Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiem, że kiedyś podobny wątek czytałam, ale nie jestem pewna czy na szafie.
W sumie chciałabym, by był to wątek podobny do tego "biedronkowego" by każda z nas, która korzysta ze sklepu Pepco gdy zauważy coś ciekawego mogła się tym pochwalić i podzielić z innymi, bo nie zawsze wszystko jest w gazetce i nie zawsze wiemy co fajnego w danej chwili można znaleźć.

Zacznę pierwsza.
To co ostatnio udało mi się kupić:
ramka biała na 3 zdjęcia- 9,99
ramka czarna- 14,99
świeczka- 6,99
aniołki- 9,99
serduszko- 7,99
pudełeczko z szufladkami- 19,99
podkładki- 5,99
miseczka -4,99

<moderacja-korekta tytułu>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-12 11:32 przez moderator.

Też miałam kupic tego aniołka , ale wygląda jakby kupe robił na nocniku :)

A ja małą patelnie ceramiczną ;) nie pamiętam za ile, ale jest fantastyczna
Kiedyś były organizery do szafy - pudła i wiszące półeczki, mogę szczerze polecić. Z tym, że nie widziałam nowej dostawy - a chętnie bym kilka rzeczy dokupiła.

a ja chciałam kupić tą czarną ramkę, tylko z napisem LOVE, jak byłam za pierwszym razem było ich kilka ale nie kupiłam, poszłam następnego dnia i ani śladu po nich :( :( a piękna ta ramka i mega tania :(

a te pudełko z szufladkami dawno kupowane? boskie są! były inne wzory? :D

Cytat
martyska
a te pudełko z szufladkami dawno kupowane? boskie są! były inne wzory? :D

Pudełeczko było kupowane jakieś 2 miesiące temu :(
Wiem że potem widziałam w innych kolorach,np całe wiśniowe i całe we wzorki.

donia86s się uśmiałam. To w sumie prezent dla teściowej, więc chyba może być :P

smacznazupa u mnie tylko były z napisem "family", co mi nie przeszkadza bo mam zamiar tam zamieścić rodzinne zdjęcia.

Otwierają się wam wszystkie zdjęcia?

Jak dla teściowej to za ładny ja bym mojej diabła kupiła ale szkoda mi dla niej nawet złotówki

a ja taką torebkę kupiłam, tylko bez tej górnej rączki :) w rzeczywistości jakoś korzystniej się prezentuje! :D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 11:32 przez martyska.

Ostatnio też były foremki do muffinów za 19,99 ale miałam potrzebniejsze wydatki, a foremki znikły w zastraszającym tępie.

-Jeszcze kupiłam filiżanki- teraz sa dostępne też białe z czarnym motywem, cukierniczki i dzbanuszki do mleczka. 2,99 filiżanka +2,99 spodek
- Stojak na biżuterię- 19,99
- pudełka- bardzo fajne, ale mój TŻ ma tam swoje narzędzia i zdążył już rozwalić :(
- roleta na okno z przeceny z 25zł na 17,99 :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-26 11:38 przez szerek.

Mam takie same filiżanki ze spodkami:D Za każdym razem jak jestem to kupuje po 2 komplety:) Teraz jest bardzo duzo różnych ozdób choinkowym, ceny bardzo przystepne :)

Cytat
smacznazupa
a ja chciałam kupić tą czarną ramkę, tylko z napisem LOVE, jak byłam za pierwszym razem było ich kilka ale nie kupiłam, poszłam następnego dnia i ani śladu po nich :( :( a piękna ta ramka i mega tania :(

Polecam zajrzeć do FLO - w sezonie świątecznym i walentynkowym jest tam mnóstwo ramek tego typu (takie same czarne i białe z napisami LOVE i FAMILY były jeszcze wzeszłym roku) za tę samą cenę. A kolekcje się tam baaaardzo często powtarzają:)

Co do łupów z pepco - kiedyś tam upolowałam pufkę-siedzisko z pojemnikiem za jakieś 45zł (na parapetówkę) i zasłonki za ok 15zł/sztuka :)

też mam tą ramkę co autorka na 1 zdjęciu (białą i czarną)

Pół mojej szafy i mieszkanka <choć mieszkam u rodziców> to rzeczy z Pepco :D Pracuję tam, więc zawsze przy dostawie poluję na czym cierpi mój stan konta :D

uwielbiam pepco! zawsze można coś znaleźć fajnego i taniego :-)

pepco jest ok, jak chce się kupić coś ładnego i nie drogo np. do kuchni czy łazienki mają ładne dywaniki łazienkowe i ozdoby do świeczek :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jeszcze nie zdobycz, a już dylemat.