Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szlag mnie zaraz trafi

17 sty 2012 - 23:00:21

pewnie wysyłka przekracza wartość tej rzeczy,do pieca będzie cieplej.

szlag mnie zaraz trafi

17 sty 2012 - 23:06:36

zawsze pytam o dodatkowe zdjęcia, wady, zmechacenia, po 10 razy, chwilkę rozmawiam, trzeba bardzo uważać, na szczęście nigdy nie dostałam takiego... czegoś.

szlag mnie zaraz trafi

17 sty 2012 - 23:08:02

niech Ci z powrotem odesle tregginsy i doplaci za marynarke Xd

szlag mnie zaraz trafi

17 sty 2012 - 23:09:40

no to niezły z niej flejtuch jak założyła tylko parę razy i doprowadziła marynarkę do takiego stanu...
masakra...

szlag mnie zaraz trafi

17 sty 2012 - 23:14:18

wyszłaś jak zabłocki na mydle...:) trzeba uwazac... ja niestety mam taki problem ze przy wymianie ja wysylam pierwsza a ktos czeka dopoki nie dojdzie i dopiero wysyla...albo i nie... zdarzylo mi sie tez ze wyslalam kase i nie dostalam zadnych ciuchow...takie sa... co za beszczelność <oburzona> :)
Najwazniejsze jest to jaka Ty jestes a reszte miej w d...dobrze ze sa negatywne komentarze :)

szlag mnie zaraz trafi

17 sty 2012 - 23:17:29

Ja ostatnio miałam podobną sytuację...zamiast ładnego sweterka dostałam spraną "szmatę" do tego śmierdzącą i budną ;)

szlag mnie zaraz trafi

23 sty 2012 - 00:52:08

Współczuję, też mi się tak zdażyło. Z resztą ja mam jakiegoś szczególnego pecha do wymian.. Mam napisane w profilu nazwy nicków i jaka sytuacja była, jakby kogoś to interesowało

szlag mnie zaraz trafi

23 sty 2012 - 01:02:54

heh zaraz wyrzucić... do przerzucania gnoju by sie nadawała ale na wyjscia oj nie oj nie ... masakra

szlag mnie zaraz trafi

23 sty 2012 - 01:03:17

ja już trzy razy dałam się złapać, raz kupiłam tregginsy, które przyszły porwane i pozdzierane na kolanach, drugi raz sweterek, który przyszedł w całkiem innym kolorze i teoretycznie miał być z H&M, a nawet metki nie było, a trzeci raz kupiłam spodnie, które miały być w stanie idealnym, a przyszły zdarte z dziurą w kroku... niektórzy są naprawdę bezczelni . :/

szlag mnie zaraz trafi

23 sty 2012 - 01:04:40

i weź tu coś kup badz sie wymień patologia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moje zakupy, co sadzicie?