Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
mitra777
Cytat
alcia237
moje ostatnie zdobycze:)
ta niebieska sukienka ten pasek miala w zestawie czy mozna go osobno kupic?: >

ona miała cienki zwykły pasek.
ten kupiłam na allegro:)

Cytat
alcia237
Cytat
mitra777
Cytat
alcia237
moje ostatnie zdobycze:)
ta niebieska sukienka ten pasek miala w zestawie czy mozna go osobno kupic?: >

ona miała cienki zwykły pasek.
ten kupiłam na allegro:)
ajj szkoda juz myslalam ze go dopadne na dniach :) dziekuje za odpowiedz;)

Ja dwa dni temu kupiłam fajne granatowe rurki z przeceny. Jestem całkiem zadowolona. Lubię w pepco gadżety domowe i to,że są poukładane kolorystycznie :)

Fajne kurteczki teraz mają :)

Nie wiem jak z innymi rzeczami, ale te do domu są świetne :) Od czasu do czasu odwiedzam i zawsze coś mi się spodoba.

rzeczy do domu w Pepco są super, i oczywiscie bardzo tanie :) ostatnio kupiłam sobie dwa wieszaki w kształcie serduszka do łazienki, na których wiszą szlafroki, wydałam niecałe 10 zł za oba :)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

właśnie ja zawsze miałam wątpliwości, bo wydawały mi się zbyt tanie, ale kiedy raz spróbowałam, to już wiem, że będę tam kupowała częściej:)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Jak chcę się dowiedzieć co akurat mają taniego w Pepco to sobie włączam stronę pepco.okazjum.pl. Tu jest wszystko, wszystkie gazetki tego sklepu, ale też innych marek. Poza tym, można też sprawdzić gdzie jest najbliższy Pepco w okolicy. Ja myślałem że u nas w mieście w ogóle nie ma tego sklepu, a się okazało, że jest i to wcale niedaleko.

Dziewczyny, teraz w Pepco są niezłe wyprzedaże. W zeszły piątek dorwałam czarne, cienkie rajstopy za złotówkę, a to dlatego tak tanio, że nie miały opakowania :D I mój absolutny hit - bordowa sukienka na długi rękaw, z lekko rozkloszowanym dołem - przeceniona z 30 zł na 10 : D Dostępna jest jeszcze w kolorze niebieskim. Powiem Wam szczerze, że na wieszaku niezbyt mi się podobała, ale jak tylko ją przymierzyłam, po prostu się w niej zakochałam. Jest rozciągliwa, więc idealnie dopasowuje się do ciała, a do tego nie jest jakaś wybitnie krótka i nawet z moim wzrostem wygląda dobrze. Może nie jest najlepszej jakości, ale za tę cenę warto :)

Ja ostatnio dorwałam stanik i to o dziwo w dość niespotykanym rozmiarze(70F) każdy po 4.99zł -kupiłam od razu dwa :D

Wczoraj byłam i są śliczne baleriny za 10 zł, czarne, szare, granatowe i chyba rozowe, z lekkim czubeczkiem. Podobne kupuje co roku w new yorkerze za 40 zł od pary ;P

Uwielbiam kupować kapcie w Pepco :D

Cytat
BlueOrchid
Wczoraj byłam i są śliczne baleriny za 10 zł, czarne, szare, granatowe i chyba rozowe, z lekkim czubeczkiem. Podobne kupuje co roku w new yorkerze za 40 zł od pary ;P


Balerinki rzeczywiście fajne :))
Zakupiłam czarne, ale chyba skuszę się jeszcze na te koralowe :))

Cytat
BlueOrchid
Wczoraj byłam i są śliczne baleriny za 10 zł, czarne, szare, granatowe i chyba rozowe, z lekkim czubeczkiem.
Czy to są te baleriny zrobione materiału przypominającego materiał, z którego robi się dresy sportowe? :P Oglądałam je i wydawały mi się takie liche.

Czy dostępne są w Pepco podkładki filcowe na stół do jadalni? Chodzi mi o takie większe, pod talerze, najlepiej w kolorze turkusowym lub zbliżonym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-16 15:13 przez Onyksowa.

Od dziś w Pepco wyprzedaże... ktoś coś upolował?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Używana suknia ślubna?