Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

20 gru 2014 - 20:56:57

A kto kupił karpia? uff

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

20 gru 2014 - 21:01:39

żelki kwaśne :DD

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

03 sty 2015 - 20:59:48

a jak tam z super rozreklamowana patelnia z wyprzedazy za 29 zł? komu udalo sie kupic. U nas raptem 7 szt bylo na stanie. Co udalo sie Wam nabyc z ostatniej wyprzedazy

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

08 sty 2015 - 13:02:19

upolowałam z wyprzedaży na narty termale dla siebie i partnera. Dużo też było rzeczy dla dzieci. Warto też szukać w koszu ostatnie sztuki tam były skarby naprawdę za kilka złotych.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

17 lut 2015 - 11:08:43

2 koszule damskie upolowałam i naprawdę nie wiem jakim cudem to się stało, chyba miałam szczęście.

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

26 cze 2015 - 09:05:34

Ja ostatnio złapałam centralny odkurzacz i jestem bardzo zadowolona. Działa jak należy.

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

13 lip 2015 - 11:33:02

jak można coś upolować w Lidlu :D:D

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

28 lis 2015 - 21:01:33

Ja zawsze kupuję w Lidlu akcesoria i odzież na rower. Są w dobrej cenie i nie są złej jakości.

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

28 lis 2015 - 21:56:48

W czasie francuskiego tygodnia kupiłam salami z orzechami włoskimi. Po prostu zajadałam się. Lidl ma bardzo dobry nabiał - serki topione, twaróg, serek słodki z orzechami włoskimi, serki z owocami. Lidl ma niezłą bieliznę w ofercie, dobry sprzęt gospodarczy typu wkrętarka elektr., zestawy narzędzi itp. Mają też dobre kawy i słodycze. Pieczywo z bólem serca odstawiłam, ale mają pysznne:). Mają też świetne konserwy mięsne Pikok, np. gulasz ang. lub takie w słoikach. Zawsze kupuję też przyprawę do sałatek (b. podobne do knorrowskich) - najbardziej lubię sos polski, koperkowy. Dodaję go nie tylko do sałat, ale i do sosów białych, barszczu białego, zup warzywnych, konserwuję z nim mizerię i pikle - rewelacyjny smak:) Jakościowo mają naprawdę niezłe produkty. W mieście, gdzie zazwyczaj kupuję, rzadko trafiam na okazje cenowe, ale gdy wyjeżdżam do mamy, mogę kupić to, co u nas wykupione zostało w mgnieniu oka i zazwyczaj za polowę ceny. A.. mają jeszcze świetne suszi i krewetki, warzywa hiszpańskie na patelnię oraz pyszne, 2-litrowe, waniliowe lody. No..to byłoby..Pozdrawiam:)

Upolowane w Lidlu ZBIORCZY

29 mar 2016 - 15:11:11

W Lidlu można dostać bardzo fajną odzież sportową, taką w sam raz na początek przygody ze sportem, żeby nie wydawać kasy na ciuchy od markowych producentów i żeby później ich nie nosić.
W sumie nie powiedziałabym, że połowa z tych ciuchów jest z marketu.
Poza tym spokojnie mogę polecać buty sportowe, mam dwie pary i jestem z nich bardzo zadowolona.

Ostatnio ustrzeliłam też piżamę z Batmanem, której nigdzie bym raczej nie dostała w tej cenie ;)

A co do jedzenia to bardzo często można trafić na taką zdrowszą żywność, w tym składniki do przekąsek, które najczęściej tam kupuję więc wystarczy tylko trafić na odpowiedni tydzień specjalny ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

timberlandy z allegro.