Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

nasze stylizacje cale z sh

30 mar 2013 - 12:31:21

super masz te spódniczki:) ja nie mogę trafić na fajną rozkloszowaną jak Twoja czarna:(

nasze stylizacje cale z sh

31 mar 2013 - 16:41:51

Cytat
agata74
Cytat
ampfire
agata74 ty masz niesamowite oko ! potrafisz znaleźć w sh takie perełki ... :)
dzieki ja lumpeksiara jestesm juz pare ladnych lat cos kolo 10 wiec wprawa czyni mistrzem ;)
To zdradź tajemnicę jaki masz system wybierania ciuchów ;)
Ja chodzę zwykle do jednego tak małego SH, że obejrzę w nim wszystkie rzeczy - raz coś się znajdzie, raz nie, ale trochę czasu jednak to zajmuje, a inne baby nie śpią ;)

nasze stylizacje cale z sh

31 mar 2013 - 21:18:09

Cytat
ilayla
Cytat
agata74
Cytat
ampfire
agata74 ty masz niesamowite oko ! potrafisz znaleźć w sh takie perełki ... :)
dzieki ja lumpeksiara jestesm juz pare ladnych lat cos kolo 10 wiec wprawa czyni mistrzem ;)
To zdradź tajemnicę jaki masz system wybierania ciuchów ;)
Ja chodzę zwykle do jednego tak małego SH, że obejrzę w nim wszystkie rzeczy - raz coś się znajdzie, raz nie, ale trochę czasu jednak to zajmuje, a inne baby nie śpią ;)
slonko :) ja kupuje to co mi sie podoba czyli glownie styl vintage i cos co bede mogla fajnie polaczyc. kupuje ciuszki tylko w super stanie a nie zmechacony, poplamiony , rozciagniety sweterek ale ma matke ralph lauren i kosztuje 1 zl lepiej czasem dac troche wiecej a miec dana rzecz na dluzej i w porzadnej jakosci . mnie metki nie rajcuja ja szukam ciekawych faktur, wzorow czy motywow oraz kolorow. jest wiele ciuszkow w duzych rozmiarach ktore mi sie szalenie podobaja ale ich nie biore bo nie przerobie a kupowac dla samego kupowania to bezsensu. i chyba najwazniejsze nie nudze sie ciuchami jak to okreslaja dziewczyny jestem typem chomika i 10 razy sie zastanowie zanim danej rzeczy sie pozbede.

nasze stylizacje cale z sh

01 kwi 2013 - 23:05:42

Agata świetna spódnica i żakiet

nasze stylizacje cale z sh

05 kwi 2013 - 12:34:12

agata74 tak, tak, ja wiem jakich ubrań Ty poszukujesz, zdążyłam się już na Ciebie napatrzeć ;)

Tylko interesuje mnie czy masz swój system grzebania w lumpie, czyli czy np. przeglądasz wszystkie ubrania po kolei, czy z góry zakładasz "dzisiaj kupuję coś takiego" i od razu kierujesz się w stronę takich rzeczy, czy jeszcze inną strategię obierasz :)

nasze stylizacje cale z sh

05 kwi 2013 - 21:31:07

Cytat
ilayla
agata74 tak, tak, ja wiem jakich ubrań Ty poszukujesz, zdążyłam się już na Ciebie napatrzeć ;)

Tylko interesuje mnie czy masz swój system grzebania w lumpie, czyli czy np. przeglądasz wszystkie ubrania po kolei, czy z góry zakładasz "dzisiaj kupuję coś takiego" i od razu kierujesz się w stronę takich rzeczy, czy jeszcze inną strategię obierasz :)
nie mam okreslonej strategi , jak wpadam do lumpa to przegladam wszystko po kolei i co mi sie podoba pakuje do koszyka ( czesto jest to pelen koszyk ), potem jest nastepna selekcja czyli ogladanie pod katem przydatnosci, nastepna selekcja to rozmiar czy odpowiedni oraz w jakim jest stanie dana rzecz i ostatnia weryfikacja cena .najczesciej jak z gory zaloze ze szukam np. rozowych spodni to tego nie znajde wiec nigdy sie nie nastawiam na konkrety wole isc na zywiol i wole miec mile zaskoczenie ze udalo mi sie kupic cos co szukalam np. jakies 3 miechy temu .

nasze stylizacje cale z sh

09 kwi 2013 - 17:32:15

Spodnie i bluzka z SH :).

więcej? http://www.whateverstyle.fbl.pl.



nasze stylizacje cale z sh

12 kwi 2013 - 21:29:10


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-12 21:29 przez agata74.

nasze stylizacje cale z sh

24 kwi 2013 - 19:18:14

Cytat
dorisek16
oto moja sukieneczka maxi z sh za 36 zł:) jak wam sie podoba?
okropna :/

nasze stylizacje cale z sh

27 kwi 2013 - 20:01:27

znowu posucha nikt niczego nie prezentuje a szkoda :(



nasze stylizacje cale z sh

27 kwi 2013 - 20:10:11

Cytat
agata74
znowu posucha nikt niczego nie prezentuje a szkoda :(


wow! jakie wspaniałe rzeczy!

nasze stylizacje cale z sh

28 kwi 2013 - 11:57:09






moje, już chwile je mam, ale jakoś zapomniałam :))

nasze stylizacje cale z sh

28 kwi 2013 - 12:00:28

Nie kupuje niczego w tych sklepach, nie moja bajka...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakuppppp moja perełka :D