Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

29 minut temu

Ginekolog Rzeszów

31 minut temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 9:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 18 19 20 21 22 ... 24 25 -->

Cytat
Zgubilam_10_Groszy
Cytat
Teckgirl
Bardzo lubię Pepco :) Ostatnie moje zakupy to spodenki w panterkę w takim pomarańczowym kolorze za 15zł zakupione z myślą o lecie :) Zwykłe czarne legginsy za 15zł, bluzka beżowa z panterkowym przodem i dłuższym tyłem za 25zł, naszyjnik składający się z trzech łańcuchów za 10zł oraz balerinki ;P Często też kupuje coś dla mojego faceta i jak na razie jest zadowolony :)

Interesuje mnie strój kąpielowy. Już przeglądałam staniki mają za 25zł takie usztywniane. Kupował ktoś może i podzieliłby się opinią ?:)

Przymierzałam, fajne są ;)


W taki razie muszę w najbliższym czasie wybrac się do sklepu i również przymierzyc :))

Ja wczoraj wyhaczyłam dwie koszulki jedną za 14,99 błękitną jest na pierwszej stronie gazetki i drugą za 9,99 bokserkę z koronką u góry. Ja mam dwa sklepy obok siebie, ale rzadko kiedy tam chodzę teraz chyba muszę częściej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-07 15:42 przez malenka90.

Ja dzisiaj się właśnie wybieram do pepco, może coś fajnego w jeszcze fajniejszej cenie wyhaczę ;) Ostatnio kupiłam świetną mgiełkę i spódnicę z dłuższym tyłem :)

Też dziś kupiłam tę spódniczkę chodziła za mną od wczoraj ;) nie jestem pewna czy mamy na myśli tę samą, u mnie były w kolorach różowym i chabrowym, do tego jeszcze zwykłą białą bokserkę z kieszonką :)

xxMarzenaxx - tak, dokładnie o tej spódnicy mówiłam - za 14,99 o ile dobrze pamietam, ja kupiłam chabrową :) Będzie w sam raz na lato :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-07 19:56 przez Lilka55.

Czyli jednak mamy na myśli tą samą, ja również kupiłam chaber, bardzo spodobał mi się ten kolor ;)udało mi się dorwać ostatnią ^^

a ja biegnę jutro po którąś z tych sukienek:) jeszcze nie wiem którą, bo obydwie mi się podobają:)



Bardzo ładne sukienki:) Trzeba się jutro wybrac i zobaczyc:)
Ładna jest takze spódniczka w kwiaty i spodenki po 20zł :)

Cytat
Teckgirl
Bardzo ładne sukienki:) Trzeba się jutro wybrac i zobaczyc:)
Ładna jest takze spódniczka w kwiaty i spodenki po 20zł :)

o tak, spódniczka też jest śliczna:)

A mnie ciekawią sandałki za 20 zł, widziałyście na żywo jakieś fajne?

te spodnice po 20 zl nie powalaja jakoscia :) a sandalki są fajne za 29,99 z jetami :)

W Pepco generalnie rzeczy nie powalają jakością, nie ma co się oszukiwać :D Ale fajnie czasem kupić sobie nową szmatkę i nie wydać na nią 100 zł;)

zalezy od towaru, niektore rzeczy sa ok :) fajne jeansy teraz nam przyszly po 50 zl :) ale te spodnice... hehe :)

Jak głupia rano poleciałam po tą spódnice i aż mnie cofneło jak je zobaczyłam za 5 zł bym jej nie wzięła.

Spódniczki na ulotkach wyglądają ładnie. Często tak jest,że towar w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej. Dopiero jutro wybieram się obejrzec. A sukienki ktoś widział?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nike free run