Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Dobry psycholog

28 minut temu

Druk ścienny

36 minut temu

Nowy samochód

55 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 22:21:06

Najbardziej podobają mi się wpisy "100% oryginał - takie jak na zdjęciu ma lala XXX - w 100% identico" i wrzucone zdjęcie z netu...

Gratuluje dziewczynom, które prezentują swoje zdjęcia ( wiele na sobie ) - przynajmniej wiadomo że realnie mają i upolowały ;)

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 22:41:28

marynarka z H&Mu za 8 zł, mam ją od 2 lat i praktycznie się z nią nie rozstaję, do wszystkiego pasuje, jest najbardziej przydatnym ciuchem w mojej szafie :D



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 22:44:44

a o to ona :)



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 23:09:51

przepiekna!!!

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 23:19:24

Cytat
Agusia966
Jedna z moich perełek
ma na plecach zip na całej długość
kupiona za jakieś 8 zł na wage ; )

o jaka boska sukienka!! :)

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 23:22:29

Cytat
Agusia966
Jedna z moich perełek
ma na plecach zip na całej długość
kupiona za jakieś 8 zł na wage ; )

No to już jest prawdziwy diament ♥ Boska ta suknia !

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

30 mar 2013 - 23:31:54

Najukochańszy za 40zl z River Island :)



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

31 mar 2013 - 22:26:33

niektóre rzeczy - sliczne! :o pozazdrościć

zweryfikowana
Posty: 815
Ostrzeżenia: 1/5

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

31 mar 2013 - 22:36:29

Cytat
beata2222
Cytat
beata2222
Dziewczyny! podziwiam Was, ze potraficie takie perełki wyszukać, mi się nie udaje...
znacie jakiś fajny SH w Tarnowie?
z góry dziękuje za polecenie czegoś dobrego ;)

Cytat
SZKLANKA

Polecam dwa duże: jeden pod Almą, drugi pod McDonaldem.
Od trzech lat kupuję prawie tylko tam i moja szafa teraz to spora większość rzeczy stamtąd. Okazjonalnie zaglądam do mniejszych koło burku, ale bez szaleństw, że tak powiem;P

Zapomniałabym o jeszcze jednym, Cztery pory roku na rogu przy pomniku Witosa, ale przychodzę tylko w poniedziałki przed wymianą towaru jak wszystko jest po 1zł.

dzięki za namiary :) na pewno je odwiedze przy najbliższym zakupowym wypadzie. a jak z cenami i dostawami w tych dwóch pierwszych sh?

nowy towar pod Almą we czwartki, pod McDonaldem we wtorki. Dwa dni przed nowym towarem -50%, a dzień przed wszystko za złotówkę. Cenowo wypadają bardzo dobrze, aż się zatrważam jak niektóre dziewczyny piszą o cenach w niektórych mniejszych szmateksach. Sukienki do 25zł, ale 25zł to już za taką mega w idealnym stanie. Średnio 15-12zł za kieckę, ostatnio coś dużo sukienek bo jak nigdy nic nie ma dla mnie to wyszłam z trzemaxD Buty nie raz same cudeńka do 20zł, czasem coś droższego, ale to już musi być perełka;P


A i jak przyjdziesz pierwszy raz w dniu dostawy to się nie wystrasz jak kobity będą walczyć jak hieny o worki z butami, a faceci będą sobie wyrywać trampki z rąk;P Ogólnie radze uważać i unikać przebywania w pobliżu rzucanego worka bo serio można oberwać. Co się tam czasem dzieje to przechodzi ludzkie pojecie, ale ciuchy mają fajne;P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-31 22:43 przez SZKLANKA.

wasza perła z sh :) chwalcie sie !

31 mar 2013 - 22:44:40

koszula dżinsowa jakiejś sieciówki za 5 zł i wiele innych rzeczy ;)



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

01 kwi 2013 - 16:19:51

Spódnica mrocznego elfa... Kocham takie klimaty ale szkoda, że tak rzadko ja noszę ;) W sumie nadaje się do sesji foto bardziej niż na codzień.


wasza perła z sh :) chwalcie sie !

01 kwi 2013 - 16:25:15

pewnie mi nie uwierzycie, ale ostatnio weszłam do takiego małego sh, w którym zawsze omijałam kosz z wyprzedażą za 2 zł...
razem z koleżanką zaczęłyśmy przebierać te rzeczy i wynalazłam oryginalną sukienkę od miss selfridge



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

02 kwi 2013 - 15:21:29

Bluzeczka za 5zł ;)



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

19 kwi 2013 - 22:02:46

sukienka Mango taka jak tu: http://allegro.pl/rozkloszowana-sukienka-mango-asos-l-40-biala-roz-i3173407370.html stan idealny, jak nówka, wgl nie widać śladów używania. Kupiłam za 8 zł

i ostatnia zdobycz:
kombinezon Bik Bok za 4,90 zł



wasza perła z sh :) chwalcie sie !

19 kwi 2013 - 22:12:34

Niebieskie conversy na wagę za 11,70 :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ostatni zakup bucików