam się jeszcze z wadliwymi ciuchami, ani nie miała takiej sytuacji jak pisze Czokoszok
rajstopki dziecięce jedynie się mechacą. ja piore wszystko w 40 st i jeszcze daje odplamiacz i kolory mi trzymaja
dla dziewczynek mają cudne ubranka

nowa gazetka pepco
https://www.opiniodajnia.pl/category/gazetka-promocyjna/pepco/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-28 11:45 przez Madlena25.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 1/5

Ja kupiłam kilka razy w Pepco bieliznę i bardzo ją lubię. Przede wszystkim jednak kupuję tam gadżety. Teraz widzialam w gazetce super piżamki chyba polarowe, może któraś upolowała i się pochwali???

Ja trafiłam ostatnio na fajną aplikację "Moja Gazetka". Nie wiem czy słyszeliście o niej, ale można pobrać ją na smartfona i przeglądać aktualne gazetki promocyjne, a także znaleźć kupony rabatowe do wielu sklepów. Ja ostatnio właśnie znalazłam tam fajne promocje do Pepco. Sprawdźcie sobie tę aplikację jeśli chcecie być na bieżąco z ofertami. :)

aaaa ja kupiłam te cudowne słoiczki z rurką za 1,99 sztuka!!

Moje ostatnie nabytki z pepco



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dwie butelki z korkiem.

ja nic tam nie kupuję tandeta i chińszczyzna

Niekoniecznie, można spotkać całkiem fajne rzeczy. Ubranka dla dzieciaków są fajne. Poza tym powiedz mi co teraz nie z Chin?

Dokładnie, wszystko jest teraz z chińszczyzną i nie ma tak naprawdę różnicy czy kupujesz coś w Hm czy w Pepco, bo jakościowo wygląda to tak samo. Ja kupuję tam pierdółki do domu i skarpetki :P

Dlatego trzeba miec oczy szeroko otwarte :)

Niesamowite że tyle fajności da się znaleźć w tym Pepco, u mnie w mieście nigdy nic nie widzę.

Teraz w zasadzie wszystko jest z Chin. Jeśli jakość jest dobra lub adekwatna do ceny , to nie widzę w tym problemu.

Fajne mają świeczki i niedawno też kupiłam lustro z ramą z białymi listewkami.

Ja sobie kupiłam bardzo ładny i praktyczny kosz: https://pepco.pl/produkty/gazetka/?no_cache=1, te co na zdjęciu - biały ze wzorem roślinnym :) Fajnie się prezentuje i mnie w łazience ;)

W Pepco jest pelno fajnych rzeczy, moja ulubona zdobyczą jest komplet talerzy i kubków w kwadracie i czarnym kolorze :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

grupa zakupocholiczek pepco