Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

a nie wiecie może czy w dostnę tam pościel, konkretnie poszewkę i prześcieradło? Dawno nie byłam tam i nie pamiętam już chyba co mają w asortymencie. moze jutro się wybiorę.

A przekonuje Was pepco pod kątem jakościowym?

ja kupiłam pojemnik na listy i świeczkę lubie takie gadzety :)



Cytat
Woniz
A przekonuje Was pepco pod kątem jakościowym?
Zależy, jakie produkty... Ja kupuję ubranka i zabawki Angry Birds dla mojego dziecięcia, bo tam są najtańsze, a w dodatku licencyjne, więc jakość dobra. Kilka razy kupiłam garnki, patelnie, itp. i tu jakość była taka sobie...

a ja dzisiaj kupiłam mega cieplutkie i mega słodkie kapcie! :)

A ja słodkie skarpetki z motywem świątecznym :D

Cytat
Woniz
A przekonuje Was pepco pod kątem jakościowym?
ciuchy nie bardzo, chociaz moja znajoma czasem dostaje cynk od koleżanki która pracuje w pepco, że np. w dostawie przyjechały jeansy Lee (serio!) czy markowe kosmetyki - po prostu mają pozmieniane etykiety. mnie sie niestety nigdy nie udało trafić. lubię ich kubeczki i pojemniki :)

tak z ciekawości dlaczego ten wątek:http://forum.szafa.pl/100/8130228/kochamy-pepco-grupa-zakupoholiczek.html został zamknięty.
Przed świętami zamierzam obkupić się w różne świąteczne gadżety właśnie w pepcotak

ja kupuje ubranka dla moich dziewczynek 4 latka i 7 miesięcy. dla 4 latki troche gorzej coś ciekawego znalezc ale mamy sukienki, legginsy za to mała ma mnóstwo ubranek z pepco i dla siebie co nieco znalazłam bielizna, spódnica, bluzki

alicja70 nie mam pojęcia dlaczego go zamknęli no nic trzeba na tym wątku kontynuować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-25 11:02 przez Madlena25.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Cytat
alicja70
tak z ciekawości dlaczego ten wątek:http://forum.szafa.pl/100/8130228/kochamy-pepco-grupa-zakupoholiczek.html został zamknięty.
Przed świętami zamierzam obkupić się w różne świąteczne gadżety właśnie w pepcotak

został zamknięty ponieważ był zdublowany- jest ten wątek i nie ma potrzeby aby go powielać.

Ten wątek jest z 2012 roku i nowym użytkowniczkom może nie bardzo chce się przebijać przez całość aby dojść do bieżących superbajerów w PEPCO

Cytat
Woniz
A przekonuje Was pepco pod kątem jakościowym?

Jakość ciuchów jest okropna, kupiłam ostatnio spodnie dresowe już pierwszego dnia po założeniu pękły w szwach choć były na mnie luźne, rajstopy które tam kupiłam grube kryjące, pękły również na szwie po jednym użyciu, ciuszki dziecięce szybko tracą kolor i mocno się mechacą. W pepco za to polecam dodatki do domu. Kupiłam lampki nocne po 30zł i jestem super zadowolona, ramki, świeczki itp też super. Także ciuszki na nie ale reszta na tak :)

no tak jak juz pisałam jakośc ciuchów potwierdzam jeszcze raz okropna.
Czokoszok masz racje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kupiłam,jaki to motyw?