Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

zakupy internetowe

2 minuty temu

Budowa domu

6 minut temu

Projekt wnętrza

40 minut temu

usługi stomatologiczne

43 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 757
Ostrzeżenia: 1/5

moja pierwsza wizyta w lumpeksie...

09 lip 2012 - 19:43:34

Zawsze bylam uprzedzona troche do lumpeksow, wstydzilam sie isc ale dzisiaj nudzilo mi sie w domu i odwalilo mi i poszlam do takiego duzego na osiedlu i kupilam 5 rzeczy i w sumie jestem zadowolona, godzine tam spedzilam zanim cos znalazlam;). Napewno pojde jeszcze nie jeden raz;). Co myslicie ? moze to nie jakies szalowe rzeczy,zaplacilam kolo 48 zl za 5 rzeczy (bluzki) bo 4 byly wycenione a jedna mnie chyba 3 zl wyszla bo byla na wage. pokazuje zdjecia na szybko;] nie patrzcie na miny.
Dwa topy nike i olympus kupilam sobie na silownie i fitness...nike kosztowal wlasnie na wage cos niecale 3 zl a ten olympus z 12.
Neonowa dluga bokserka new look :10zl
Niebieska bokserka z guziczkami new look :10 zl
zółta bluzeczka z tally wail :13 zl





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-09 19:46 przez laavia.

moja pierwsza wizyta w lumpeksie...

09 lip 2012 - 19:46:19

fajne ciuszki :) i ładfna figure masz :)

moja pierwsza wizyta w lumpeksie...

09 lip 2012 - 19:47:11

niezle jak na pierwszą wizyte i juz tyle upolowałaś, ja dziś chodziłam i chodziłam i wygrzebałam polóweczke dla synka Nexta za 1,20zł granatowa śliczna ( podobną z HM musiałam reklamowac po pierwszym praniu i dałam za nią 35zł) oraz oryginalne crocs dla synka fioletowe nówki za 5zł ale była dostawa i pełno lumpeksiar etatowych więc dla siebie nie dałam rady nic wygrzebać bo brały wieszakami

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

moja pierwsza wizyta w lumpeksie...

09 lip 2012 - 19:49:50

nie chodzę po lumpeksach ale rzeczy ok

zweryfikowana
Posty: 757
Ostrzeżenia: 1/5

moja pierwsza wizyta w lumpeksie...

09 lip 2012 - 19:51:45

Cytat
kasiapoprawska
niezle jak na pierwszą wizyte i juz tyle upolowałaś, ja dziś chodziłam i chodziłam i wygrzebałam polóweczke dla synka Nexta za 1,20zł granatowa śliczna ( podobną z HM musiałam reklamowac po pierwszym praniu i dałam za nią 35zł) oraz oryginalne crocs dla synka fioletowe nówki za 5zł ale była dostawa i pełno lumpeksiar etatowych więc dla siebie nie dałam rady nic wygrzebać bo brały wieszakami

tanie masz te rzeczy:)fajnie...ja na szczescie nie trafilam na chamskie baby bo nie bylam rano na dostawie tylko poszlam pozniej.

moja pierwsza wizyta w lumpeksie...

09 lip 2012 - 19:54:31

całkiem fajne, zwłaszcza różowa:)dobrze na na Tobie leżą wiec raczej się opłacało...Ja często chodzę po lumpkach choć ostatnio się zniechęciłam, bo na rok chodzenia co tydzień do około 9 sh w mojej miejscowości w sumie tylko 3 bluzki sobie kupiłam - zauważyłam że jak jest coś naprawdę modnego to zazwyczaj albo z jakąś plamą która się nie dopierze albo rozciągnięte....też tak macie?

moja pierwsza wizyta w lumpeksie...

09 lip 2012 - 19:58:43

różowy i niebieski top fajne : )

moja pierwsza wizyta w lumpeksie...

09 lip 2012 - 20:18:44

Rózowa bluzka fajna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowy nabytek