Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

12 minut temu

Sklep internetowy

56 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
mitra777
Cytat
alcia237
moje ostatnie zdobycze:)
ta niebieska sukienka ten pasek miala w zestawie czy mozna go osobno kupic?: >

ona miała cienki zwykły pasek.
ten kupiłam na allegro:)

Cytat
alcia237
Cytat
mitra777
Cytat
alcia237
moje ostatnie zdobycze:)
ta niebieska sukienka ten pasek miala w zestawie czy mozna go osobno kupic?: >

ona miała cienki zwykły pasek.
ten kupiłam na allegro:)
ajj szkoda juz myslalam ze go dopadne na dniach :) dziekuje za odpowiedz;)

Ja dwa dni temu kupiłam fajne granatowe rurki z przeceny. Jestem całkiem zadowolona. Lubię w pepco gadżety domowe i to,że są poukładane kolorystycznie :)

Fajne kurteczki teraz mają :)

Nie wiem jak z innymi rzeczami, ale te do domu są świetne :) Od czasu do czasu odwiedzam i zawsze coś mi się spodoba.

rzeczy do domu w Pepco są super, i oczywiscie bardzo tanie :) ostatnio kupiłam sobie dwa wieszaki w kształcie serduszka do łazienki, na których wiszą szlafroki, wydałam niecałe 10 zł za oba :)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

właśnie ja zawsze miałam wątpliwości, bo wydawały mi się zbyt tanie, ale kiedy raz spróbowałam, to już wiem, że będę tam kupowała częściej:)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Jak chcę się dowiedzieć co akurat mają taniego w Pepco to sobie włączam stronę pepco.okazjum.pl. Tu jest wszystko, wszystkie gazetki tego sklepu, ale też innych marek. Poza tym, można też sprawdzić gdzie jest najbliższy Pepco w okolicy. Ja myślałem że u nas w mieście w ogóle nie ma tego sklepu, a się okazało, że jest i to wcale niedaleko.

Dziewczyny, teraz w Pepco są niezłe wyprzedaże. W zeszły piątek dorwałam czarne, cienkie rajstopy za złotówkę, a to dlatego tak tanio, że nie miały opakowania :D I mój absolutny hit - bordowa sukienka na długi rękaw, z lekko rozkloszowanym dołem - przeceniona z 30 zł na 10 : D Dostępna jest jeszcze w kolorze niebieskim. Powiem Wam szczerze, że na wieszaku niezbyt mi się podobała, ale jak tylko ją przymierzyłam, po prostu się w niej zakochałam. Jest rozciągliwa, więc idealnie dopasowuje się do ciała, a do tego nie jest jakaś wybitnie krótka i nawet z moim wzrostem wygląda dobrze. Może nie jest najlepszej jakości, ale za tę cenę warto :)

Ja ostatnio dorwałam stanik i to o dziwo w dość niespotykanym rozmiarze(70F) każdy po 4.99zł -kupiłam od razu dwa :D

Wczoraj byłam i są śliczne baleriny za 10 zł, czarne, szare, granatowe i chyba rozowe, z lekkim czubeczkiem. Podobne kupuje co roku w new yorkerze za 40 zł od pary ;P

Uwielbiam kupować kapcie w Pepco :D

Cytat
BlueOrchid
Wczoraj byłam i są śliczne baleriny za 10 zł, czarne, szare, granatowe i chyba rozowe, z lekkim czubeczkiem. Podobne kupuje co roku w new yorkerze za 40 zł od pary ;P


Balerinki rzeczywiście fajne :))
Zakupiłam czarne, ale chyba skuszę się jeszcze na te koralowe :))

Cytat
BlueOrchid
Wczoraj byłam i są śliczne baleriny za 10 zł, czarne, szare, granatowe i chyba rozowe, z lekkim czubeczkiem.
Czy to są te baleriny zrobione materiału przypominającego materiał, z którego robi się dresy sportowe? :P Oglądałam je i wydawały mi się takie liche.

Czy dostępne są w Pepco podkładki filcowe na stół do jadalni? Chodzi mi o takie większe, pod talerze, najlepiej w kolorze turkusowym lub zbliżonym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-16 15:13 przez Onyksowa.

Od dziś w Pepco wyprzedaże... ktoś coś upolował?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Używana suknia ślubna?