Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

C&A online

24 lis 2012 - 12:40:07

Mam pytanie do dziewczyn, które korzystają dłużej z ofert sklepu. Przygoda moja zaczęła się po tym jak trafiłam na wiadomy wątek rabatowy na jednym z forów. Chodzi mi o "system" szukania ubrań, które są przecenione. Po linkach jakie dziewczyny podają do konkretnych ciuszków, wnioskuję, że te super przecenione rzeczy są jakby "ukryte" w sklepie i jeśli masz fart albo czas to je znajdziesz. Spędziłam wczoraj 2h i sama przecenionych rzeczy nie znalazłam. :( Wczoraj poszło moje piersze zamówienie.

C&A online

24 lis 2012 - 12:46:57

a ja wczoraj dostałam paczkę z pierwszym zamówieniem ;)
brakuje mi w tym sklepie możliwość sortowania wg ceny, to jest minus;(
ale ciuszki można znaleźć w super cenach;)
spodnie mam za 36,90, narzeczonego kosztowały 69.90, przesyłka 14,90 a za wszystko zapłaciłam tylko niecałe 82 zł (z kuponem rabatowym -40zł) ;)

po prostu trzeba szukać, ja szukałam odpowiedniego rozmiaru dla siebie, to znacznie skróciło czas szukania, ale niestety odczuwam ewidentny brak filtrowania po cenie. ;(

C&A online

24 lis 2012 - 12:47:08

Z tego co wiem rzeczy przeceniane są tylko sezonowo i wówczas wyświetla się to na głównej stronie (odnośnik do ubrań przecenionych), a później ubrania wracają do stałej ceny lub w ogóle są wycofywane z oferty.
Czasem zdarzają się pojedynczo przecenione rzeczy, zazwyczaj są one na początku strony.

C&A online ma często różne rabaty (obecnie 21% zniżki na wszystko) lub darmową wysyłkę. Warto zapisać się do ich newslettera, bo wtedy wszelkie informacje o promocjach, czy rabatach dostaje się na bieżąco.

Kupuję tam już od jakiegoś czasu, początkowo dostawa trwała bardzo długo (prawie 2 tyg.) bo wysyłali paczki z niemieckich magazynów, ale odkąd wysyłają paczki z Polski to ubrania przychodzą w ciągu 3-4 dni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-24 12:49 przez paula020202.

C&A online

24 lis 2012 - 12:47:39

Nie wiem o co chodzi..

C&A online

26 lis 2012 - 09:52:40

Ja w piątek dostałam info, że paczka wysłana. Miłe zdziwienie, bo wcześniej naczytałam się, że czeka się długo. Szczerze, to sklepu jeszcze nie ogarnęłam do końca. Jeszcze są dodatkowe kody rabatowe, które można wykorzystać. Filtrowanie przydałoby się, łatwiej byłoby znaleźć to co cię interesuje. Ale skoro nie ma więc pozostaje szukanie.

C&A online

26 lis 2012 - 09:58:22

co do C&a online, to nasz sklep internetowy raczej nie udostępn ia przecenionych produktów. w zeszłym roku w moim sklepie stacjonarnym tunika kosztowała 17,90 a online miał ją dalej za 109 zeta..... zweykle przecena jest dostepna na samym końcu ciągu stron z rzeczami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pepco- wasze zdobycze i aktualne promocje ZBIORCZY