Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:45:50

Z góry przepraszam jeśli zły wątek. ;)

Kupiłam jakiś tydzień temu pięęękną parkę w H&M. Pewnie domyślacie się którą. Jednak dopiero jakiś czas temu stwierdziłam, że jest jednak za duża! Czy wiecie do ilu dni w H&M przyjmowane są wymiany?

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:47:50

DO 30 , Z TEGO CO PAMIĘTAM:)

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:47:50

Masz 28 dni na zwrot :)

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:48:24

Niestety nie wiem.
Wiecie może do ilu dni jest zwrot w Orsay?

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:49:25

chyba 30, ale np wiem ze w cropie (moglam sie pomylic), mozna oddac chyba w cągu roku ! i takie sklepy są ok, a nie jak Centro czy tally weijl gdzie nie przyjmują zwrotow :/

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:50:45

z tym, że wyrzuciłam już metkę.. ale mam paragon. pozwolą wymienić?

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:53:07

Cytat
ilia_
z tym, że wyrzuciłam już metkę.. ale mam paragon. pozwolą wymienić?

jelsi juz nie ma metki, to na 100 % Ci nie dadza wymienic, chyba ze masz tam jakąs znajomą

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:55:13

Do 28 dni można zwrócić lub wymienić NIEUŻYWANY towar z metką i paragonem . W innym przypadku niestety nie :)

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:55:15

no to bez sensu w takim razie bylo by dawanie 30 dni na zwrot :P

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:55:54

Bez metki raczej nie da rady... Chyba, że naprawdę była nienoszona i powiesz przy kasie, że nieopatrznie odczepiłaś, ale to kwestia sprzedawcy.

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:56:36

Cytat
ilia_
no to bez sensu w takim razie bylo by dawanie 30 dni na zwrot :P

jak bez sensu o.O

niektorzy cos kupią tydzienu nich w szafie lezy nie uzywane i stwierdzaja ze jednak tego nie chcą i oddają.

nikt Ci nie przyjmie ubrania bez metki nawet po 2 dniach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-23 10:57 przez kara2606.

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:58:17

Cytat
ilia_
no to bez sensu w takim razie bylo by dawanie 30 dni na zwrot :P
Dlaczego bez sensu... Właśnie o to chodzi, że zwracasz towar nieużywany, jak się np. rozmyślisz, czy okaże się jednak w domu, że to nie Twój rozmiar. Sama często tak zwracałam rzeczy, nieużywane z metką,, bo mi się "odwidziało". A Ty już chodziłaś w parce, że oderwałaś metkę?

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:58:46

Zwracać ciuch bez metki? Przecież każdy od razu myśli, że był używany. Jedynie reklamacja, jeśli znajdzie się odpowiedni powód ;p

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 10:59:42

Cytat
dzwooneczek
Cytat
ilia_
no to bez sensu w takim razie bylo by dawanie 30 dni na zwrot :P
Dlaczego bez sensu... Właśnie o to chodzi, że zwracasz towar nieużywany, jak się np. rozmyślisz, czy okaże się jednak w domu, że to nie Twój rozmiar. Sama często tak zwracałam rzeczy, nieużywane z metką,, bo mi się "odwidziało". A Ty już chodziłaś w parce, że oderwałaś metkę?

ja nigdy odrazu metek nie odrywam :P wszystko wkladam do szafy z metkami :P i odrzywam dopiero jak mam zalozyc, nigdy nie wiadomo co mi strzeli do glowy i czy sie nie rozmysle :D

H&M do ilu dni zwrot lub wymiana?

23 lis 2012 - 11:01:17

Cytat
kara2606
Cytat
dzwooneczek
Cytat
ilia_
no to bez sensu w takim razie bylo by dawanie 30 dni na zwrot :P
Dlaczego bez sensu... Właśnie o to chodzi, że zwracasz towar nieużywany, jak się np. rozmyślisz, czy okaże się jednak w domu, że to nie Twój rozmiar. Sama często tak zwracałam rzeczy, nieużywane z metką,, bo mi się "odwidziało". A Ty już chodziłaś w parce, że oderwałaś metkę?

ja nigdy odrazu metek nie odrywam :P wszystko wkladam do szafy z metkami :P i odrzywam dopiero jak mam zalozyc, nigdy nie wiadomo co mi strzeli do glowy i czy sie nie rozmysle :D
Też tak robię :) Jak się rozmyślę, to potem oddaję a mam też ciuchy sprzed 2 lat, które nadal są z metką :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

C&A online