Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Parę razy kupiłam tam bieliznę , jest ok, myślałąm że za cenę 3 zł to się rozleci ale szwy ładnie trzymają.

Ostatnio zainwestowałam tam w bieliznę, mam marynarę z pepco i lubię kupować tam prezenty dla innych, bo można znaleźć super cuda :D

To prawda bielizna jest całkiem ok, najbardziej lubię staniki ;) no i pierdółki do kuchni, czasem super rzeczy można trafić ;d

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

czasem można dostać fajne kosmetyki np revlon,max factor w pepco,także bardzo lubię ten sklep

w moim pepco są teraz wielkie (14.7 ml, dla porówniania lakier wibo to 8,5 ml) i w pięknych kolorach lakiery Sally Hansen :) za 9,99! kupiłam nude, wracam po kobalt!
+ potrójne cienie Manhattan też za 9,99 :)

Uwielbiam ten sklep, czasem na przecenach mozna takie rzeczy dorwać, że szok. Najwiecej chyba kupuje tam szkła, dla dzieci tez maja fajne, tanie ubranka. Ostatnio dorwałam mgiełkę, z rekawkiem 3/4 za 9 zł.

pepco ma super przeceny :) i nie jest drogo

zweryfikowana
Posty: 317
Ostrzeżenia: 1/5

z Pepco mam super duże (wysokie) kubki i ekstra majtki, które kosztowały grosze :)

Dziewczyny czy są u Was kominy w Pepco?

Cytat
Pani_niuniaczkowa
Parę razy kupiłam tam bieliznę , jest ok, myślałąm że za cenę 3 zł to się rozleci ale szwy ładnie trzymają.

Ja rowniez polecam bieliznę;)a poza tym to śliczne kubki oraz dodatki do mieszkania:)

Ja mam z pepco super, fajny kubek do kawy za 5 zł :D

najbardziej odpowiadają mi bardzo fajne,bardzo kolorowe ubranka dla dzieci:)
ceny nie porównują się nawet do innych sklepów.
szkło też mają całkiem ładne,kubeczki i inne duperele.
z kosmetyków można czasami coś spotkać,ale tylko po dostawie,bo zaraz wybrane..:)

koszulka z marylin podobna jak kiedys byla w h&M za 25 zl :)



pracuje tam i mogę potwierdzić że zdarzają się śliczne ciuszki :))
oooo całej reszcie nie wspomne bo można znaleźć wszystko za rozsądne pieniądze :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-30 17:52 przez Rudzia2102.

ja kupiłam w zeszłym tygodniu taki szalik:


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki MANGO 49 zł , co sądzicie ?