Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Dobry psycholog

7 minut temu

Druk ścienny

15 minut temu

Nowy samochód

35 minut temu

Montaż Klimatyzacji

40 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziś udało mi się kupić ten blender. Dobrze ze poszłam po 7. Bo były tylko 2 sztuki. I przy mnie jakaś babka wzięła.

A czy któraś z Was widziała dziś w Biedronie sandałki za 14.99zł? Ciekawi mnie czy warto biec po nie :)

Ja widziałam te sandałki! Te co w gazetce to jakieś brzydkie, a w sklepie były o wiele ładniejsze ;) ostatecznie wzięłam delikatne, czarne gumowe klapki :) były jeszcze jedne beżowe sandałki, ale wolałam czarne :) polecam, super są :D
Ja byłam z samego rana i mojego rozmiaru w ogóle nie było :/ ale wzięłam 37.. ostatnie :/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-07 16:49 przez truskawka_84.

Dziewczyny a są u Was te zegarki i świecące akcesoria?

W Ostrołęce w Biedronce są ;) Sama kupiłam sobie ten do kluczyka :P

ja chciałam golarke ale nie widziałam u siebie:(
widziałam fajny tusz niebieski albo taki miętowy ale nigdzie nie widziałam ceny a była duża kolejka ;/
co to za świecidełka nie wiem o czym mowa :P
a kupował ktoś opiekacz do kanapek ? uwielbiam a cena 30zł kusząca :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-08 21:57 przez ona_anita.

Cytat
ona_anita
ja chciałam golarke ale nie widziałam u siebie:(
widziałam fajny tusz niebieski albo taki miętowy ale nigdzie nie widziałam ceny a była duża kolejka ;/
co to za świecidełka nie wiem o czym mowa :P
a kupował ktoś opiekacz do kanapek ? uwielbiam a cena 30zł kusząca :P

ja mam ten opiekacz, ale jeszcze z niego nie korzystałam, cena mnie skusiła, a jest naprawdę solidnie wykonany :)

Cytat
truskawka_84
Ja widziałam te sandałki! Te co w gazetce to jakieś brzydkie, a w sklepie były o wiele ładniejsze ;) ostatecznie wzięłam delikatne, czarne gumowe klapki :) były jeszcze jedne beżowe sandałki, ale wolałam czarne :) polecam, super są :D
Ja byłam z samego rana i mojego rozmiaru w ogóle nie było :/ ale wzięłam 37.. ostatnie :/

ja też je kupiłam :) Czarne z kokardką :) Wygodne :)

Cytat
meggi490
W Ostrołęce w Biedronce są ;) Sama kupiłam sobie ten do kluczyka :P

Co to za świecące swiecidelka.
W Ostrołęce jest fajnie bo jest towaronetka. Nieraz tam bywam i Lubie sobie zobaczyć co jest ciekawego

Ja mieszkam w malym miescie, a biedronek mam 3 - jedna po drodze do pracy i zazwyczaj spaceruje poniej rano sama, wszystko zawsze jest :D
Nawet czekam jak wrzuca jakis czas pozniej na przecene i wtedy sie obkupuje. Jeszcze nie zdarzylo mi sie,ze polowalam na cos i mi to wykupiono przez wyprzedaza ;)

Cytat
kasiulka221
Cytat
meggi490
W Ostrołęce w Biedronce są ;) Sama kupiłam sobie ten do kluczyka :P

Co to za świecące swiecidelka.
W Ostrołęce jest fajnie bo jest towaronetka. Nieraz tam bywam i Lubie sobie zobaczyć co jest ciekawego

towaronetka ? a co to jest ? :D

Cytat
truskawka_84
Ja widziałam te sandałki! Te co w gazetce to jakieś brzydkie, a w sklepie były o wiele ładniejsze ;) ostatecznie wzięłam delikatne, czarne gumowe klapki :) były jeszcze jedne beżowe sandałki, ale wolałam czarne :) polecam, super są :D

Ja kupiłam te beżowe i są wygodne. Ale rozmiarówka była zawyżona - normalnie noszę 38, a musiałam kupić rozmiar 37, bo 38 była sporo za duża.

Ja wczoraj skusiłam się na opiekacz -dziś wypróbuję.
Kupiłam też słoiczek na przyprawy za 2,99, a w przyszłym tygodniu będę polować na silikonową foremkę do tarty i może jakieś inne, salaterki do deserów i pewnie jeszcze coś się napatoczy :D

Cytat
Onyksowa
Cytat
truskawka_84
Ja widziałam te sandałki! Te co w gazetce to jakieś brzydkie, a w sklepie były o wiele ładniejsze ;) ostatecznie wzięłam delikatne, czarne gumowe klapki :) były jeszcze jedne beżowe sandałki, ale wolałam czarne :) polecam, super są :D

Ja kupiłam te beżowe i są wygodne. Ale rozmiarówka była zawyżona - normalnie noszę 38, a musiałam kupić rozmiar 37, bo 38 była sporo za duża.
U mnie odwrotnie...nosze 38 a musialam wziac 39

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie to kupić? Proszę o pomoc!